Android için PPSSPP-PSP Emulator APK İndir

1.12.3
PPSSPP-PSP Emulator, Sony'nin taşınabilir konsolu için çoğu oyunu doğrudan Android telefonunuzda oynayabilen bir PlayStation Portable Emülatörüdür.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,501,788
Geliştirici
Henrik Rydgård
Güncellendi
October 18, 2021
Boyut
16M
Sürüm
1.12.3
Gereksinimler
2.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PPSSPP-PSP Emulator, Sony’nin taşınabilir konsolu için çoğu oyunu doğrudan Android telefonunuzda oynayabilen bir PlayStation Portable Emülatörüdür.

PPSSPP-PSP Emulator APK:  PSP (PlayStation Portable) Emulator, Android için ücretsiz bir uygulamadır. Bu, ilk olarak Henrik Rydgård tarafından geliştirilmiştir. Android ve diğer mobil platformlarla oynanabilen ilk PSP emülatörüdür.

RTS Siege Up Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Bu uygulama test edilmiş ve Linux, Mac OS ve Windows için en hızlı ve en sorunsuz PSP emülatörü olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, şimdiye kadarki diğer benzer uygulamalardaki en iyi PSP emülatörüdür. Kullanımı çok kolaydır ve mükemmel performans ve uyumluluğa sahiptir. Her zaman ve her yerde 900’den fazla oyun oynamaya hazır.

Android mobil cihazlar için PPS uygulaması, temelde birkaç yıl önce çok popüler olan PlayStation taşınabilir donanımı için bir emülatördür, aslında sistem için çok para harcadınız. PSP olmadan oynamaya izin verir.

PPSSPP’de kontrol ve kontrol konfigürasyonu – PSP emülatörü kullanıcı dostudur ve iki elinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak küçük ekranlı bir akıllı telefonda PSP oyunları oynamak zor olabilir. Bu yüzden aynı uygulamayı Android tabletlerde oyun oynamak için kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, tüm PSP oyunlarını oynayabilirsiniz. Ancak bunları orijinal sürümlerinden daha iyi grafik kalitesiyle de çalıştırabilirsiniz.

En Sevdiğiniz Oyunları İstediğiniz Zaman Oynayın

Bu son derece uygulanabilir uygulama / öykünücü ile artık eski okul geleneksel video oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Artık Wipe Out, Soul Calibur, Grand Theft Auto, Final Fantasy ve Tekken gibi klasiklerle eğlenebilirsiniz. Burada ek kaynaklar ve HD çözünürlük hakkında konuşuyoruz.

PPSSP uygulaması, cihaz performansına ve özelliklerine bağlı olarak en sevdiğiniz oyunu orijinal hızında oynayabilir. Ancak başlamadan önce en sevdiğiniz PSP oyunlarını oynamalısınız. CSO veya ISO dosyasına dönüştürmeniz gerekecek. Cihaz alanından tasarruf etmek istiyorsanız oyunları SD kartınıza da kaydedebilirsiniz.

PPSSPP’ye dahil olan seçenekler arabelleksiz görüntü oluşturma, arabellek oluşturma, FPS katmanlama, bellek GPU’sunda veya CPU’da okuma çerçevesi arabelleği, işlem sonrası gölgelendiriciler, alternatif hız, amp eşleme, görüntülemedir.

Görüntülemek için, VSyNC, işleme çözünürlüğü, yazılım taraması, donanım dönüşümü, düşük kaliteli spline/beziercurves (yüksek hız), köşe önbelleği, aniztropik filtreleme, doku ölçekleme, hızlı bellek (kararsızlık), yapı düzenleyici, I/O-thread, multi- iş parçacığı (deneysel), saati ve alfa testlerini devre dışı bırakma, zamanlayıcı kesme, koordinat hızı kesmeleri gibi diğer bazı iyileştirmeleri değiştirin ve her zaman derinlemesine yazın.

PPSSPP-PSP Emulator APK Nasıl Kullanılır?

Kurulumdan sonra arayüzü tanımak çok kolaydır. Ayrıca özel ekran kontrolleri, gamepad desteği, Bluetooth ve dokunsal geri bildirim için birkaç seçenek var. Bu uygulamanın temizleme özelliklerinden biri de butondur. Bir kez itildiklerinde, yükseltilecekler. Oyunların ses ve düzen kontrolü ile ilgili her şeyi özelleştirebileceği bir menüsü vardır.

Arayüzde her şey açık; istediğinizi seçip ayarlayabilirsiniz. Yani, bu uygulamayı kullanmaya gelince, herhangi bir sorun olmayacak. Kurulumla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, daha fazla bilgi için geliştiricinin web sitesine başvurabilirsiniz.

PPSSPP APK’sının önemli noktası

İki versiyon olduğu için PPS, SPP için düzenli olarak güncellenir. Ücretsiz sürüm reklam desteklidir. Bu arada, ücretli sürüm reklamsızdır, ancak reklamı kaldırmak için 5,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Artı, ekstra bir iş ile gelmiyor çünkü satın aldığınız dolarlar daha fazla gelişme için kullanılacak. Diğer geliştiriciler tarafından kopyalanan bir sürüm olduğu için ücretli sürümün şiddetle tavsiye edildiği söylenebilir.

Android’de İndirilen Konsol Emülatörleri

Bu günlerde boş zamanlarınızın tadını çıkarmak, geçmişte yaşamayı kolaylaştırıyor. Modern Android cihazların gücü, önceki nesil konsolların harika sonuçlarla kolayca taklit edilmesini sağlar. Bu nedenle, kataloğumuzdan bu tür uygulamaların indirilme hacminde sürekli bir artış gördük. Bunlar, Upton’da Android için en çok indirilen klasik konsol emülatörleridir.

Android için PPSSPP-PSP Emulator APK İndir
Android için PPSSPP-PSP Emulator APK İndir

PPSSPP-PSP Emulator APK’nın Temel Özellikleri

Birkaç kontrol seçeneği

APK, en iyi dokunmatik kontrollerle size tüm özelleştirme seçeneklerini getirecektir. Konsol oyun özelliğini etkinleştirebilirsiniz ve destek sürümü sizi ihtiyacınız olan tüm fiziksel düğmelerden mahrum bırakacaktır. Hatta isterseniz bazı kontrolörleriniz için bir titreşim özelliğini destekleyebilir.

Son derece uyumlu

Bu EP dosyasını seçen tüm kullanıcılar artık akıllı telefonlarında harika video oyunu sahneleri oynama seçeneğine sahip olacak. Oradaki video oyunlarının %90’ı ile uyumludur. Uygulama geniş ekran yayları 16:9 ile size yardımcı olacak ve isterseniz BIOS açılış oyununu atlayabilirsiniz.

Ayarlar 

Bu aynı zamanda ayarlarda oluşturabileceğiniz birçok ayara sahiptir. Maksimum özgürlük elde etmek için grafikleri ayarlayabilir ve belirli bir temeli kontrol edebilirsiniz. Güçlü bir telefonunuz olmasa bile sadece ayarları değiştirerek PSP oyunlarını oynayabilirsiniz.

Depolayın ve kaydedin

APK, dosyaları saklayabilmeniz için SD kartınızı kullanmanıza yardımcı olur. Ardından harika bir oyun deneyimi için tekrar taşıyın veya kopyalayın. Dosyaları değiştirerek, erişerek ve çevrimiçi olarak yükleyerek dosyaları kopyalayabilir veya silebilirsiniz.

Depolayın ve kaydedin

APK, dosyaları saklayabilmeniz için SD kartınızı kullanmanıza yardımcı olur. Ardından harika bir oyun deneyimi için tekrar taşıyın veya kopyalayın. Dosyaları değiştirerek, erişerek ve çevrimiçi olarak yükleyerek dosyaları kopyalayabilir veya silebilirsiniz.

Grafik 

Bu, yorumlama ayarlarını, kare hızını, yapı ölçümünü, yapı filtrelemeyi ve çok daha fazlasını değiştirmenize olanak tanır.

PPSSPP APK’nın Artıları ve Eksileri

Artıları

  • Kurulumu ve oynaması kolay çok sezgisel sistem
  • HD oyunları mobil cihazlarınıza getirir
  • En popüler PlayStation oyunları mevcut
  • Android 2.3 ve sonraki sürümlerde çalışır.

Eksileri

  • Tüm PSP oyunlarına sahip değil
  • İyi bir cihaza ihtiyacınız olacak yoksa geride kalacak ve donacak.

PPSSPP APK İndir ve yükleyin

Bu uygulamayı başarıyla indirip kurmak için şu adımları izleyin:

  • PPSSPP uygulama dosyanızı indirmeye başlamak için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir düğmesine tıklayın.
  • İndirme işlemini hemen başlatmak için tıklayın.
  • İndirme işlemi tamamlandığında PPSSPP uygulamasının kurulum sayfası açılacaktır.
  • Ardından, Android cihazınızda kuruluma başlamak için Yükle düğmesine tıklayın. Kurulum tamamlandığında uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Bu uygulama dosyası o kadar popülerdir ki birçok oyuncu onu yükler. Uygulama dosyasının yüksek oranda kullanılmasının nedeni, tüm favori video oyunlarınızı mobil cihazlarda oynamanıza izin vermesidir. Cep telefonunuzdaki video oyunlarına erişmek için APK dosyasına kolayca erişebilir ve kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca APK tarafından sağlanan tüm harika kilit açma özellikleri denemeye değer.

Oraya giden oyuncular, gittikleri her yerde en sevdikleri oyunları hiç zorlanmadan oynayacaklar. Bu yüzden makaleye iyi bakın ve yakında APK dosyasını indirin.

Görüntüler

Yenilikler

Android 12 support! Plus gamepad bug fix. Lots of performance and compatibility fixes! See the website for details.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir