Brawlhalla APK Mod [Para Hileli]

6.06

Brawlhalla APK, dünya çapında 40 milyondan fazla oyuncuya sahip ücretsiz mod sürümü ile beraber oynanan mobil platform dövüş oyunudur. Brawlhalla APK Son Sürüm ile para hileli olarak oyna.
Download APK
4.3/5 Votes: 230,775
Developer
Ubisoft Entertainment
Updated
6 Nisan 2022
Size
95M
Version
6.06
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Brawlhalla APK, dünya çapında 40 milyondan fazla oyuncuya sahip ücretsiz mod sürümü ile beraber oynanan mobil platform dövüş oyunudur. Brawlhalla APK Son Sürüm ile para hileli olarak oyna.

Brawlhalla APK Nedir

Brawlhalla, yayıncı Ubisoft Entertainment’ın koleksiyonundan bir oyundur. Oynanış açısından bu, benzersiz bir klasik tasarım stili ile 2D platformda geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Özellikle çevrimdışı, çevrimiçi, solo ve birçok kişi dahil olmak üzere birçok oyun modunu entegre etti.

Brawlhalla APK
Brawlhalla APK

Nasıl Oynanır ?

Her oyuncu sırayla ateşli arenalarda farklı rakiplerle maçlar yaşayacak. Brawlhalla APK İndir ile size verilen görevleri, becerileri, silahları ve tuzakları kullanarak karakteri kontrol etmektir. Nihai hedef, rakibi savaş alanından çıkarmak ve haklı kazanan olmaktır. Her savaşta sadece iki kişi olduğu için, yani her oyuncunun devam etme şansı %50’dir, bu nedenle yetkin becerilere ek olarak, oyuncuların yararlanmak için uygun bir stratejiye sahip olması gerekir. 

Brawlhalla APK Para Hilesi

Brawlhalla APK Para Hilesi

Brawlhalla apk ile oyuncular kılıç, çekiç, roket, mayın ve sivri uçlu çeşitli silahlara para hilesi ile sahip olacak. Her silah bazı karakterler için avantajlı olabilir, bu yüzden onları ne zaman ve kimin için kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Çeşitli oyun modları

Brawlhalla apk birçok çekici moda sahiptir, bunlar şunlardır:

1. Online Ranked 1v1

Oyuncular, rastgele seçilmiş bir rakiple savaşa girecek.

2. Online Ranked 2v2

Oyuncular arkadaşlarını davet ederek 2 kişilik gruplar oluşturabilirler. Bir takım kazanana kadar rakibin takımıyla savaşın.

3. 4 Player Online

4 farklı oyuncu arasındaki savaş rastgele seçilir veya sıralanır.

4.  8 Player 4v4 FFA

4’e 4 dövüş.

5. Local Single Player

Sadece bir oyuncu 3 seri turdan geçer. Bu, puan kazanmak için harika bir seçenektir.

Not: Ayrıca, Alternatif Oyun Modları, Herkes İçin Yerel Ücretsiz gibi birçok başka mod vardır.

Android için Brawlhalla APK Mod İndir

Brawlhalla apk çok eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyuncuların dönüşümlü olarak haftada 8 karaktere kadar oynamasına yardımcı olan mod seçenekleri mevcuttur.. Para hilesi sayesinde oyunda ilerlemek için görevleri tamamladıktan sonra kazandığınız altın paralarla yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. 

Images

What's new

6.06:
- New Items in Mallhalla: Impress everyone on the court with a new Emote, welcome Starlet Munin to the stage, and meet Sniffles the slime gecko! All these & more now in Mallhalla.
- Celebrate the springtime when Bloomhalla begins on April 27th with even more exclusive seasonal items!
- Ranked Season 24: Play Ranked 1v1 Switchcraft in the seasonal queue to climb the Ranked Ladder and earn Glory.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *