Iptv Old Apk 2023- IPTV Player 6.1.9

6.0.12

Iptv Old Apk uygulamasını kullanmak oldukça basit. Televizyon yayınını ulaşmak için özel bir veri yolu kanalı kullanılarak  internet bağlantısı üzerinden yayınlara ulaşabilirsiniz. Bu yayını görebilmeniz için uygun bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Daha yeni teknik televizyonlar söz konusu olduğunda, bu gadget veya yazılım TV'ye Smart TV olarak yerleştirilmiştir.Bu hizmeti, benzersiz uygulama aracılığıyla cep telefonlarında ve bilgisayarlarda izleme imkanı sunmaktadır.
APK indir
3.8/5 Oylar: 5,420
Geliştirici
Alexander Sofronov
Güncellendi
June 17, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
6.0.12
Gereksinimler
4.2 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Iptv Old Apk uygulamasını kullanmak oldukça basit. Televizyon yayınını ulaşmak için özel bir veri yolu kanalı kullanılarak  internet bağlantısı üzerinden yayınlara ulaşabilirsiniz. Bu yayını görebilmeniz için uygun bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Daha yeni teknik televizyonlar söz konusu olduğunda, bu gadget veya yazılım TV’ye Smart TV olarak yerleştirilmiştir.Bu hizmeti, benzersiz uygulama aracılığıyla cep telefonlarında ve bilgisayarlarda izleme imkanı sunmaktadır.

Old Iptv Apk versiyonu ile, haftanın 7 günü, günün 24 saati, tüm Türk kanalları, premium spor kanalları, film kanalları, belgesel kanalları, haber kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları ve kesintisiz Xtream Codes IPTV uyumlu uydu sunmaktadır. ve Smart TV cihazları, programlarımızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izlemenizi sağlar.

Iptv Old Apk İndir

Sitemiz üzerinden verilen bağlantıyı kullanarak Iptv Old Apk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

HileliPc.com üzerinde bulunan Free Ip Tv Player İndir seçeneğini kullanarak frklı ip tv apk uygulamalarını indirebilirsiniz.

 

 

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir