PUBG MOBILE(KR) KORE 2.6.0 İNDİR

1.3.0
The Korean version of PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Exhilarating Battlefield is PUBG MOBILE (KR). You can play as a guest or sign in with your Facebook, Twitter, or Google accounts in this version of the game. In this game, you can take part in a 'Battle Royale,' in which 100 real players compete in a closed environment until only one survivor remains. To complete your task, you must travel around the setting while gathering the best weaponry while staying inside the play zone, which continues to shrink as the minutes pass.
APK indir
4.3/5 Oylar: 226,653
Geliştirici
Tencent Games
Güncellendi
May 10, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
1.3.0
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Muhteşem PUBG’nin Kore versiyonu

PUBG MOBILE (KR), Exhilarating Battlefield PLAYERUNKNOWN’un Kore’deki karşılığıdır. PUBG MOBILE (KR) Oyunun bu sürümünde Facebook, Twitter veya Google hesaplarınızı misafir veya oturum açma olarak kullanacaksınız.

Battle Royale” oyunu

Bu oyun, 100 canlı oyuncunun sadece tek bir kurtulan kalmadan önce kapalı bir ortamda kafa kafaya gittiği bir “Battle Royale” oyunudur. Görevinizi başarıyla tamamlamak için mevcut en iyi silahları toplamak için etrafı dolaşmanız gerekir, bu da dakikalar geçtikçe sürekli olarak küçülen oyun alanında kalmanızı sağlar.

PUBG’nin orijinal pc sürümünün neredeyse tüm öğelerini PUBG MOBILE’da (KR) bulacaksınız. Kontrol şeması, oyunun nesneleri ve iletişim kurabileceğiniz unsurları gibi, orijinalin sadık bir şekilde yeniden yaratılmasıdır. Evlere girebilir, duvarların üzerinden tırmanabilir, dürbünlü manzaralar kurabilir, ilk yardım çantalarını kullanabilir, vb..

Yapılandırma menüsündeki grafik ayrıntı düzeyini cihazınızın özelliklerine uyacak şekilde değiştirin. Ayrıca, ister yürüyerek ister bir arabanın direksiyonunun arkasında olun, anahtarları kişiselleştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE(KR) KORE İNDİR

PUBG MOBILE (KR), solo veya takım modlarında oynamanıza izin veren orijinal PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un harika bir uyarlamasıdır. Bir grupta çalıyorsanız, takım arkadaşlarınızla iletişim kurmak için bilgisayarınızdaki mikrofonu da kullanabilirsiniz.

Kurulum : Sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan apk dosyasını indirdikten sonra kurulum yapın PUBG MOBILE(KR) oyunun tadına varın.

Görüntüler

Yenilikler

Karakin
1. Map Size: 2km × 2km, dry climate, open area with rocks.
2. You will experience up to 64 player long-ranged rifle battles in the mountains, city battles that require strategy, and tension-filled battles in the dark underground.
3. Newly Added Demolition Zone, a purple zone that can instantly turn Karakin's buildings to ashes.
4. Added Thin Wall Bullet Penetration to make fighting indoors more fun!
5. New Firearm: Panzerfaust
6. New Throwable: Sticky Bomb

11 yorum "PUBG MOBILE(KR) KORE 2.6.0 İNDİR"

 1. 《Cavidan》 diyorki:

  Lütfen bana 10000 uc gönderin
  Ğ

 2. Ykbal muhammedow diyorki:

  30000bc lazim kanka yardım edin

 3. Gylyc diyorki:

  Bana uc lazim atarsanyz sewinirim

 4. pariskulüb diyorki:

  Nolar mənə 50000 uc gondərin xaişşş nolarrrrr

 5. KAZZEDx5 diyorki:

  99999999999999

 6. Ömer diyorki:

  790ucyatırmış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir