Helix Jump İndir – Sarmal Atlama Oyunu

1.4
Helix Jump android'te oyanan bir sarmal atlama oyunudur. Helix Jump İndirin ve dikey bir labirent içinde topun zıplamasını kontrol edin
APK indir
4.1/5 Oylar: 4,259,866
Geliştirici
Yasin+Poyraz
Güncellendi
March 10, 2021
Boyut
18M
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Helix Jump android’te oyanan bir sarmal atlama oyunudur. Helix Jump İndirin ve dikey bir labirent içinde topun zıplamasını kontrol edin. Becerilerinizi gerçekten test etmek istiyorsanız, oyunun ilk seviyelerinin bu akıllara durgunluk veren bulmacaların bazılarının karmaşıklığı açısından buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu hemen anlayacaksınız.

Helix Jump Android İndir

sarmal atlama

Oyunun basit olacağı kesindir. Ve ilk başta, top iki yönden birine yönlendirene kadar aynı kare üzerinde ileri geri sekecektir. Sola veya sağa sürmek için, simgesine dokunun ve ekranınızda bir yandan diğer yana kaydırın. Helix Jump‘ın seviyelerinde ilerledikçe, yolunuzda gittikçe daha fazla zorluk belirecek. Örneğin kırmızı bir zemin parçası göründüğünde, üzerinde zıplamaktan kaçınmalısınız, yoksa oyunu hemen kaybedersiniz. Ancak, patlayan parçalarla ve sizi yanıtlamak için çok az zamanınız olan önceki bir seviyeye dönmeye zorlayan diğerleriyle karşılaşacaksınız.

Yoğun zıplama eylemi seviyelerinde ilerledikçe, becerileriniz gelişecektir. Ancak bu, mücadelenin bittiği anlamına gelmez. Her seviyeyi tamamlasanız bile, daha hızlı bitirerek veya daha da zor bir şekilde labirentin hiçbir tarafına dokunmadan tamamlayarak bonus puanlar kazanmanız gerekecek. Ne olursa olsun, birincil hedefiniz her aşamayı olabildiğince çabuk tamamlamaktır. Ne kadar hızlı gidebileceğini düşünüyorsun?

Nasıl Oynanır

Helix Jump‘ın çok basit bir oynanışı var. Tek dokunuşla öğrenilebilen basit kontrollere sahiptir. Tek yapmanız gereken topu yavaşça düşen bir kuleden geçirmek.

Sarmal kulenin hareketini kontrol etmek için, ekrana yazmak için parmaklarınızı sola doğru hareket ettirin. Topun hareket ettirilmesine gerek yoktur. Sıranızı sona erdireceklerinden bazı kırmızı renkli platformlardan her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Helix jump oyunu kelimelik gibi sevebileceğinz bir oyun türüdür.

Renkli kısımlardan kaçınırken topun boşluklardan geçmesine izin vermek için kuleyi döndürmeye devam edin. Kırmızı kısımlar haricinde, top platformlarda zıplayacaktır.  Helix Jump oyununda top ilerlemesine ek olarak, puanınızı artırmak için olabildiğince çok elmas toplamalısınız.

Topun aynı anda birkaç açıklıktan geçmesini sağlayabilirseniz daha fazla puan kazanabilirsiniz. Top kırmızı yüzeye düştüğünde oyun biter. Ancak, bir reklamı en az 10 saniye izlerseniz devam edebilirsiniz. Her turda sadece bir kez canlanabilirsiniz.

Hilelipc.com aracılığı ile indireceğiniz helix jump sarmal atlama oyununda oyun içi satın alma yoktur.Yan bağlatıya tıkladıktan sonra helix jump yükle diyerek oyunu yükleyebilirsiniz. Oyunu tamaman ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Helix Jump android'te oyanan bir sarmal atlama oyunudur. Helix Jump İndirin ve dikey bir labirent içinde topun zıplamasını kontrol edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir