Tank Stars MOD APK (Sınırsız Para)

1.5.5

Tank Stars MOD APK (Sınırsız Para), oyuncuların 2. Dünya Savaşı'nın en gelişmiş tanklarına komuta etmelerine, savaşlara girmelerine ve yolunuza çıkan tüm rakipleri öldürmelerine olanak tanıyan bir oyundur. Temel olarak, Tank Stars bu yaz harika bir eğlence oyunu. "Zafer ya da öl". Bu oyunda bu büyüleyici savaşta yer almaya hazır mısınız? Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Apk İndir bağlantısını kullanarak telefona indirin.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 1,470,319
Geliştirici
Playgendary Limited
Sürüm
1.5.5
Actualización
15 Şubat 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
129M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Tank Stars MOD APK 1.5.5 (Sınırsız Para)

Tank Stars MOD APK (Sınırsız Para), oyuncuların 2. Dünya Savaşı’nın en gelişmiş tanklarına komuta etmelerine, savaşlara girmelerine ve yolunuza çıkan tüm rakipleri öldürmelerine olanak tanıyan bir oyundur.

Tank Stars Apk Hakkında

Eğlenceli bir yörünge atış oyunu olan Bowmasters daha önce incelenmiştim. Ancak, yörünge atış oyunlarından bahsediyorsak, Playgendary’nin Tank Yıldızlarını unutamayız. Oyuna şu anda hem iOS hem de Android platformlarında erişilebilir ve onu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. APKMody, bu makaledeki oyunun bazı özelliklerini size sunmak istiyor.

Nasıl Oynanır

Tank Stars, sadece en yetenekli ve cesur nişancıların kazanabileceği çetin bir savaş alanında düşman tanklarına karşı tankınızı tek başınıza kontrol etmeniz gerektiği için Bowmasters’a benzer. Bu oyun sıra tabanlıdır, yani sıra size geldiğinde düşmanın tankını yok etmeden önce tankın gücünü ve yönünü değiştirmeniz gerekecek. Bir atışı kaçırırsanız, son derece riskli olacaktır çünkü rakip sizi her an yok edebilir.

tank stars apk
tank stars apk

Standart silah seslerine ek olarak düşmanlara saldırmak için füzeleri kullanabilirsiniz. Ancak bu işlev her maçta yalnızca bir kez kullanılabilir, bu nedenle yalnızca kesinlikle gerekli olduğunda kullanın. Kazanmak için tek yapmanız gereken tüm düşmanlarınızı yok etmek. Oyun, karmaşık görevler gerçekleştirmenizi gerektirmediğinden, bir telefonun küçük ekranında oynamak kolaydır. Bowmasters’ta ustalaştıysanız, ilk maçta hemen her şeyi öğrenebileceksiniz.

Yeni Tankların Kilidini Aç

tank stars
tank stars

Oyuncular, Tank Stars’ta II. Dünya Savaşı’nın en modern savaş makinelerini deneyimleyecekler. Çeşitli renklerde çeşitli tankların kilidini açabilirsiniz. Oyunun silahları da sizi eğlendirecek farklı türde mühimmat, patlayıcılar, nükleer bombalar vb. ile oldukça çeşitlidir. Tanklarınızı düşman saldırılara karşı daha güçlü ve daha dirençli hale getirmek için geliştirmeyi unutmayın.

Tasarım

Basit grafiklere sahip oyunlardan hoşlanıyorsanız Tank Stars mükemmel bir seçimdir. Bu oyun World of Tanks’in aksine 2D görsellere sahip ve son derece detaylı. Görseller basittir, çok çeşitli telefonlara uyarlanabilir ve düşük profilli telefonlarda sorunsuz çalışır. Bilimle oluşturulmuş ve mobil cihazlar için optimize edilmiş basit, sezgisel kullanıcı ara yüzüne sahiptir.

İki Ana Mod

Çevrimdışı modda, robot tarafından kontrol edilen tanklarla savaşmalısınız. Oldukça hassas bir şekilde ateş edebilirler, bu nedenle herhangi bir hata yapmayı göze alamazsınız. Bu, nişancılığınızın gelişimine yardımcı olan bir moddur. Ayrıca bu oyunu oynayarak çok para kazanabilecek ve çeşitli tankların kilidini açabileceksiniz.

tank stars mod
tank stars mod

Ancak, dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet etmenizi sağlayan online modu sık sık oynuyorum. Rakipleri yenin ve sıralamaların en üstüne yükselin. Tanklarındaki sancaktan oyuncuların hangi ülkeden olduğunu anlayabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

 • Komik yörünge atış oyunu, gerçek fiziksel mekanizma.
 • Çok çeşitli silahlar ve tanklar mevcuttur.
 • Basit 2D grafikler ve kullanımı kolay bir arayüz.
 • Gerçek zamanlı olarak PvP modu.
 • Arkadaşlarınızla online oynayın.
 • Oyunun boyutu küçüktür.

Tank Stars MOD APK Versiyonu

MOD Özellikleri

 • Sınırsız Para
 • Tüm Modların Kilidi Açık
 • Reklamsız

Android için Tank Stars MOD APK İndir

Temel olarak, Tank Stars bu yaz harika bir eğlence oyunu. “Zafer ya da öl”. Bu oyunda bu büyüleyici savaşta yer almaya hazır mısınız? Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Apk İndir bağlantısını kullanarak telefona indirin.

Yenilikler

We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.

Video

Mod Özellikleri

 • Reklamsız
 • Sınırsız Para
 • Vip Açık
 • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.