Super Kick off APK – Para Hileli Mod İndir (2024)

Buradan İndir
3.9/5 Oylar: 7,527
Geliştirici
Bleutecmedia
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Super Kick Off APK indir, Türkçe dil desteği sayesinde, oyun severlerin bilgisayar (PC) platformunda ücretsiz olarak indirip oynayabileceği eğlenceli bir futbol oyunudur. EA Games tarafından yayınlanan online Süper Başlangıç oyunu, oyuncuların cihazlarına kolayca indirip anında keyifle oynamasına imkan tanır. Oyun, profesyonel liglerden amatör seviyelere kadar herkes için Türkçe dil desteği sağlar ve geniş kitlelere hitap eder. Super Kick Off, piyasadaki en iyi futbol oyunlarından biri olarak kabul edilir ve ülkemizde futbolun popülaritesi göz önünde bulundurulduğunda, bu oyun spor ve oyun tutkunlarının açısından vazgeçilmez bir seçenek haline gelmiştir. Mağazalarda tamamen ücretsiz mod olarak sunulan ve tüm oyuncu segmentlerine hedefleyerek çıkan bu heyecanlı futbol oyunu, kullanıcılarının saatlerce keyifli vakit geçirmesini garantilemektedir.

Önceki futbol oyunlarından farklı olarak, bu oyun herhangi bir bilgisayardan indirilebilir ve oynanabilir. Super Kick off APK İndirme seçeneklerinin bu kadar popüler olması da oyun geliştiricilerin oyuna Türkçe dil desteği eklemesinden kaynaklanıyor. Evimizdeki diğer oyunculara karşı ücretsiz online futbol oyunu oynarken Türkçe spikerin anlatımıyla maç yapmak çok cazip.

Super Kick off APK
Super Kick off APK

Super Kick off Mobile APK İndir

Super Kick off Mobile APK oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız öncelikle aşağıda listelediğimiz güncel sistem gereksinimlerine bakmalısınız. Hemen dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla oynanabilecek bir futbol oyunu yaşayın. Super Kick off APK, 600’den fazla lisanslı takıma ve 17’den fazla futbolcuya sahiptir ve bu da onu Super Kick off serisindeki en büyük çevrimiçi oyun haline getirir. Kendinizi profesyonel bir futbol liginde hayal edebileceğiniz bir oyun geliştiriliyor. Bugüne kadar PlayStation gibi platformlarda oynanan oyunlar kadar keyif veriyor gibi görünüyor.

Super Kick off APK İndir
Super Kick off hile

Super Kick off hile ile Lig maçları ile birlikte bir derecelendirme sistemi geliştirilecektir. Aynı zamanda arkadaşlarınızla birebir maçların yanı sıra özel maçların da keyfini çıkarabileceksiniz. Futbolcuları geliştirmek için bir sistem uygulanacak. Geliştirdiği oyuncular sonucunda bir oyuncu Barcelona’yı, diğeri Konyaspor’u seçerse eşitlik durumu ortaya çıkacaktır. Başka bir deyişle, daha iyi bir takım veya iyi bilinen bir isme sahip bir takım, kazanmak kadar bilinmeyen takımlara ve futbolculara kaybetme olasılığı da yüksektir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir