Mario Kart Tour İndir

2.10.1
Mario Kart Tour birçok fayda sağladığı için insanlar arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır.
APK indir
3.9/5 Oylar: 2,016,670
Geliştirici
Nintendo Co. Ltd.
Güncellendi
December 10, 2021
Boyut
135M
Sürüm
2.10.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mario Kart Tour Ücretsiz İndir

İşte başlıyoruz! Sinyal lambaları değiştiğinde gaz pedalına basın. Bölünmüş ekran VS modunda üç arkadaşınıza karşı yarışabilirsiniz, ancak Mario GP modunda arkadaşlarınıza karşı tek başınıza yarışabilirsiniz. Savaş modunda rekabet gücü yüksektir. 

Gelişmiş özellikler ile hayaletinize karşı yarışabilirsiniz. Şeffaf karakterler, ekrandaki en iyi koşularınızı temsil eder. Artık zamana karşı yarışmak yerine, kendinize karşı yarışacaksınız!

Gittikçe daha zor olan bu oyunda Mario’yu Bowser, Yoshi ve diğerleri ile oynayabilirsiniz. Mantar Kupa paletleri, hafifçe eğimli dönüşlere ve yumuşak eğrilere sahiptir. Çiçek Kupası yerindeyse, işe gidip gelmek daha zor olacak. Choco Dağı, Toad’s Turnpike boyunca kükreyen yarılar, dağ boyunca uzanan kayalar ve Toad’s Turnpike boyunca kükreyen yarılar ile sisle kaplandı.

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour

Sherbet Land’deki buz yüzeyleri ve Bowser’s Castle’daki lav gölleri, çeşitli Star Cup parkurları sağlar. Ancak özel olarak tasarlanmış kupa pistlerinde karting yapmak gerçekten zorlu bir iştir. Rainbow Road ile uğraşmadan önce, ürkütücü Banshee Boardwalk’u ve sarp kayalıklarıyla oyunun en uzun yolu olan Donkey Kong’un Jungle Parkway’ini deneyimleyin.

Mario Kart Tour Hakkında

Farklı temalı yarış pistlerinde çeşitli Mario karakterlerini kontrol etmenizi sağlayan bir video oyununa Mario Kart 64 APK denir. Pist, oyuncuların yarışlar sırasında rastgele eşyalar alabilecekleri özel kutularla dolu. 

Oyun Oyna

Sekiz farklı Mario karakterini çeşitli temalar ve şekillerde yarış pistlerinde kontrol edebileceğiniz bir kart yarış oyunu. Pist boyunca oyuncular, özel kutularda avantaj elde etmelerine veya rakibi engellemelerine yardımcı olabilecek rastgele öğeler bulabilirler. Oyunun bir parçası olarak, oyuncular daha hızlı koşmak ve daha yükseğe zıplamak için rakipleri ve mantarları yavaşlatmak için kabukları ve muzları kullanabilirler. Bu taksit ile birden fazla eşya taşımak artık mümkün. Mario Kart 64’ün 16 yarış pisti ve 4 savaş parkuru arasında dört savaş parkuru var. Mario Kart ilk kez slipstream’e eklendi.

Mario Kart 64 APK’nın Özellikleri

Ayrıca, o zamanki diğer yarış oyunlarından üstün kılan yeni haritalar ve özellikler içeriyordu. Bu, tüm sürümleri test ettikten sonra bu oyunda en sevdiğimiz şeylerden biri.

 • Bu oyunda toplam sekiz parkur mevcuttur ve her birinin zirvesine çıkmak için yarışmanız gerekir. Birkaç deneme sizi en iyi yapacaktır, ancak oyunlarda iyi olmak biraz zaman alır.
 • Gelişmiş oyun deneyimiyle, pedala bastığınız andan itibaren yepyeni bir Mario yarış oyununun keyfine varacaksınız.
 • Yeni engellerin üstesinden gelmelisiniz. Etkinleştirdikten sonra çok oyunculu modu birlikte oynayabilirsiniz.
 • Simülasyonu geliştirerek ve oyunu kontrol ederek yarışın zirvesine ulaşabileceksiniz. 

Mario Kart 64 APK Temel Özellikler

 • Ücretsiz indirin
 • Ücretsiz akış
 • kayıt olmaya gerek yok
 • Seveceğiniz diziler ve filmler
 • Kolay ve kırılmaz bir şekilde bağlanma
 • Yüksek düzeyde performans
 • Arayüzün kullanım kolaylığını seviyorum
 • Reklama izin verilmiyor
 • çok daha fazlası var

Dawn of Zombies Apk İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Sonuç Olarak

Bugün sizlerle Mario Kart tour APK’nın son sürümünü paylaştık. Mario Kart APK birçok fayda sağladığı için insanlar arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır. Mario Kart 64 APK, kategorisindeki en iyi uygulamadır. Android kullanıcıları güvenle kullanabilir. Bu nedenle, apk’yı beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümüne bir inceleme bırakın ve web sitemizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın, böylece onlar da ücretsiz uygulamalar indirebilirler.

Görüntüler

Yenilikler

Addressed known issues.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir