MADFUT 23 Apk

1.1.4

MADFUT 23 Apk, dünya çapında çok popüler bir mobil oyunudur. Bu oyunu oynayarak yarışma ve eğlenme şansınızı elde edebilirsiniz. MADFUT 23 Apk'yi indirmek çok kolaydır, çünkü aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. MADFUT 23 Apk'nin çok güzel bir tasarımı ve çok eğlenceli bir oyunu vardır. Oyunu oynayarak rakiplerinizi mağlup edin veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte oynayın. Oyunun tadını çıkarmak için şimdi MADFUT 23 Apk'yi indirin.
Download APK
4.5/5 Votes: 86,238
Developer
Madfut
Updated
Feb 13, 2023
Version
1.1.4
Requirements
6.0
Downloads
1,000,000+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

APP APKS

MADFUT 23 APK

MADFUT 23 GAME

MADFUT’un 23. sezonu, daha önce hiç olmadığı kadar harika. Yeni modlar ve içeriklerin yanı sıra, daha önce hiç olmamış deneyimleri de sunuyor. Bu sezon, herkesin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için size destek olacağız. Şimdiye kadar yaşadığınız en heyecan verici sezonu yaşamaya hazırsanız, MADFUT’u burada ve şimdiye kadarki en iyisine dönüştürecek!

MADFUT 23
MADFUT 23

MADFUT 23’ün Özellikleri

MADFUT 23 oynamak, cep telefonu ekranının sınırlılıklarının ötesine geçmek için MEmu ile profesyonel bir oyuncu deneyimi sunar. Klavye ve fare ile oyunun tüm kontrollerine sahip olabilirsiniz. PC’ye indirdiğiniz MADFUT 23 için yorulmaz pil, mobil veri ve rahatsız edici aramalar artık sizi sınırlandırmaz. MEmu 8, MADFUT 23 oynamanın en iyi seçimidir. Seçkin ön ayarlı tuş eşleme sistemi, MADFUT 23’ü profesyonel bir bilgisayar oyunu haline getirir. Çoklu ortam yöneticisi, aynı cihazda 2 veya daha fazla hesabın oynanmasını mümkün kılar. En önemlisi, özel öykünme motorumuz, PC’nizin potansiyelini açığa çıkarır ve her şeyi pürüzsüz hale getirir. MADFUT 23’ü MEmu ile oynayarak profesyonel bir deneyim yaşayın.

MADFUT 23’te büyük eklemeler:
• Oyuncu Pazarı: Oyunda herhangi bir kartı almak için kullanabileceğiniz jetonlar kazanın!
• Oyuncu Pazarı teklifleri: Mevcut kartların güncellenmiş bir seçimi için Pazarı her gün kontrol edin.
• Çevrimiçi Taslak Kupalar: eleme usulü Draft turnuvalarında diğer oyunculara karşı yarışın. Her hafta 2 yeni çevrimiçi turnuva!
• Ücretsiz Paket Seviyeleri: ücretsiz paketleri açın, puan kazanın, en iyi günlük ödülleri kazanmak için 5 seviyeyi tamamlayın. Paket ne kadar iyi olursa, o kadar çok puan alırsınız. Her gün yeni ödüller.
• Ücretsiz Pakette Süper Rauntlar dahil sürpriz ödüller!
• Rastgele Ticarette Çöpçatanlık: sizinle benzer seviyedeki oyuncularla daha sık maç yapın.
• Geliştirilmiş Taslak simülasyon mantığı ve Super Sub, Super Attack, Park-the-Bus ve daha fazlasını içeren yeni eylemler.

Images

What's new

• Madfut Icon card! Coming later in SBCs
• New LTM card
• Draft Cups: improved simulation odds. Now it's easier to win if you have a good squad
• Draft Cups: improved match rewards in Online Cups

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *