Idle Frontier APK İndir

1.078
Idle Frontier MOD APK, strateji ve yönetim unsurları içeren bir şehir kurma simülasyon oyunudur. 
APK indir
3.9/5 Oylar: 65,733
Geliştirici
Kongregate
Güncellendi
January 26, 2022
Boyut
115M
Sürüm
1.078
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Idle Frontier MOD APK, strateji ve yönetim unsurları içeren bir şehir kurma simülasyon oyunudur. Kendinizi vahşi batının yoğun topraklarında malların üretimine ve dağıtımına bırakın.

1941 Frozen Front APK İndir yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Idle Frontier Hakkında

Idle Frontier – Üretmek, ticaret yapmak ve zengin olmak için dokunun

Idle Frontier, Kongregate yayıncısına ait ve şu anda Google Play’de 1 milyondan fazla yüklemeye ulaşan bir oyundur. Bu oyun, boşta yönetim oyunu ve eğlenceli grafik stili ile oldukça çekici. Oyuncular saatlerce imalat, mal dağıtma ve iskeledeki anlaşmalardan para kazanma gibi işlere dalmış olacaklar. Günlük görev sistemi, karakter sistemi, eşya koleksiyonu ve çok daha fazlası gibi keşfedilecek çok fazla içeriğe sahiptir. Bu sayede oyuncular, kasabanın sahibi olarak deneyimlerini özgürce keşfedebilir ve genişletebilir. 

Idle Frontier APK
Idle Frontier APK

Bu oyun cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilebilir. İçerik zengin olmasına rağmen oyun kapasitesi oldukça hafif. Böylece herkes, klasik dünyadaki ticaret faaliyetlerinden nasıl zengin olunacağını öğrenmek için her zaman oynayabilir. Mallarınızı üretmek ve daha fazla ülkeye itmek için dokunun, dokunun ve daha fazla dokunun. Ondan para kazan ve küçük kasabayı bir rüyalar diyarına çevir.

Eğlenceli ve arkadaş canlısı oyun

Başından beri belirtildiği gibi, Idle Frontier basit ama çok yakın bir oynanışa sahip. Oyuncuların üretim ve ticari faaliyetlerden zenginleşebilecekleri birçok ekonomik yönetim simülasyon oyununa benzer. Ama burada sadece bir mağaza ya da otel değil, vahşi batıda geniş bir arazi işletiyorlar. Malların fabrikada üretilmesinden, kargo ile mal beklemekten gemiyle mal teslimine kadar her şeyi kendiniz yürüterek başlayın. Ama her şeyi çalışır hale getirmek ve karlı hale getirmek için binalara tıklamanız yeterli. Zengin olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, değil mi?

Yavaş yavaş, yeni vagonların yanı sıra daha fazla yeni fabrikanın kilidini açabilir ve baştan sona sorunsuz bir tedarik zinciri oluşturabilirsiniz. Ancak işin net bir stratejiye ihtiyacı var, kâr etmeden para kaybetmek için acele etmeyin. Envanterle başa çıkmak için darboğazların nerede olduğunu görmek için özellikle tedarik zincirindeki noktalara dikkat edin. Ayrıca, mal alışverişinde bulunmak için işbirliği ilişkilerine de dikkat etmelisiniz. Parayı almak için mallarınızın gerekli varış noktasına ulaştığından emin olun. Para, şehrinizi geliştirmek için bir araçtır. Ne kadar hareketli, o kadar mutlu ve zengin.

Yönetmek için çalışan kartının kilidini açın

Idle Frontier’daki kasabanız, tamamlanması gereken düzinelerce görevle daha da büyüyecek. Bu nedenle, bunu tek başına yapmak mümkün değildir, bu nedenle daha fazla çalışanı işe almak en iyisidir. Farklı işleri üstlenmek için özel becerilere ve deneyime sahip yeni çiftçilerin kilidini açın. Bazı insanlar üretimde uzmanlaşır, diğerleri nakliye ve dağıtımda uzmanlaşır. Her kişinin bir işi vardır ancak oyuncunun tedarik sürecine önemli bir katkı sağlar. İnsan kaynağının olmadığı nokta hemen engelleniyor, envanter de oradan doğuyor.

Oyuncuların mağazada bulabilecekleri birçok çalışan kartı türü vardır. Tabii ki, istedikleri çalışanlara sahip olmak için ödeme yapmaları gerekiyor. Genel olarak, bir şey almak istiyorsanız, parayı kullanın. 

Idle Frontier Şehri büyütmek için yükseltin

Kasabalarını geliştirmek için oyuncuların düzenli olarak yükseltme yapmaları gerekir. Peki ne yükseltmesi? Verimliliği artırmak için fabrikaları, ulaşım tesislerini ve çalışanları iyileştirmeleri gerekecek. Paranın daha hızlı üretilmesi için çalışma hızı orijinaline göre birçok kez artırılacaktır. Böylece yakında daha fazla yeni içeriğin kilidini açmak için daha hızlı oynayabilirsiniz. Aynı zamanda, kaynaklar eklemek ve tedarik zincirlerine değer katmak için şehrinizi yeni topraklara genişletmeyi unutmayın.

Güzel chibi grafikleri

Eğlenceli chibi stili sayesinde herkes Idle Frontier’a ilk kez kolayca aşık olabilir. Oyun arka planı parlak, renkli ve enerji dolu. Karakter küçük ama komik görünüyor ve esnek ifadelere sahip. Oyunda boşta yapılan işlemler de canlı efektlerle ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra, müzik yumuşak ama akılda kalıcı fon müziği ile oldukça havalı. Bu sayede oyuncular saatlerce oynayabilir ve yine de rahat ve mutlu hissedebilirler.

Idle Frontier’ı yükleme adımları

Adım 1: hilelipc.com’da sağlanan Idle Frontier APK sürümünü indirmeniz gerekir.

Adım 2: Bir Android cihazda bilinmeyen ayarların kilidini açmaya devam edin.

Adım 3: Idle Frontier.apk dosyasını kurun.

Adım 4: Kurulumu tamamlamak için talimatları izleyin. Ardından hemen deneyimlemek için oyunun simgesine tıklayın.

Android için Idle Frontier Apk İndir

Bozulmamış kasabayı keşfedin ve onu Idle Frontier’de bir rüyalar ülkesine dönüştürün. Bir sürü ilginç ama dokunarak oynat görevi var ve tedarik zincirinizi yönetiyor. Üretmek için dokunun, malları göndermek ve teslim etmek için dokunun. Zengin olmak zor değil, çünkü bu boş bir oyun. Emtia ekonomisi için gelecek vaat eden topraklara kendinizi kaptırmak için şimdi deneyin. Her sakinin mutlu olması için onu büyütebilirsiniz. Bu klasik iş modelindeki en önemli kişiler olan yetenekli çalışanlarınızı yönetin ve yükseltin. denemeye hazır mısın?

Özellikler MOD :

  • MENÜ MODU
  • Hile karşıtı
  • Yükseltme Kartı maliyeti 1
  • Yükseltme Maliyeti 0
  • Daha Yüksek Para Çıkışı

Görüntüler

Yenilikler

Howdy travelers! This week we got a treat for y'all! Introducing Microevents - takes place every Wednesday so your entire week can now be filled with action and fun! Updates: -Microevents -Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir