Survival on Raft Apk İndir (Sınırsız Para)

290
Survival on Raft Ocean Nomad Mod APK Son Sürümünü Android cihazlar için ücretsiz indirin. Karakterinizi özelleştirin ve okyanusun tehlikelerine karşı hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dikkat et, köpekbalığı burada! »
APK indir
4.2/5 Oylar: 285,917
Geliştirici
Megaplay Studios
Güncellendi
3 Kasım 2021
Boyut
188M
Sürüm
290
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Survival on Raft Apk

Survival on Raft  APK Son Sürümünü Android cihazlar için ücretsiz indirin. Karakterinizi özelleştirin ve okyanusun tehlikelerine karşı hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bu açık dünya RPG oyununda hayatta kalmanın zamanı geldi. Salınızla okyanusu gezin ve etrafınızdaki dünyayı keşfedin. Bu sırada salınızı köpekbalıklarından ve yaklaşabilecek diğer tehlikelerden koruyun.

Hayatta kalma simülatörü oyunlarının ve RPG tarzı öğelerin hayranıysanız, bu oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Hemen Android için Survival on Raft Mod Apk İndir.

Hayatta Kalma Öğeleri

Hayatta kalmak ve oyunda başarılı olmak için aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekir:

Farklı kaynakları yakalamak için kancanızı kullanın: Okyanusun etrafında tonlarca faydalı eşya yüzecek. Hepsini elde etme fırsatını kaçırmayın. Kancanızı her zaman hazır tutun, bir sonraki adımda hangi yararlı öğeleri bulacağınızı asla bilemezsiniz.

İlginizi Çekebilir – Happn Premium Apk

Salınızı güvende tutun: Ayrıca, salınızın durumuna dikkat etmeniz gerekir. Alan ve kalite konusunda net bir anlayışa sahip olmadan, bir anda batacaksınız. Hayatta kalma sürenizi uzatmak için salınızı her zaman genişlettiğinizden ve mümkün olan en iyi durumda tuttuğunuzdan emin olun.

Farklı silahlar ve zırhlar yapın: Silahlı ve savaşa hazır değilseniz, kendinizi koruma konusunda pek şansınız olmaz. Eti ezmek ve kırmak kolaydır, ancak bir tabanca veya iki elle kullanılan bir silah, gelgitleri anında değiştirebilir.

Survival on Raft Hileli Apk Özellikleri

  • Survival on Raft Hileli Apk ile hayatta kalma kabiliyetinizi artırmak için yüzlerce farklı silaha ve kullanılabilir eşyaya erişebileceksiniz.
  • Dünya keşfe tamamen açık. Farklı adaları keşfederken ve kendi salınızda kendinizi oyunun içinde hissedin.
  • Hayatta kalmaya devam etmek için kendi salınızı inşa etmeniz ve sürekli geliştirmeniz gerekecek.

     

    Oyun Kontrolleri ve Arayüzü

    Oyun kontrollerin anlaşılması çok kolaydır. Aynı şey kullanıcı ara yüzü için de söylenebilir. Tüm düğmeler ve eylemler mobil ekranınızda görüntülenir. Yani, hiçbir zaman kaybolmuş hissetme veya kafa karışıklığı olmaz. Oynarken cep telefonunuzu tutarken iki el kontrolü rahat ve doğal bir his verir.

Grafikler

Survival on Raft oyununun grafikleri oldukça iyi. Her şey 3D olarak işlenir. Görseller ayırt edilebilir ve içinde bulundukları dünya için her şey doğal görünüyor.

Survival on Raft APK Ücretsiz İndir

Ayrıca orijinalinde bulunmayan bazı ek özellikler için oyunun değiştirilmiş versiyonuna da göz atın. Bu ek avantajlardan bazıları şunları içerebilir:

  • Sınırsız Para

Bu mod apk ile uzun süre hayatta kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Kaynaklarınızı gözden geçirin, araziyi keşfedin ve salınızı inşa etmeye devam edin!

Görüntüler

Yenilikler

▸ New blueprints — decorative and functional buildings!
▸ Paint brush — now your raft will sparkle with new colors!
▸ Added new hairstyles, mustaches and beards to customize your character!
▸ Updated old and added new effects;
▸ Fixed various bugs;