Kafa Topu 2 Full Apk

1.182

Kafa Topu 2 Apk, düşmanınıza karşı heyecan verici bire bir düellolarda rekabet etmenizi sağlayan bir 2D futbol oyunudur.
Download APK
4.0/5 Votes: 1,711,313
Developer
Masomo Gaming
Updated
April 13, 2021
Size
104M
Version
1.182
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kafa Topu 2 Apk, düşmanınıza karşı heyecan verici bire bir düellolarda rekabet etmenizi sağlayan bir 2D futbol oyunudur. Daha fazla gol atarak rakibi geride bırakmak için 90 saniyeniz var. Ve çoğu turda her oyuncu için en az yarım düzine gol atarak onları puanlasanız iyi olur.

Kafa Topu 2 Apk

Kafa Topu 2’de beş anahtarınız var: kalenin soluna veya sağına geçmek için iki yol düğmesi, bir atlama düğmesi ve bir yüksek ve alçak şut düğmesi. Ayrıca, ekranın sol üst köşesinde özel yeteneklerinize erişmenizi sağlayan bir düğme göreceksiniz.

Kafa Topu 2 oynamaya ilk başladığınızda, neredeyse kesinlikle kendinizi diğer takımlarla eğlenceli çok oyunculu oyunlarda bulacaksınız. Bu 90 saniyelik oyunlarda daha iyi oyuncunun kim olduğunu yakında anlayacaksınız. Bununla birlikte, kendinizi gerçekten sınamak istiyorsanız, oyunun birçok turnuvasından birini oynayabilirsiniz. En iyinin en iyisine karşı çıkacağınız için, gerçek eylemin gerçekleştiği yer burasıdır.

Kafa Topu 2 Nasıl Oynanır

Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla farklı karakter var ve bunlardan bazıları en iyi bilinen futbol yıldızlarından bazılarından ilham alıyor. Karakterleriniz ayrıca çeşitli kramponlar, tişört tasmaları, gözlükler, şapkalar ve diğer aksesuarlar da giyecek. Kişiselleştirme olanakları neredeyse sınırsızdır.

Kafa Topu 2, daha rafine oynanış, daha akıcı grafikler ve daha geniş bir karakter ve ortam kadrosu içererek serideki ilk oyunun formülünü geliştirir.

Images

What's new

Kafa Topu 2 Apk, düşmanınıza karşı heyecan verici bire bir düellolarda rekabet etmenizi sağlayan bir 2D futbol oyunudur.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *