Pubg Mobile 1.4 Güncelleme Apk İndir 2022

0.21.0
PUBG Mobile 1.4 APK'nın en son sürümünü indirin. YENİ HARİTA KARAKIN'ı Android telefonunuza yükleyin ve türünün tek örneği kazananı bulmak için hayatta kalma mücadelesine katılmaya hazırlanın! Hilelipc üzerinden oyunun APK, iOS ve Android sürümleri için doğrudan indirme bağlantısı içeren bir bağlantı sağlamıştır. Bu bağlantıları kullanarak Pubg Mobile 1.4 indirin.
APK indir
4.1/5 Oylar: 7,527,134
Geliştirici
Tencent Games
Güncellendi
April 13, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
0.21.0
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG Mobile 1.4 APK‘nın en son sürümünü indirin. YENİ HARİTA KARAKIN’ı Android telefonunuza yükleyin ve türünün tek örneği kazananı bulmak için hayatta kalma mücadelesine katılmaya hazırlanın!

PUBG Mobile Genel Bakış

PUBG Mobile’ı hem iOS (iPhone OS X) hem de Android’de (APK dosyası) oynadıktan sonra, size oyunun önemli noktalarından bahsedeceğim. Umarım, bu heyecan verici dövüşlere başlamadan önce yazdıklarımı okumanızı tavsiye ederim.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), bir Bluehole iştiraki olan PUBG Corporation tarafından üretilen ve yayınlanan bir online battle royale oyunudur. Bu oyundaki oynanış, Battle Royale filmi tarafından popüler hale getirilen son adam ayakta kalma konseptine dayanmaktadır.

Bu oyun, tüm dünyada milyonlarca oyuncuyla sadece üç ayda dünyanın en ünlü oyunlarından biri haline geldi. Tencent daha sonra Bluehole ile PUBG’yi PUBG Mobile adlı mobil ağa eklemek için bir anlaşmaya vardı. PUBG’nin rakibi Fortnite, Android ve iOS için bir mobil sürüm başlatarak yanıt verdiğinde, bu üreticinin cevabıdır.

Bu sürüm Tencent tarafından oluşturuldu ve çalışmak için Bluehole kullanıyor. PUBG Mobile, hem Android hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra, PC sürümünden orijinal oyun kurgusu sayesinde tüm mobil oyun listelerinde hızla 1 numara oluyor.

Nasıl Oynanır

Oyunda, 100 oyuncu ıssız bir adaya düşecek ve kendilerini yok etmekten kaçınırken diğer oyuncuları yenmek için silah ve ekipman toplamaları gerekiyor. Tüm kurtulanları daha küçük bir yere taşınmaya zorlayarak giderek küçülen bir güvenli bölge var. Kazanan, hayatta kalan son kişi olacaktır.

Oyun Grafikleri

Oyunun grafikleri beni şaşırttı. PUBG Mobile, mobil platformun konsol veya PC kadar güçlü olmamasına rağmen orijinaline benzeyen güzel bir şekilde oluşturulmuş bir grafik platformuna sahiptir. Oyun, bir oyun için dev bir adanın etrafında 100 kişiyi taşıyan bir uçağın görüntüsü ile başlıyor. Uçaktan paraşütle atlamaya başlayacak ve bir iniş yeri seçeceksiniz. Oyun sorunsuz bir şekilde ilerliyor ve gökyüzünde uçmak, gerçek hayattaki bir arenaya inmeden hemen önce bana özgürlük ve huzur duygusu veriyor.

Her ev, çim tepe, araç, köprü ve nehir, benzersiz ve otantik bir deneyim sağlamak için titizlikle inşa edildi. Sadece bu değil, oyundaki her karakterin daha küçük özellikleri de not edilerek benzersiz bir deneyim sağlanıyor.

PUBG’yi Mobilde oynamak daha kolay

Otomatik açma özelliği ve otomatik yağma ürünleri, PUBG Mobile’ın en sevdiğim özellikleri arasındadır … Bir PC kullanıyorsanız, bir kapıyı açmak veya seçmek istediğinizde F’ye tıklamanız gerekir.  PUBG Mobile‘da hiçbir şey yapmanıza gerek yok çünkü oyun sizin için kendisi yapacak.

Telefondaki sanal gezinme tuşları ile oyunda hareket etmek ve ateş etmek çocuk oyuncağı. İç, koş, otur, yeniden yükle … hepsi ekrandaki küçük bir sanal anahtarla kontrol ediliyor. Bir PC’de olduğu gibi hiçbir kısayolu hatırlamanız gerekmeyecek! Araba kullanmak da çok eğlencelidir ve bilgisayar oyunu kadar karmaşık değildir.

Diğer Detaylar

Silahlar, ürünler ve ekipmanlar orijinal özelliklerine göre yeniden üretilir. Şapkalar, zırhlar ve çantalar, daha yüksek seviyenin daha fazla zırha ve odaya sahip olduğu üç kademeye ayrılmıştır. Tatlı su yenilenme ve hızlanma yeteneğine sahiptir …

Ölüm çemberi üç modda da orijinalinden çok daha hızlı: tek oyunculu, ikili ve mangalar. Fazla zamanın olmayacak, bu yüzden yok olmak istemiyorsan haritanın ortasına koşmayı unutma.

Listeleri aşmak, yabancılarla arkadaş edinmek, düzenli oturum açma teşvikleri, etkinlik ödülleri … hepsi mobil sürümdeki yeni özelliklerdir. Bu bonusu karakteriniz için yeni ekipmana erişim sağlamak için kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile MOD APK sürümü

PUBG Mobile MOD sürümü var mı?
Pubg Mobile yüksek düzeyde korumaya sahip online bir oyun olduğundan, şu anda MOD sürümü mevcut değildir.

Lulubox yazılımı PUBG hilesine yardımcı olabilir mi?
Hayır, bu uygulama yalnızca oynatıcı için sistem ayarlamasına yardımcı olur. GFX, FPS, Skin vb. Gibi bazı bilgiler ince ayar yapılabilir. Ancak bu, diğer takımlar tarafından fark edilmeyecektir.

Android için PUBG Mobile MOD APK’sını İndir

PUBG Mobile’ı ilk oynadığımda da şok olmuştum çünkü bunun bir mobil oyun olduğuna inanamıyordum. Bu oyun, son derece ayrıntılı grafikleri, canlı sesi ve PUBG eğlencesi nedeniyle en iyilerden biridir.

İOS sürümünü iPhone X’imde 3 saat oynadım. Ancak, ücretsiz bir gerçek PUBG oyunu oynamanın bir sakıncası yok, değil mi? Bu oyunu indirmekle ilgileniyorsanız, Hilelipc üzerinden oyunun APK, iOS ve Android sürümleri için doğrudan indirme bağlantısı içeren bir bağlantı sağlamıştır. Bu bağlantıları kullanarak Pubg Mobile 1.4 indirin.

Görüntüler

Yenilikler

PUBG Mobile MOD APK sürümü

PUBG Mobile MOD sürümü var mı?
Pubg Mobile yüksek düzeyde korumaya sahip online bir oyun olduğundan, şu anda MOD sürümü mevcut değildir.

Lulubox yazılımı PUBG hilesine yardımcı olabilir mi?
Hayır, bu uygulama yalnızca oynatıcı için sistem ayarlamasına yardımcı olur. GFX, FPS, Skin vb. Gibi bazı bilgiler ince ayar yapılabilir. Ancak bu, diğer takımlar tarafından fark edilmeyecektir.

Android için PUBG Mobile MOD APK'sını İndir

PUBG Mobile'ı ilk oynadığımda da şok olmuştum çünkü bunun bir mobil oyun olduğuna inanamıyordum. Bu oyun, son derece ayrıntılı grafikleri, canlı sesi ve PUBG eğlencesi nedeniyle en iyilerden biridir.

İOS sürümünü iPhone X'imde 3 saat oynadım. Ancak, ücretsiz bir gerçek PUBG oyunu oynamanın bir sakıncası yok, değil mi? Bu oyunu indirmekle ilgileniyorsanız, Hilelipc üzerinden oyunun APK, iOS ve Android sürümleri için doğrudan indirme bağlantısı içeren bir bağlantı sağlamıştır. Bu bağlantıları kullanarak Pubg Mobile 1.4 indirin.

1 yorum "Pubg Mobile 1.4 Güncelleme Apk İndir 2022"

  1. Gurbanow10 diyorki:

    Iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir