Payback 2 Apk – The Battle Sandbox

2.104.12.4
En son sürüm Payback 2 apk uygulamasını indirin. Android telefonlar ücretsiz olarak yükle. Araba ile ölüm maçlarına katılın ve gücünüzü kanıtlayın. Başkalarına karşı zirveye çıkabilir misin?
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,505,362
Geliştirici
Apex Designs Entertainment Ltd
Güncellendi
May 18, 2021
Boyut
100M
Sürüm
2.104.12.4
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Payback 2 Hakkında

Pek çok oyun sever Grand Theft Auto Games’i seviyor çünkü bugün birçok oyunun yararlandığı açık sanal alan deneyimine öncülük ettiler. Popülariteleri nedeniyle, bu türde birçok oyun yapılmıştır ve daha da yapılacaktır. Günümüzün en iyi açık sandbox oyunlarından biri bu oyundur. Payback 2, Apex Designs Entertainment Ltd tarafından geliştirilen bir sandbox oyunudur. Şu anda Google Play Store’da 50 milyonun üzerinde indirmeye sahiptir. Bu oyunda, araba yarışından tank savaşlarına kadar tonlarca ilginç maça katılabilirsiniz! Hatta bu oyunda sokak kavgaları, roket araba yarışları ve daha pek çok oyun var.

Payback 2 apk
Payback 2 apk

Payback 2 Nedir?

Payback 2, açık sandbox oyunundan yararlanmanızı sağlayan ilginç bir oyundur. GTA oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle bu oyun sürümünü de seveceksiniz! Bu oyunda araba yarışları, tank savaşları, çete savaşları ve daha fazlasını oynayabilirsiniz! Oyun, denemeniz için birçok farklı oyun modu eklemeye devam ediyor.

Dünyanın her yerinden oyuncularla veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Dinamik oyun tarzınızla skor tablolarını fethedin ve rakiplerinize ayak uydurun. Ayrıca katılabileceğiniz saatlik, günlük ve haftalık görevler de var. Oyunun şehirleri, modları ve silah sistemleri ve araçlarının bir kombinasyonunu kullanarak herhangi bir modu oluşturabileceğiniz özel mod da var. Bu, oyunu olduğundan çok daha eğlenceli hale getirecek! Arkadaşlarınızı davet edin ve nihai savaşlara katılın.

Tiles Hop yazımızı da mutlaka okuyun.

Payback 2 Özellikleri

Payback 2, araba savaşları, tank savaşları, helikopter yarışları ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan destansı bir açık sanal oyundur! Bu oyunda, sınır gökyüzü! İşte uygulamanın özellikleri:

Eşsiz oyun –GTA, açık sanal alan oyununu ilk kez tanıttığında, türünün tek örneği bir deneyimdi. Franchise’ın muazzam başarısının bir sonucu olarak, bu türdeki çok sayıda oyun geliştirildi. Payback 2, oyunun daha güzel bir sürümünü oluşturmak için aynı sanal alan yaklaşımını kullanır. Basitçe söylemek gerekirse, aralarındaki fark Payback 2’nin daha aksiyon odaklı olması ve bir hikayeden yoksun olmasıdır!

Tonlarca kampanya – Payback 2’de o kadar çok mini oyun var ki, hala aynı oyunu oynadığınızı unutacaksınız! Bu oyunun güzelliği bu. Araba yarışları, helikopter yarışları, çete savaşları, tank savaşları ve daha fazlasını içeren 50’den fazla kampanyada oynayabilirsiniz! Başka bir türün keyfini çıkarmak için artık bir üçüncü taraf uygulamasını oynamanıza gerek yok. Bu oyunda dikkate alınması gereken tonlarca oyun modu var.

Epik grafikler – Payback 2, yoğun aksiyon sahneleri ile 3D grafikler kullanan bir oyundur. GTA oyunlarını düşünün ama bu oyunda çok şey yapacaksınız! Daha fazla aksiyona, daha fazla dövüş dizisine ve daha fazla silaha odaklanabilirsin! Bu oyunda sizi hiçbir şey durduramaz.

Çok Oyunculu – Payback 2’de dünya çapındaki oyuncularla kapışabilirsiniz! Ayrıca aileniz ve arkadaşlarınızla kavga edebilir ve yoğun aksiyon dövüşleri yapabilirsiniz. Daha fazla oyun kazandıkça skor tablolarında yer alın.

Payback 2 APK – Sınırsız para

Payback 2, farklı oyun modları ile  oynamanıza izin veren destansı bir açık sanal oyundur! Keyfini çıkarmak için şimdi sınırsız para modunu indirin! İster Google Play uygulamasından ister Hilelipc.com üzerinden indirin.

 

 

Görüntüler

Yenilikler

• Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir