Kafa Topu 2 Apk Hile – Para Hileli Mod Apk / Head Ball 2 Hack Apk

1.119

Chosen as the ‘most competitive game of 2018’, Head Ball 2 is a fun and thrilling soccer game. Take place in 1v1 online soccer matches against real opponents from all around the world.
APK indir
3.9/5 Oylar: 13
Geliştirici
Masomo Gaming
Güncellendi
March 19, 2020
Boyut
90M
Sürüm
1.119
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kafa Topun 2 Apk indir ile bir çok arkadaş kafa topu 2 hilesi arıyormuş paylaşalım dedik. Kafa Topun 2 hile Apk site üzerinden kafa topu 2 hilesini indirip kurabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Apk

“2018’in en rekabetçi oyunu” olarak seçilen Head Ball 2, eğlenceli ve heyecan verici bir futbol oyunudur. Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı 1v1 çevrimiçi futbol maçlarında yer alın. Kendinizi çevrimiçi futbol topluluğuna ve arkadaşlarınıza kanıtlamak için milyonlarca futbolcunun arasına katılın. 90 saniyelik aksiyon dolu futbol maçlarını oynayın, kim daha çok gol atarsa ​​kazanır! Efsanevi yorumcu John Motson’un sesiyle heyecan verici anlar yaşayın.

-Karakterinizi ilerletin!
96 benzersiz yükseltilebilir karakter arasından en iyi karakteri seçin.
-Futbol kahramanınızı geliştirmek için yeni aksesuarların kilidini açın.
– Hayalinizdeki futbolcuyu yaratın.
-Farklı stadyumların kilidini açın ve sizi destekleyecek hayranlar kazanın. Ne kadar çok o kadar iyi!
-En iyi futbol kahramanı olun ve kimin daha fazla stil ve beceri sahibi olduğunu gösterin!

Karakterinizi Yükseltin

Tam potansiyelinizi ortaya çıkarmak için karakterinizi yükseltin. Eşsiz bonusların, aksesuarların ve hatta kahramanların kilidini açmak için kariyer modunda ilerleyin. Siz ilerledikçe ödüller daha iyi hale gelecektir, ancak zorluk da artacaktır. hazır mısın? Rekabetçi Futbol Liglerinde Rumble! 5 farklı futbol liginde yarışın ve merdivenin en üstüne çıkmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Gerçek rakipler ve zorlu futbol maçlarında savaşın. Maç bitmeden kimin kazanacağını bilemezsiniz.

Kafa Topu 2 Hile Apk

Futbol tamamen topa vurmak ve gol atmakla ilgilidir, değil mi? Futbolu daha önce hiç yaşamadığınız bir şekilde deneyimleyin.

Kahramanını kullanarak vur, vur ve puan ver. Gol atmak için ayaklarınızı, başınızı ve süper güçlerinizi kullanın. Head Ball 2, hızla aksiyon dolu ve heyecan verici oyunlara dönüştürülebilen basit bir oyun deneyimi sunar.

Topa vurun, rakibinize vurun, başlıkları, süper güçleri kullanın veya rakibinizi juking yaparak alt edin. Kazandığınız sürece her şeye izin verilir!

En heyecan verici futbol oyununda hiçbir maç öncekiyle aynı olmayacak!

Sosyal Olun

Bir futbol takımına katılın veya kendi takımınızı oluşturun. Takımınızı temsil edin ve hangi futbol takımının daha üstün olduğunu göstermek için farklı takımlarla yüzleşin. Ekiplerinizin genel ilerlemesine katkıda bulunun.

Facebook üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve kimin daha iyi futbolcu olduğunu göstermeleri için onlara meydan okuyun.

Özellikleri

-Dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak futbol oynayın!
– Göz alıcı grafiklerle dinamik ve heyecan verici bir oyun.
Kilidi açılacak 96 benzersiz karakter.
-5 benzersiz rekabetçi futbol ligleri.
-Futbol kahramanınızı geliştirmek için yüzlerce aksesuar!
-18 yükseltilebilir güçle sahada stratejinizi planlayın.
Karakterler ve öğeler içeren kart paketleri.
Arkadaşlarınızla oynamak için Facebook bağlantısı!
-Yeni stadyumların kilidini açmak için taraftar kazanın.

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya karşı zorlu futbol maçlarının heyecanını yaşamak için Head Ball 2′yi indirin!

Para Hileli Mod Apk

Kafa Topu 2 Apk oynamak için ücretsiz bir oyundur. Ancak, gerçek parayla satın alınabilen bazı oyun içi öğeler vardır. Bu özelliği istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Görüntüler

Yenilikler

- Daily Missions: Do you have what it takes to complete all missions? Awesome new prizes are waiting for you! Daily Missions will be live very soon. Don’t forget to check in-game announcements!
- Events: Now you can see the event characters in the events section of the game.
- New Rewards Section: No price tag is better than “free”! Tap on the icon at the top right corner of the main page and access all gifts!
- Bug Fixes: Tons of optimizations for a better Head Ball 2 experience!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir