Dawn of Zombies Apk İndir

2.151
Dawn of Zombies apk: Survival, oyuncuların oyunun yarattığı tehlikeler serisinde hayatta kalmak için savaşması gereken bir oyundur.
APK indir
4.0/5 Oylar: 279,277
Geliştirici
Royal Ark
Güncellendi
December 30, 2021
Boyut
79M
Sürüm
2.151
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dawn of Zombies Apk

Dawn of Zombies apk: Survival, oyuncuların oyunun yarattığı tehlikeler serisinde hayatta kalmak için savaşması gereken bir oyundur. Dünyanın felaketi nedeniyle birçok insan öldü, sadece birkaç kişi hayatta kaldı. Ancak hastalıklar, radyasyon ve özellikle zombiler yoluyla hayatta kalmak, oyuncular için muhtemelen en önemli tehlikedir. Oyun, oyuncuları hayatta kalmak için savaşan dünyaya getirecek ve oyuncuların hayatlarını daha çok takdir etmelerini sağlayacak.

Dawn of Zombies apk
Dawn of Zombies apk

BİRKAÇ MODERN SİLAH

Oyun, insanlara zombilerle savaşma sürecinde kullanmaları için AK, M-16, Makarov tabancaları gibi 60’tan fazla modern silah sağlayacak. Bu kadar çok modern silahı kullanmak için, oyuncuların onları satın almak için para kazanmak için birçok zombi öldürmesi gerekiyor. Ayrıca oyuncular, evlerinde bedava yiyeceklerle yapılan savaşlardan sonra vücutlarını da kurtarabilirler. Oyuncular gece konusunda dikkatli olmalılar çünkü bu, çoğu düşmanın saldırmaya geldiği zamandır.

TAMAMLANACAK BİRÇOK GÖREV VAR

Bu özellik muhtemelen oyuncuların en çok onu sevmesini sağlayacaktır. Çünkü Dawn of Zombies: Survival oyunu, oyuncuların sıkılmadan oynayabilmeleri için oyunculara her gün birçok görev verecek. Oyuncular ayrıca savaş sırasında hızlı hareket etmek için bisiklet veya UAZ araçları gibi araçları özgürce kullanabilirler.

GERÇEKÇİ GRAFİKLER

Böyle harika bir oyuna katkıda bulunan önemli faktörlerden biri grafikler ve sestir. Oyundaki ara yüz çok güzel tasarlanmış ve bu geceden itibaren sürekli bir değişim var. Oyunun sahneleri, zombilerle hayatta kalma mücadelesini konu alan ünlü filmlerden farklı değil. Ayrıca oyuncular, düşman tespit etmeden savaşmak için görünmez olabilir ve çalıların arasında saklanabilir. Aynı zamanda, yumuşak sesle birleştiğinde, savaşı daha dramatik hale getirir.

ÇOKLU SAVAŞ YERLERİ

Oyuncular, gizli hazineleri bulmak veya son toprakları keşfetmek gibi görevler yapmak için birçok farklı yerde savaşacaklar. Sadece bu da değil, oyuncular savaşmak ve uzun süre hayatta kalmak için daha fazla güce sahip olmak için ordu veya bilim adamları gibi farklı gruplarla güçlerini birleştirmenin yanı sıra iletişim kurabilirler.

KISA SÜREDE DAHA FAZLA ÖZELLİK EKLENECEKTİR

Dawn of Zombies: Survival, oyuncular için birçok yeni özellikle üretici tarafından eklenecek. Kısa bir süre sonra oyun, arkadaşlarıyla birlikte hayatta kalmak için savaşmak için arkadaşlarıyla kolayca bağlantı kurabilmeleri için arkadaşlarla oynama özelliği başlatacak. Oyun ayrıca oyuncuların loncalarla savaşa katılabilmeleri için üssünü büyütmelerine izin veriyor. Aynı zamanda oyun, oyuncunun savaşı engellemek için casus dronlar eklemesini de zorlaştırıyor.

Dawn of Zombies: Survival oynarken, oyuncular savaştan sonraki son diyarın gizemlerini keşfedecekler. Bu topraklarda hayatta kalanların hepsi yemek için savaşıyor ve hayatta kalmak için birbirlerini öldürecekler. Oyuncular, zombileri daha hızlı öldürmek için diğer hayatta kalanlarla sözlü olarak kendi başlarına hayatta kalmak için savaşacaklar. Ve gece olduğunda oyuncular her zaman silahlarını dikkatli bir şekilde donatmalıdır çünkü bu sefer zombiler daha şiddetli hale gelecektir.

Swipe Fight APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Dawn of Zombies: Survival İndir

Artık Dawn of Zombies’i  ücretsiz indirmeye hazırsınız. Hilelipc.com üzerinden ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak indir.

Görüntüler

Yenilikler

— New location: the Ark! 35 whole floors of unique bosses, enemies, and aberrations. Go down as deep as you can to get all the rewards.
— New characters, quests, dialogs, and notes.
— New perfect weapons, artifacts, and stimulators, as well as Institute decorations and a 45-slot crate.
— Production of new gear at the Ark TechStation.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir