Shelter War APK İndir (Zombi Oyunu)

1.11098.4
Shelter War apk ile kıyamet sonrası dünyasındaki uzun savaşa hazır olun. Artık sadece bir zombi saldırısı değil, siborglar ve çılgın rakipler. Kadronuzu kurun, yeraltı askeri bölgelerini güçlendirin, askerleri eğitin ve hayatta kalan sonları korumak için tavizsiz savaşlara katılın.
APK indir
4.2/5 Oylar: 24,553
Geliştirici
Royal Ark
Güncellendi
February 11, 2022
Boyut
75M
Sürüm
1.11098.4
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shelter War apk ile kıyamet sonrası dünyasındaki uzun savaşa hazır olun. Artık sadece bir zombi saldırısı değil, siborglar ve çılgın rakipler. Kadronuzu kurun, yeraltı askeri bölgelerini güçlendirin, askerleri eğitin ve hayatta kalan sonları korumak için tavizsiz savaşlara katılın.

Shelter War Hakkında

Shelter War – RPG unsurlarıyla stratejik hayatta kalma oyunu

Muhtemelen artık kıyamet sonrası dünyada hayatta kalma oyunları hakkında fazla bir şey söylemeye gerek yok çünkü çok tanıdık. Ama Barınak Savaşı’nı deneyimlediğim için size gerçekten tavsiye ederim. Tamamen yeni değil, ancak önemli değişiklikleri sizi heyecanlandıracak. Yeni bir arsa, elbette, hala eski fikre ve insanlığın krizinden sonra hayatta kalma hikayesine dayanıyor. Ancak oyun planı çok dikkatli bir şekilde yatırıldığından, “kıyamet dünyası” kavramını yeniden düşünmenizi sağlayacaktır. Sadece zombiler değil, çok daha fazlasının olduğunu göreceksiniz.

Shelter War APK
Shelter War APK

Shelter War APK, harika bir deneyim yaratmak için hayatta kalma oyunu ve rol yapma unsurlarıyla birleştirildi. Her ne kadar sadece 2D platformlarda gösterilseler de insanlar, robotlar, makineler, gelişmiş silahlar, gelişmiş araçlar ve daha fazlasıyla her şeyi öne çıkaracak modern bir tasarım stili.  Oyundaki görüntüleri ve hareketleri başarılı bir şekilde tasvir etmek için her şey yeterince keskin ve gerçekçi. Bu avantajlar, yayıncı Royal Ark’ın oyunu olan Shelter War’ın 1 milyondan fazla yüklenmesinin nedenidir.

Üs ve ordu kurun

İnsan uygarlığını yeniden kurmak isteyen hayatta kalanlardan birisiniz. Dolayısıyla, bu asil göreve akıllıca bir stratejik planla başlamanın zamanı geldi. Oyuncular, hayatta kalanları korumak için üslerini inşa etmek zorunda kalacaklar.

Sığınaktaki üssü savun

Hayatta kalma oyunu Shelter War apk ile savaşlar vazgeçilmezdir. Oyuncular ordularını savaş alanına gönderecek ve robotlarla ve diğer rakiplerle yüzleşecekler. Farklı savaşçılar, savaş alanında farklı etkiler getirecektir. Bu nedenle, oyuncuların seçici ve makul olmaları gerekir. Ancak temelde savaşçıların nişancı, savaşçı, tankçı ve daha fazlası gibi tanıdık sınıfları vardır.

Savaş alanında savaşçıyı kontrol etmek gerekli değildir. Savaşçılar otomatik olarak savaşacak ve becerilerini gösterecek. Ancak, oyuncular kazanma şanslarını artırmak için çeşitli eklenti efektlerine tıklayabilirler. Aynı zamanda, zaman içinde gücü artırmak için savaşçıları ekipman, silah ve öğelerle sürekli olarak yükseltin.

Gerçekçi ve canlı 2D grafikler

Shelter War’ın grafik kalitesi iyi seviyede. Detayların küçük, keskin ve renkli olması için her şey chibi tarzında tasarlanmıştır. Hayatta kalma savaşçıları küçük ama süper havalı görünüyorlar ve aynı zamanda başka hiçbir şeye benzemeyen yaratıcı bir görünüme sahipler. Oyun bağlamı, her seviyede birçok farklı savaş alanı sahnesiyle de çeşitlilik gösterir. Ve ses de canlı fon müziği ile oldukça harika. Ayrıca diyalog, oyundaki her karakter için dikkatli bir şekilde yatırılır.

Block Craft 3D MOD APK yazımız ilginizi çekebilir.

Shelter War APK nasıl kurulur

Adım 1.Hilelipc.com üzerinden Shelter War apk dosyasını indirin.

Adım 2. Yükle’ye dokunun.

Adım 3. Oyunu açmak ve doğrudan telefonunuzda oynamak için tıklayın.

Android için Shelter War MOD APK İndir

Hayatta kalma oyunlarını seven biri varsa, Shelter War apk oyununu en az bir kez deneyin. RPG, hayatta kalma, inşa etme ve daha fazlası gibi sürükleyici bir deneyim yaratmak için tüm unsurlara sahiptir. Oyuna katılın ve robotlar, zombiler ve hatta insanlarla her türlü savaşa hazır olmak için bir üs, bir ordu kurun. Hem nicelik, hem nitelik hem de strateji açısından ilerleme gerektiren uzun bir yolculuktur.

Özellikler MOD

  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu

Görüntüler

Yenilikler

Events: • Lunar New Year: the Lantern Day event! • The Legendary Wastelanders lottery is back! New features: • Clan store: rewards can be distributed without clan leader's authorization. Simply exchange Honor coins for goods at the Clan store! • Mini events: complete River Rogers's quests and receive rewards • Item disassembling: you can now simultaneously disassemble several items

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir