Super Kick off APK – Para Hileli Mod İndir (2023)

Download links
  1. Super Kick off APK - Para Hileli Mod İndir (2023) APK nasıl kurulur?

1. Super Kick off APK - Para Hileli Mod İndir (2023) APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Back
3.9/5 Votes: 7,515
Report this app

Description

Super Kick off APK indir, Türkçe dil desteği ile oyunu bilgisayar (PC) platformuna ücretsiz indirmenizi sağlar. EA Games tarafından yayınlanan online Süper Başlangıç oyununu cihazınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tamamen profesyonelce Türkçe olarak da oynanacak. Bu seri piyasadaki en iyi futbol oyunlarından biridir ve futbol ülkemizin en popüler ve takip edilen sporlarından biridir. Super Kick Off, mağazalarda tamamen ücretsiz mod olarak piyasaya sürülecek ve tüm oyunculara hitap edecek yeni bir oyundur.

Önceki futbol oyunlarından farklı olarak, bu oyun herhangi bir bilgisayardan indirilebilir ve oynanabilir. Super Kick off APK İndirme seçeneklerinin bu kadar popüler olması da oyun geliştiricilerin oyuna Türkçe dil desteği eklemesinden kaynaklanıyor. Evimizdeki diğer oyunculara karşı ücretsiz online futbol oyunu oynarken Türkçe spikerin anlatımıyla maç yapmak çok cazip.

Super Kick off APK
Super Kick off APK

Super Kick off Mobile APK İndir

Super Kick off Mobile APK oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız öncelikle aşağıda listelediğimiz güncel sistem gereksinimlerine bakmalısınız. Hemen dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla oynanabilecek bir futbol oyunu yaşayın. Super Kick off APK, 600’den fazla lisanslı takıma ve 17’den fazla futbolcuya sahiptir ve bu da onu Super Kick off serisindeki en büyük çevrimiçi oyun haline getirir. Kendinizi profesyonel bir futbol liginde hayal edebileceğiniz bir oyun geliştiriliyor. Bugüne kadar PlayStation gibi platformlarda oynanan oyunlar kadar keyif veriyor gibi görünüyor.

Super Kick off APK İndir
Super Kick off hile

Super Kick off hile ile Lig maçları ile birlikte bir derecelendirme sistemi geliştirilecektir. Aynı zamanda arkadaşlarınızla birebir maçların yanı sıra özel maçların da keyfini çıkarabileceksiniz. Futbolcuları geliştirmek için bir sistem uygulanacak. Geliştirdiği oyuncular sonucunda bir oyuncu Barcelona’yı, diğeri Konyaspor’u seçerse eşitlik durumu ortaya çıkacaktır. Başka bir deyişle, daha iyi bir takım veya iyi bilinen bir isme sahip bir takım, kazanmak kadar bilinmeyen takımlara ve futbolculara kaybetme olasılığı da yüksektir.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *