Kelimelik Hile Yapılır mı? Kelimelik Hilesi İle Kelime Bulmaca

Cihaza göre değişir

Kelimelik Hile ile Türkiye de en çok oynanan kelime oyunu olan kelimelik hilesi yaparak oynayın. 16 milyon üyeyi geçti geçen kelimelik hile apk indir.
Download APK
4.5/5 Votes: 348,940
Developer
He2 Apps
Updated
27 Ocak 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kelimelik Hile ile Türkiye de en çok oynanan kelime oyunu olan kelimelik hilesi yaparak oynayın. 16 milyon üyeyi geçti geçen kelime oyunu indir. Oyunu indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsin.

Oyununu telefonda oynayabildiğiniz  gibi bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz.  Aynı anda 20’ye kadar oyun açarak bekleme derdinden kurtulursunuz.  Haftalık olarak düzenlenen süper lige katılım sağlayarak şampiyonluk mücadelesi verebilirsin. Hile yaparak oynamak çok daha zevkli olacaktır. Oyuna facebook hesabınız üzerinden giriş yaptığınızda facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilirsiniz. Mevcut arkadaşlarınızda birlikte oynayabileceğiniz gibi yeni dostluklarda edinebilirsiniz. Kelime yununu çok severek oynayacaksınız.

Hile yapmak oyunun daha eğlenceli olmasını sağlayabilir. Oyunun önemli özelliklerinden biri sürekli olarak geliştirilmesi ve yeniliklerin getirilmesidir.  Oyunda bazı zor bölümler ile karşılaşan kullanıcılar o bölümleri geçemeyine acaba hile yapılır mı diye düşünmeye başlıyorlar. Bu oyun kelimeleri TDK ya göre eklemektedir. Fiillerin mastar halleri bulunurken insan isimleri oyun içerisinde yer almıyor. Bunların yanında elementlerin kısaltması ülke isimleri gibi ifadelerde bulunmuyor.

Gerçekten Hile Var mı?

Kelimelik oyununda gerçekten hile olup olmadığını araştırmak için buraya kadar geldiyseniz bu işi kafaya taktınız demektir. Lakin oyun içerisinde yapılabilen henüz herhangi bir hile bulunmuyor. Bu nedenle hile adı altında dağıtılan uygulama görürseniz sakın indirmeyin.  Bu tür uygulamalar yüksek ihtimalle dolandırma amaçlı oluşturulmuş uygulamalardır. Şuan da çalışan hile olup olamadığını kontrol etmek için gerekli dosyalar butonuna tıklayın. Ayrıca brawl stars oyununu oynmamayı seçenler için hileli brawl stars linkinide buraya bırakalım.

kelimelik hile

Kelimelik Oyunu Hile Apk (Kelime Bulucu)

Bu kelime oyunu için yaptığımız araştırmalar sonunda Google Play Store da yayınlanan kelime bulucu ile bulmacalarınız kolay hale gelecek.  Gerekli kelime bulucu apk dosyasını Apk İndir bağlantısına yada Play Store’dan indirebilrisiniz. Kelimelik Hilesi oyunu Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunudur. Şuan oyunun kullanıcı sayısı 16 milyona varmış hatta geçmiştir. Eğer kontrol ettiğinizde hileli sürümü yoksa bile normal olarak indirebilir bu oyunu oynamanın zevkini yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu kelime oyunu ile eğlenceli olarak vakit geçirmek için hile yapmadan oynamanız daha iyi olacaktır. Ancak bu karar sizindir.

Kelime Hilesi Nasıl Kullanılır?

Kelime Bulucu?

Kullanımı oldukça basit olan uygulamada tek yapmanız gereken harfleri girip kelimeleri bul butonuna tıklamak.

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza kurun ve kelime bulucu ile oyunun tadına varın.

kelime bulucu

Images

What's new

Kelimelik Hile ile Türkiye de en çok oynanan kelime oyunu olan kelimelik hilesi yaparak oynayın. 16 milyon üyeyi geçti geçen kelimelik hile apk indir.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *