Worms Zone APK 3.1.2 İndir

3.1.1
Worms Zone APK : Eski oyunları yeni stiller ve yeni stratejilerle oynamak herkes için harika bir deneyim olacaktır. Ve bize sadece birkaç oyun seçeneğimizin olduğu bir zamanı hatırlatan bir oyuna gelince, Bu durumda kesinlikle devam etmek isteriz.
APK indir
4.2/5 Oylar: 2,445,146
Geliştirici
CASUAL AZUR GAMES
Güncellendi
December 31, 2021
Boyut
82M
Sürüm
3.1.1
Gereksinimler
5.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Worms Zone APK : Eski oyunları yeni stiller ve yeni stratejilerle oynamak herkes için harika bir deneyim olacaktır. Ve bize sadece birkaç oyun seçeneğimizin olduğu bir zamanı hatırlatan bir oyuna gelince, Bu durumda kesinlikle devam etmek isteriz.

Bu yüzden bugün size hepimizin harika olduğunu hatırladığımız ve hepimizin bu oyunda çok zaman harcadığımız bir oyunu tanıtacağız.

Bu harika oyun eski günlerde Snake Xenzia olarak hatırladığımız WormsZone.io. Hala çok popüler olan harika oyun, harika anıları nedeniyle oyuncuların favori oyunudur.

Aradan çok zaman geçmesine rağmen geliştirici bu oyunu modern bir şekilde tanıttı. Bu nedenle, oyun zamanınızı özel kılmak istiyorsanız, dokunmatik cihazlarınızda bu oyunla eğlenmek için en iyi zamandır.

Ayrıca Worm Zone .io Voracious Snake’i PC, Android ve Windows’ta oynayın ve zevkinizi özel yollarla geliştirin.

Eski ama harika bir deneyim

Worms Zone .io, oyuncuların hayatta kalmak için sayısız numara yapmak zorunda olduğu yılanlar dünyasında harika bir oyundur. Oyuncuların amacı solucanlarını her zaman güvende tutmak ve oyunu devam ettirmektir.

Oyuncuların eğlencelerini artıracağı nefes kesici aksiyon dolu ve rahatlatıcı oyun. Bu oyun o kadar önemlidir ki, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular bu oyunun mekaniğinin çok iyi farkındadır.

Oyuncuların solucan kontrol becerilerini geliştirmeleri ve her seviyede kendilerini daima korumaları gerekiyor. Worms zone Mod APK harita özelliğinin yanı sıra daha fazla özelliğe de erişebileceğiniz ilgiyi artırmak için büyük değişiklikler yapıldı.

Oyuncular, temel olarak solucanlarını artırmanın zorluklarından geçecek ve bu da solucanlarınızı kesinlikle artıracaktır. Oyun, tüm oyuncuların zekasını test etmek için eksiksiz bir strateji ve fırsat sağlayacaktır.

Benzer şekilde, oyun dünyasının daha fazla bölümünü keşfettiğinizde, oyundaki solucan zekanız artacak ve oyunun her bölümünü kontrol altına alabileceksiniz.

Akılda tutulması gereken bir şey, diğer solucanlarla rekabet edebilmek için oyunun seviyesine inmeniz ve solucanınızı her zaman hazır bulundurmanız gerektiğidir.

Yeni heyecan ve amaç

Solucanlar bölgesi Mod APK’da oyuncular, başarmaya hazır olmanız gereken büyük hedefleri olan klasik oyuna hevesle başlayacaklar. Oyuncular, solucanlarını benzersiz ve daha büyük hale getirmek için temelde diğer solucanların içindeki her şeyi yiyecekler.

Diğer solucanlarla çevrili olduğunuzda, her bir böceği ortadan kaldırmanın karşılığında solucanınız için alacağınız lezzetli yemekler, hamburgerler, tatlılar ve diğer birçok şeyi kesinlikle sağlayacaktır.

Öte yandan, diğer solucanlar için yiyecek olmamaya her zaman dikkat etmelisiniz, çünkü hem sizi hem de oyunu bitirebilir. Bazen oyun o kadar harika oluyor ki tüm alanı böceklerinizle kaplamak zor.

Ama o yönde ilerlerseniz kontroller sizi kesinlikle olumlu anlamda zirveye taşıyacaktır. Bu yüzden her zaman solucanlarınızı kontrol edin ve daha iyi hareket ettirin. Böylece, güçlendirmelerin ve diğer faydalı eşyaların varlığı, onları düşmanlara karşı avantajınız için kullanmanıza izin verecektir.

Harika oyunun tadını çıkarmak ve bu dünyada oyun becerilerinizi test etmek için haritayı keşfedin.

Worms-Zone-Mod-APK-
Worms-Zone-Mod-APK

Worms Zone’un kilit noktaları

Solucan yetiştirme önlemleri

Oyunun bir parçası olduğunuzda, oyun akıllı cihazlar üzerinde tam bir dostça kontrol sunduğundan solucanlarla başa çıkmak için kontrol noktalarını anlamalısınız.

Solucanlarınla ​​etrafta süründüğünde, diğerleri kesinlikle bunalır. Bu nedenle, başka bir böceği öldürdüğünüzde, bu besine tüm dikkatinizi vermeniz gerekir, bu sizi kesinlikle daha güçlü yapacaktır.

Ne kadar büyüyeceksen, senin için daha kolay olacak. Elbette solucanlarınızı güçlendirebileceksiniz.

Chikii Apk Son Sürüm yazımız ilginizi çekebilir.

Kendinizi başkaları tarafından yenilmekten koruyun

Oyunda oyuncular sadece amaçlarının büyük solucanlar yapmak olduğunu düşünüyorlar, ama hepsi bu kadar değil. Oyundaki diğer karakterler kesinlikle size zarar verebilir.

Seni dışarı çıkaracak kadar akıllı olabilirler. Böyle yanlış bir adım atarsanız rakibiniz sizi öldürebilir. Bu nedenle, her zaman mükemmel odaklanma ile dinamik olmalısınız.

Bu yüzden hayatta kalmanın yanında diğer böceklerin de yemi olmayın ve her zaman kendinize odaklanın ve seçeneklerinizi en iyi şekilde değerlendirin.

Takviyeleri Toplayın

Oyunun en önemli kısmı, her oyuncuya sayısız fayda sağlayacak olan güçlendirmelerdir. Temelde bu öğe, yol boyunca her şeyi yemenizi sağlar.

Bu nedenle, onları doğru zamanda kullandığınızdan emin olmalısınız. Çünkü güçlendirmeler mevcut olduğunda, sizi daha da büyütmede önemli bir rol oynayacaklar.

Bu kesinlikle size riskinizi azaltma ve solucanlarınızı herhangi bir güçlük çekmeden büyütme şansı verecektir.

Yönünüzü doğru kullanın

Mesela, her zaman diğer böcekleri çevrelemeye çalışırsın. Rakipler de hareketlerinizi izliyor. Worms Zone Mod APK’da her zaman aklınızı ve düşüncelerinizi kullanmanız gerekiyor çünkü kesinlikle diğer solucanlardan yararlanma fırsatını kaçırmayacaksınız.

Aynı şekilde asla rakiplerinizin size hakim olduğu bir durum yaratmayın. Kendinizi korumak ve diğer solucanlardan kaçınmak için her zaman en iyi taktikleri kullanın.

Yanınızdaki diğer solucanların önce yemesi gereken solucanlar sırasında yönünüzü bu şekilde tutun. Bu sadece sizi güvende tutmakla kalmayacak, aynı zamanda kendiniz için en iyi stratejiyi oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

Solucanlarınızı dünyaya bağlayın

Eski günlerde arkadaşlarımızla sık sık oyun skorlarımızı konuşurduk. Ancak burada çok oyunculu modda dünyanın her yerinden oyuncularla oynayabilirsiniz.

Amaç eğlenceyi artırmak ve harika oyunun tadını çıkarmaktır. Yeni maçlar düzenleyin ve oyuna daha fazla oyuncu ekleyin. Bu kesinlikle her merakı solucanlarıyla birlikte büyütecektir.

Müttefiklerinizi savaşa davet edin ve solucanınızı o kadar büyük ve büyük yapın ki, lider panosunda özel bir yeriniz olsun. Yapay zekayı beklemeden oyun aktivitelerine katılmaktan çekinmeyin.

Özelleştirme tesisi

Oyunu harika hale getirmek için, oyunculara ihtiyaç ve tercihlerine göre hatalarını özelleştirebilecekleri, gerektiğinde büyük kolaylık sağlanır.

Geliştirici, solucanlarınızın her şekilde iyi görünmesini sağlamak için oyuna harika bir gardırop ve giyinme odası parçaları özelliği ekledi. Özelleştirme bölümünü seçin ve solucan boyutunuzu, renginizi, görünümünüzü ve ifadelerinizi özelleştirin.

Yüksek kaliteli görünümler

Bu oyunda ayrıca solucanınızı her zaman canlı tutmanız gereken özel ödüller de var. Benzer şekilde oyun, modern 3D grafiklerin ışığında, oyunun her yönünün güzelliğinin tadını çıkaracağınız güzel bir yerde kurulmuştur.

Her zaman solucan kontrol kısmını anlayın ve solucanlarınızı diğerlerinden daha büyük yapın ve oyunun grafikleri nedeniyle daha fazla parça keşfedin.

Oyundaki güzel ses, kesinlikle oyuna olan ilginizi artıracak her şekilde kendinizi benzersiz hissetmenizi sağlayacaktır.

Oyundaki oyuncular için kolaylık

Oyuncular, rakiplerini zayıflatmak için güçlü stratejiler benimsemek zorunda kalacaklar. Yani önerimize göre oyunda solucanınızı her yönden özel kılabilecek 3 stratejiye ihtiyacınız var.

Buna Builder, Fighter ve Trickster dahildir. Aynı şekilde, değiştirilmiş versiyonu olan bir oyun oynadığınızda, kesinlikle sizin için faydalı olan özel özelliklere erişebileceksiniz.

Sizi oyunun herhangi bir bölümünü oynamakta tamamen özgür kılan tamamen kilidi açılmış bir oyun gibi. Worms Zone Mod APK tanrı modunu oynayın ve bu oyunla sınırsız para, ölüm ve sınırsız sağlık elde edin, görünümlerin kilidini açın ve yeni anılar yaratın.

Harika hedefler ve yeni stil kesinlikle solucan bölgesini özel kılıyor. Bu yüzden birçok kullanıcı bu oyuna yöneliyor. Ayrıca oyunun zaman zaman tanıtılan daha fazla parçası da oyuncuların oyuna olan ilgisini artırıyor.

Bu, oyuncuların cep telefonlarında bu oyuna dalmaları için en iyi zamandır. Elbette bu oyun hiçbir yönden sıkılmanıza izin vermeyecek. Oyuncular her zaman kendilerini harika etkinliklerle meşgul edecekler ve hataya yer yok. Solucanla yanlış yöne gidersen oyun biter.

Görüntüler

Yenilikler

Ho-ho-ho! Santa Claus has already made a new update for the game!

• New Christmas event with yummies and gifts (New Year's event with yummies and gifts)
• Edits in Treasure Hunt mode
• Updated logic for forming fonts
• 3.0.0 Version bugs fixed

Thanks for playing Worms Zone! We hope you enjoy the game and holidays!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir