Happn Premium Apk

Son Sürüm

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Happn premium Apk hile ücretsiz olup root yapmadan kurabilirsiniz. Ücretsiz şekilde, premium özellikleri açıktır. Böylece satın almanıza gerek bulunmaz.
Buradan İndir
4.0/5 Oylar: 3
Güncellendi
08.11.2021
Boyut
32 MB
Sürüm
Son Sürüm
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Happn premium Apk hile ücretsiz olup root yapmadan kurabilirsiniz. Ücretsiz şekilde, premium özellikleri açıktır. Böylece satın almanıza gerek bulunmaz.

Sohbet uygulamaları günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.  Happn bunlar arasında en çok kullanılanlar arasındadır. Her ne kadar ücretsiz olsa da Happn premium APK 2021 yılında sıklıkla incelenmektedir.

Zira premium kullanıcısı olmak istiyorsanız, bunun belirli bir ücreti vardır. Ancak bunu ödemeden kullanmak istiyorsanız, APK dosyasını kullanmanız yeterlidir. Böylece aynı çözümlere ulaşmanız mümkündür.

Böylece farklı insanlar ile tanışabilir, böylece yeni arkadaşlıklar kurmanın bir yolunu da bulabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olup temel özellikleri bakımından her akıllı telefonun kaldırabileceği yapısı vardır. Fazla büyük boyutu olmadığı için cihazlarınızda yer sorunlarında neden olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir – Casus Telefon Dinleme Programı Bedava İndir

Happn Premium Apk
Happn Premium Apk

Happn Premium Bedava

Happn dünya çapında en çok kullanılan sohbet uygulamaları arasındadır. Happn premium bedava indirilebilecek olup temel özellikleri şu şekildedir;

Uygulama içinde reklam bulunmamaktadır. Böylece rahatsız edici seçenekler sunmaz.

  1. Günde kullanılabilecek 10 FlashNote vardır.
  2. Beğeni gönderen kişilerin listesine ulaşılabilir.
  3. Görünmez moda geçmeniz mümkündür.
  4. Bir takım kişisel bilgilerinizi gizlemeniz mümkündür.
  5. Herhangi bir profili atlarsanız, kısa sürede geri almanıza yardımcı olur.
  6. Bir saatlik 5 görüntülü arama başlatmanız mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra istediğiniz kadar kişiyi beğenebilir, sizi beğenenleri görebilir, eylemlerinizi geri alabilirsiniz. Böylece size daha verimli bir kullanım imkanı sunar.

Happn Premium Apk
Happn Premium Apk

Happn Premium Apk İndir

Happn premium kullanmak istiyorsanız, normal şartlarda satın almanız gerekir. Ancak Happn premium APK indir ücretsiz olarak da yapılabilir. Bunun için ilgili linke tıklayarak, cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ardından şu işlemleri takip ederek, kurmanız mümkündür;

  1. Cihazınızın ayarlar bölümüne giriş yapın.
  2. Güvenlik sekmesine girerek bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  3. İndirdiğiniz dosyaya dokunarak kurulumu yapın.

Bu işlemler için root gerekmez. Kurulum normal şekilde tamamlandıktan sonra tüm özellikleri normal bir şekilde kullanabilirsiniz. İndirme ücretsiz olup boyutu oldukça düşüktür. Böylece cihazınızda yer sorunlarına neden olmaz. Kolay kullanımı ve arayüzü ile size birçok konuda avantaj sunmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.