Maydanoz Oyun Uçak Oyunu (2023)

Bir uçak uçurmak ister misiniz? Bu işi kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Maydanoz Oyun Uçak Oyunu indir. Bu oyunda farklı uçakları ve daha fazlasını uçurabilirsiniz! Maydanoz Oyun Flight Simulator hakkında detaylı bilgiyi de yazımızda bulabilirsiniz....
Buradan İndir
4.3/5 Oylar: 58,878
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir uçak uçurmak ister misiniz? Bu işi kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Maydanoz Oyun Uçak Oyunu indir. Bu oyunda farklı uçakları ve daha fazlasını uçurabilirsiniz! Maydanoz Oyun Flight Simulator hakkında detaylı bilgiyi de yazımızda bulabilirsiniz….

Maydanoz Oyun Uçak Oyunu ile oyunun son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyin. Gelişmiş grafikleriyle mobil cihazlarda oyunun tadını çıkartın. Maydanoz Oyun Uçak tarafından APK olarak geliştirilmiştir. Bu sayede popüler oyunu Mobil Telefon ve Tabletlerde oynayabilirsiniz. Maydanoz Oyun Flight Simulator sürümü hakkındaki güncel bilgileri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Maydanoz Oyun Uçak Oyunu (2022)

Maydanoz Oyun Uçak Hakkında

Maydanoz Oyun Uçak oyunu, oyunun gerçek geliştiricileri tarafından hazırlanmamıştır. Fan yapım olarak da bilebileceğiniz bir oyundur. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda Flight Simulator oynayabilirsiniz.

Pilot olmanın kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Yıllarca eğitim, deneyim ve para gerektirir. Ancak ciddi olarak alınan eğitim sonrasında insanlar tüm zorlukların üstesinden gelir ve sonunda başarırlar. Her zaman bir uçağı uçurmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiyseniz, Maydanoz Oyun Uçak ile bunu yapma şansınız var. Bu oyun RORTOS tarafından yayınlandı ve şu anda bir milyondan fazla indirmeye ulaştı.

Maydanoz Oyun Uçak Oyunu

Maydanoz Oyun Uçak oyunu ile teknik uçuş deneyimine sahip olmanıza gerek yok. Bununla birlikte oyun içerisinde size verilen ön bilgiler size gerçekten yardımcı olacaktır. 

Maydanoz Oyun Uçak oynamak istiyorsanız, çok oyunculu seçeneğini kullanarak bunu özgürce yapabilirsiniz. Burada yüzlerce başka pilota katılabilir ve birlikte uçabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir pilotla sohbet edebilir ve arkadaş edinebilirsiniz.

Maydanoz Oyun Uçak Oyunu İndir

Uçak uçurmanın nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyor iseniz Maydanoz Oyun Uçak oyunu şimdi indirin ve keyfini çıkarın. Maydanoz Oyun Flight Simulator oyunun mobil versiyonunu Android yüklü cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin.

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir