Madfut 22 APK (Sınırsız Para/Kilitsiz Paket)

1.1.6
MAD FUT 22 APK, aynı adlı ünlü oyun serisinin birçok önemli iyileştirme ile en son sürümüdür.
APK indir
4.6/5 Oylar: 127,254
Geliştirici
Madfut
Güncellendi
February 1, 2022
Boyut
91M
Sürüm
1.1.6
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

MAD FUT 22 APK, aynı adlı ünlü oyun serisinin birçok önemli iyileştirme ile en son sürümüdür. Roman tarzında bir futbol oyunu arıyorsanız çok özel bir tasarıma sahip olduğu için bu oyunu seçmelisiniz. Bu oyunun sunduğu ilginç özellikleri daha iyi anlayabilmek için yazımızı okumaya devam edin.

Not: İlgili bazı oyunlara Soccer Manager 2022 veya Football Manager 2021 Mobile olarak başvurabilirsiniz .

Madfut 22 APK
Madfut 22 APK

MAD FUT 22 Hakkında

MAD FUT 22 – 2022 sezonu için özel olarak geliştirilmiş sürüm

Yayıncı Madfut tarafından geliştirilen en son futbol oyununun versiyonu olan MAD FUT 22’ye tekrar hoş geldiniz. Lansmanın ilk aşamalarında, bu oyun birçok faktör sayesinde dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların kalbini hızla kazandı. Etkileyici oynanış, keskin grafikler veya çeşitli taktikler olarak bunlardan bahsedilebilir. Bu oyunun yaklaşımı da aynı türdeki ürünlere göre büyük bir farklılık gösteriyor.

Daha spesifik olarak, oyuncular MAD FUT 22’yi her maçtan önce taslak plan olarak görebilirler. Bu, takıma doğru stratejileri getirmek için yetenekli bir stratejist olacağınız anlamına gelir. Bu oyundaki oyuncunun nihai hedefi, katıldığı tüm maçları kazanmaktır. Şu anda, bu oyun Google Play‘de 4,6/5 mutlak derecelendirme ile 1 milyondan fazla yükleme elde etmiştir. Bu sayı, mobil platformlarda geliştirilen herhangi bir spor oyunu için yeterince etkileyici.

En iyi futbol maçlarına katılın

MAD FUT 22’de oyuncu sahadaki oyuncuları kontrol ederek başlamaz. Bunun yerine, her maçta doğru taktikler bularak bir koç rolünü üstleniyorsunuz. Tüm taktikler oyundan önce gösterilmelidir ve oyuncular oyun sırasında otomatik olarak talimatlarınıza göre hareket edecektir. Buna göre, kendi ekibinizi oluşturmaya, iyi üyeler bulmaya ve onları kariyerlerinde zaferin zirvesine taşımaya başlayacaksınız.

Başlangıçta, oyunu deneyimlemeye başlamanız için size bir dizi ücretsiz paket sunulacak. Bu paketlerde rastgele oyuncular var, eğer şanslıysanız bu ilk açılıştan itibaren ünlü oyuncuları bulabilirsiniz. Ancak istenilen oyuncuların ücretsiz pakette görünme oranı oyuncuların beklentilerini zor karşılayacaktır. Dilerseniz farklı seviyelere ayrılmış ücretli planlar açabilirsiniz. Yani gümüş, altın, yarış altın, elmas, paket ne kadar pahalıysa, ortaya çıkan oyuncunun kalitesi o kadar iyi. En kaliteli oyuncu paketlerine sahip olmak için her maçta kazandığınız parayı kullanın.

Kazanmak için taktik unsurdan yararlanın

MAD FUT 22, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasındaki yoğun çatışmalara. Oyundaki oyuncu topluluğu oldukça geniştir. Ve çevrimiçi mod aracılığıyla yetenekli rakiplerle rekabet etme fırsatına sahip olacaksınız. Burada, oyunun kazanmak için sunduğu birçok özellikten yararlanmanız gerekecek. Birçok farklı varyasyona sahip zengin bir kadro oluşturmak veya fikir edinmek için Draft turnuvalarına katılmak olabilir.

Ayrıca, oyunu Bronze’dan Özel seviyeye kadar kademeli olarak oynamak istiyorsanız, Fatal Classic moduna da katılabilirsiniz. Kadronuzun kalitesini artırmak için diğer oyuncularla Kartları ve Paketleri takas etmeyi veya takas etmeyi unutmayın. Genel olarak, MAD FUT 22, dünyanın dört bir yanındaki antrenörler arasındaki taktikleri ve yoğun savaşları kullanır. Yani kadro kaliteli oyunculara sahipse ancak taktikler iyi değilse yine de yenilgi alırsınız.

MAD FUT 22’ye yeni eklemeler

1. SBC Takımları

Bu özellik, oyuncuların futbol felsefelerine en uygun oyuncu koleksiyonunu kolayca tamamlamalarına olanak tanır. Oradan asil ödülleri ve en iyi kartları toplayın.

2. FATAL Benim Kulübüm

Bu modda, sekiz Dereceli zincire karşı rekabet etmek için kendi koleksiyonunuzdaki kartları kullanmanız gerekir. Her hafta, tüm oyuncular için son derece değerli ödüller içeren yeni bir lider tablosu var.

3. FATAL Draft özelliği

Draft modunda kullandığınız taktik ve dizilişleriniz bu modda karşınıza çıkacaktır. Her hafta farklı gereksinimlerle yeni ödüller görünecektir.

4. Çevrimiçi rekabet edin

Artık kendinizi ifade etmek için bir internet bağlantısı aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki diğer rakiplere karşı çıkabilirsiniz.

Görüntü kalitesi sabit bir seviyede

MAD FUT 22’nin grafik kalitesini aynı kategorideki ürünlerle karşılaştıramayız. Bu oyun sadece monoton görüntüler getirdiğinden, oyuncuların özel görsel efektleri veya hareket efektleri yoktur. Ekranda yalnızca harfler, sayılar ve çeşitli semboller görüntülenir. Sonuç olarak, oyuncuların yaratıcı bir şekilde özgür olmaları için taktik unsur ekranda tam olarak gösterilecektir. Genel olarak, oyunun grafik tasarımı gayet iyi, ancak sizi sıkıcı hissettirmeyecek.

MAD FUT 22’de yeni güncelleme

Sürüm 1.1.2

  • Hata düzeltmeleri

Android için MAD FUT 22 APK İndir

MAD FUT 22 apk sıradan bir futbol oyunu değil, yeni yönetim ve taktik unsurların birleşimidir. Bu oyunda, keyfi olarak kendinize mükemmel bir takım oluşturacaksınız. Ardından, katıldığınız tüm maçları kazanmak için mükemmel stratejileri belirleyin. Ayrıca, oyuncu paketleri açmak veya yıllık etkinlikler gibi ana özellikler size kesinlikle unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Görüntüler

Yenilikler

• 12 new types of Objectives
• 16 new Achievements
• Bug fixes

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir