PPSSPP Gold APK MOD (Kilidi Açık)

1.12.3
  • Ödeme
PPSSPP Gold APK , Android için en iyi PSP (PlayStation Portable) emülatörüdür. Bu uygulama ile binlerce iyi PSP platform oyunu oynayabilirsiniz. Android için Ücretsiz İndirin!
APK indir
4.6/5 Oylar: 22,380
Geliştirici
Henrik Rydgård
Güncellendi
October 18, 2021
Boyut
16M
Sürüm
1.12.3
Gereksinimler
2.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PPSSPP Gold APK , Android için en iyi PSP (PlayStation Portable) emülatörüdür. Bu uygulama ile binlerce iyi PSP platform oyunu oynayabilirsiniz. Android için Ücretsiz İndirin!

Cihazınızda bir oyun kitaplığı bulunduğunda ve PPSSPP Gold kurulu olduğunda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde PSPS oyunlarını deneyimlemek her zaman harikadır. Bu uygulamanın işlevselliği tamamen anlaşılırdır ve oyun kitaplığınızı manuel olarak güncellemek için zaman harcarsınız. Ayrıca, zaman zaman, deneyiminizi garantilemek için performansı, kaliteyi iyileştirmenize ve hataları düzeltmenize yardımcı olacak sürekli güncellemeler olacaktır.

ppsspp gold apk 2022

PPSSPP Gold v1.13.2 APK MOD (Kilidi Açık)
PPSSPP Gold v1.13.2 APK MOD (Kilidi Açık)

God of War: Chains of Olympus, Kingdom Hearts: Birth of Sleep, Little Big Planet, Tekken: Dark Resurrection, Daxter, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Lumines 2, Half-Minute Hero veya Final gibi ünlü oyunları kolayca bulabilirsiniz. Fantezi Taktikleri: Aslanların Savaşı.

HERHANGİ BİR PSP OYUNUNU DENEYİN

PPSSPP Gold’u denediğinizde, bu uygulamanın yapabileceği ana işlevi kesinlikle bileceksiniz. Size mükemmel bir oyun deneyimi sunmak için birçok parça sağlar. Bu nedenle, bu uygulamayı açtığınızda, basit ve kullanıcı dostu bir arayüz bulacaksınız. Aynı zamanda yapmanız gereken ilk iş, cihazın performansına uygun olan bu faktörleri ayarlamak için ayarlara gitmek.

Genellikle grafikler, ses veya temel işlevlerle ilgili hataların bir listesi olduğundan, her güncellemede yeni öğeleri güncellemeyi unutmayın. Bu listeleri okuduktan sonra, daha sorunsuz bir deneyim için uygulamayla ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Ayrıca uygulama, akıllı telefonunuza bağlayabileceğiniz konsol cihazlarıyla otantik bir deneyim sağlayan birçok işleve de sahiptir.

Cep telefonunuzda PSP oyunları oynayın

Ancak, bizim için herkes her zaman yanında bir cihaz taşımaya veya bazen bir PSP satın almak için biraz para harcamaya istekli değildir. Bu nedenle, kullanıcıların paradan tasarruf etmelerine ve yanlarında bir PSP taşımak zorunda kalmadan daha fazla rahatlığa sahip olmalarına yardımcı olan PSP öykünücüsü doğdu. Bugün piyasada bulunan en iyi PSP emülatörlerinden biri PPSSPP’dir ve bu makalede size ” PPSSPP Gold – PSP Emulator “, işleve genel bakış ve PPSSPP’nin cihazınıza nasıl kurulacağı ve yapılandırılacağı hakkında bilgi vereceğim!

İlk olarak, işlevsellik söz konusu olduğunda, PPSSPP Gold, cihazınızın (muhtemelen bir bilgisayar, bir akıllı telefon) PSP oyunları oynamasına ve bir PSP oyun konsolu kullanmak gibi sorunsuz deneyimler yaşamasına izin verecektir. Bu emülatör uygulaması oldukça ilginç; tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. PPSSPP öykünücüsünün kurulu olduğu bir telefon ve yoğun grafikli kaynaklar, üst düzey bir taşınabilir PSP’ye sahip gibi görünüyorsunuz. Ardından, denemek için diğer oyunları ve yardımcı uygulamaları doğrudan öykünücüye yüklemeye devam edebilirsiniz.

Android işletim sistemi kullanıyorsanız PPSSPP’yi kurduktan ve games ROOMs dosyasına sahip olduktan sonra konfigürasyona geçeceğiz ve oyuna başlayacağız. Ana arayüzde “ayar” öğesini seçin. Burada grafikleri, sesi, kontrolleri ve sistemleri özelleştirebilirsiniz.

OYUNLARIN KALİTESİ GARANTİLİDİR

PPSSPP Gold’un yeni versiyonu kısa süre önce yayınlandı ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için her zaman ince ayarlar yapılacak. Spesifik olarak, ilk değinilmesi gereken faktör, sevdiğiniz oyunları HD olarak deneyimlemektir. Oyuncular için daha istikrarlı bir kalite getiriyor ve bazı oyunlarda esas olarak efektlerle ilgili hatalar ve ağ bağlantısı hataları çözüldü. Bu nedenle oyunseverler sevdikleri oyunları deneyimlerken kendilerini güvende hissedebilecekler.

Elbette editlenmiş efektler denilince yeni eklenen Low Resolution for Effects fonksiyonundan da bahsetmemiz gerekiyor. Adına benzer şekilde çalışır ve oyunculara kendi deneyimlerini optimize etmede özel kolaylıklar sunar. Aynı zamanda oyun esnasında size gönderilen mesajlar da ilgili fonksiyon butonu ile ayarlanarak cihaz performansı ile ilgili problem yaşamamanız sağlanmaktadır. Diğer bir sorun ise oyuncuların belli bir süre oyunları oynaması ve bunları tek seferde tamamlayamamaları; tasarruf doğal bir şeydir. Bu tasarruf bazen daha önce geliştirilmiş olan bazı oyunlarda çalışmaz. Böylece ilerlemenizin güvenli bir şekilde korunabileceğinden ve istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman yeniden şarj edilebileceğinden emin olabilirsiniz.

Full HD grafiklere kadar basit kurulum

Grafikler bölümünde “Mod” ayarlarında cihazınızın konfigürasyonunun güçlü ya da zayıf olmasına göre ona göre seçim yapabilirsiniz. Ayarınız orta veya zayıfsa, “Unbuffered Rendering” öğesini seçin. “Framskipipng” bölümü, oyun hızı için özel bir bölümdür; 1’den 9’a veya otomatik olarak artırabilirsiniz.

Hızlı oyun deneyimini seviyorsanız, yüksek seviyeye ayarlayın, ancak makul bir hıza sahip olmak istiyorsanız, “Otomatik” seçeneğini seçin, simülatör sizin için uygun hızı ayarlayacaktır. “Alternatif hız”, daha sorunsuz bir deneyim için %300’e kadar artırabilirsiniz ve unutmayın, Ekrana Uzat kutusunu işaretleyin, emülatör ekranı cihazınıza hizalayacaktır. Filtre dokusu “Doku Filtresi”, görüntüyü daha filtrelenmiş ve daha açık hale getirmek için “Doğrusal” öğesini seçin.

Sezgisel kontroller, beğeninize göre özelleştirilebilir

Kontrol (kontrol) için, analog çubuğu kontrol etmek için Eğme, ekrandaki dokunmatik kontroller ve CPU kilidini değiştirme ile ilgileniyoruz. Yarış oyunu arabasını teslim etmek için), CPU kilidini değiştirmek için CPU kilidini değiştir’i görüntülemek üzere dokunmatik ekran kontrolleri, oyunu hızlandırın.

BİRDEN FAZLA CİHAZDA ÇALIŞIR

Akıllı telefonların yanı sıra Android tabletler de PSP oyunlarını deneyimlemek için kullanabileceğiniz platformlardır. Uygulamanın o platformu da önemsediğini ve oyuncuların oyunu daha büyük bir ekranda deneyimlemesi için belirli optimizasyon faktörlerinin olduğunu fark etmeniz gerekecek. Aynı zamanda kontrol unsuru da kullanıcıların daha büyük ekranlı platformlara gelme merakını uyandıran bir unsur ve uygulama bunu da çözüyor.

Bu işlev, genellikle bir öykünücüyü başlatırken çalıştırmanız gereken bir şeydir, çünkü ayarları kullandığınız cihazla eşleşecek şekilde yapılandırırsınız. Uygulama aynı zamanda kontrol yöntemini ekran üstü kontrol işlevleri ve harici kontrol cihazlarıyla genişletiyor. Böylece her türlü PlayStation’ın konsollarında da oynayabilir ve bir aracı cihaz üzerinden cihazla bağlantı kurabilirsiniz. Bu yapıldıktan sonra, ayarlarla normal şekilde devam edebilirsiniz.

PPSSPP Gold’u şimdi ücretsiz indirin

Genel olarak, kurulum oldukça basit bir şekilde yapılır. Bir sonraki adım, oyunu başlatmak ve denemek. Ana arayüzde “Oyunlar” kategorisini seçin. Telefon tipiniz ekranda çıkacaktır, oyun ISO dosyalarını kaydettiğiniz klasöre gidin, favori oyununuzu seçin ve oynamaya başlayın. PSP’nin işlev tuşlarını kullanmak yerine ekranda görünen sanal tuşları kullanmanız gerekecek. Yeniyse, biraz garip hissedeceksin. Ama bir süre sonra alışacaksın.

PPSSPP gerçekten kullanışlıdır, artık telefonunuzda Android sürüm 2.3 veya üstünü kullandığı sürece bu öykünücüyü bu makaleden tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Android 12 support! Plus gamepad bug fix. Lots of performance and compatibility fixes! See the website for details.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir