Hay Day Apk – Hay Day Hile – Sınırsız Para-Değerli Taşlar ve Tohumlar

1.50.122

Hay Day hile ile kendi çiftliğinizi yaratabileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir tarım oyunudur. Binaları yükselterek ve yeni arazi satın alarak mahsul yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir ve çiftliğinizi genişletebilirsiniz. Ayrıca dünyadaki diğer oyuncularla rekabet edebilir, görevleri tamamlamak için ödüller ve ödüller kazanabilirsiniz. Hay Day ile arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz kendi sanal çiftliğinize sahip olabilirsiniz. Bu yüzden şehrin koşuşturmacasından bir mola verin ve çiftliğin huzur ve sükunetinin tadını çıkarın.
Download APK
4.4/5 Votes: 12,018,872
Developer
Supercell
Updated
April 13, 2021
Size
144M
Version
1.50.122
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Hay Day Apk

Çiftlik oyunları, klasik tarım temalarının eğlenceli bir şekilde kombinasyonu üzerine kuruludur. Hay Day hile APK (Snırsız Para / Değerli Taşlar / Tohumlar), sınırsız eğlence ve keyif için kullanıcıların arzularını karşılamak için tasarlanmıştır. Oyuncuların amacı, kendi çiftliklerini büyütmek, hayvanlarını yetiştirmek ve ürünlerini satmaktır. Oyuncular çiftliklerinin ürünlerini satmak için, kendi çiftliklerinde üretilen ürünleri ticaret merkezinde satın alıp satabilir. Oyuncular aynı zamanda diğer oyuncularla da ticaret yapabilirler. Hay Day MOD APK (Snırsız Para / Değerli Taşlar / Tohumlar), çiftlik yönetimini kolaylaştırmak için çeşitli araçlar ve özellikler sunmaktadır.

Hay Day hile apk
Hay Day hile apk

Hay Day Hakkında

Hay Day, 2012 yılında duyuruldu ve beş yıllık büyüme sürecinin ardından, oyuncuların hem iOS hem de Android platformları üzerinden oynamasını kolaylaştıran dünyanın en popüler çiftlik oyunlarından biri haline gelmiştir. Hay Day, oyunculara çiftliklerini yönetme, hayvanları bakma, tarımla uğraşma ve arkadaşları ile arkadaşlık kurma fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda, oyuncular, çiftliklerinde hayvanlarını çoğaltabilir, çiftliklerini genişletebilir ve günlük görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilirler. Hay Day, oyunculara eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunmak için çeşitli özellikler içeriyor.

Sadece bitkiler değil

Evcil hayvanlar, bitkilerin yanı sıra Hay Day’in güçlü oyuncu kitlesine katkıda bulunan benzersiz özelliklerden biridir. İnekler, tavuklar, keçiler, domuzlar vb. Gibi çoğu çiftlik oyunlarına özgü sevimli desenlere sahip çeşitli evcil hayvanlara bakabilirsiniz. Hay Day’in özellikle iki evcil hayvanı vardır: Köpekler ve Kediler, hepsi size zengin bilgi ve son derece büyüleyici şeyler sağlar. İki köpek yetiştirmek için onlara bir ev satın almanız ve onları düzenli olarak beslemeniz gerekir.

Ticaret tüccarları

17. seviyeye ulaştığınızda, bir bağlantı noktasına da erişebileceksiniz. Geminizi buradan dünyanın her yerine bir şeyler göndermek için kullanabilirsiniz. Limanı yeniden inşa etmek için 16000 jetona ve bir günden fazla paraya ihtiyacınız olacak. Geminin yeni gönderileri teslim etmesini 4 saat beklemelisiniz. Gerekirse hemen göndermek için beş elmas kullanın.

Diğer özellikleri

Hay Day boyunca her gün çiftliğinizin önüne park etmiş araca vurarak şanslı çarkınızı döndürebilirsiniz. Posta kutunuzda her gün zarfın içinde bir hediye kartı arayın. Reklamı izlemek de elmas kazanmanıza yardımcı olacaktır. 7. seviyede, Roadise Mağazasına erişebileceksiniz. Bu, kişisel ürünler satmanıza yardımcı olacak küçük bir stand olacak. Dünyanın her yerinden oyuncular çiftliğinize geldiğinde, sahip olduklarınızı görecek ve ihtiyaç duyarlarsa satın alacaklar. Oyuna katılın, arkadaşlar edinin ve dünyanın her yerinden diğer Hay Day oyuncularıyla konuşun. Hay Day, çiftlik ürünlerini çalmak veya komşulara mahsul işlemede yardımcı olmak için harcanacak.

Eğlenceli Grafikler

Hay Day, 3D çiftlik simülasyonu tarzında inşa edilmiştir. Oyun renkli ve çekici ve evlerin, bitkilerin ve evcil hayvanların yapımı büyüleyici ve oyunculara hafif bir eğlence hissi veriyor. Ayrıca, arka plan müziği yumuşak ve yoğundur, bu da Hay Day oynanışı için idealdir. Çiftlik simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Hay Day sizi mutlu ve mutlu hissettirecek.

Hay Day MOD APK, sınırsız para özelliği içerir.

Süresiz tohumlar MOD sürümünün güncel olmadığına ve düzgün çalışmadığına dikkat edin.

Hay Day Apk İndir

Android için Hay Day MOD APK’sını İndir

Hay Day, dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuyla oldukça popüler bir çiftlik oyunudur. Hay Day, dünyadaki herhangi bir çiftlik oyununun en çok oyuncusuna sahiptir. Oyun hem Android hem de iOS platformlarında mevcut ve güzel çiftlik oyununu oynamak için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir linkleri takip ederek Hay Day’i indirebilirsiniz.

Hay Day Hile Apk, tüm enerjinizi ve yeteneklerinizi alacak bir çiftliği yönetmekle görevlendirildiğiniz bir sosyal yönetim oyunudur. Çiftliğinizde çeşitli mahsuller ekin ve hasat edin. Bunu yapmak için, parmağınızla ekrandaki öğeleri kaydırın. Benzer bir kontrol cihazı kullanarak, çiftlik hayvanlarıyla (her biri kendi kişiliğine sahip) oynayacak veya gölde balık tutmaya gideceksiniz.

Hay Day Apk downlaod, diğer sosyal oyunlar gibi, Facebook ve diğer sosyal ağ arkadaşlarınızla ticaret yapmanıza olanak tanır. Çiftliğiniz için ayrıntı düzeyi ve çeşitli özelleştirme fırsatları, Hay Day‘in önemli satış noktalarından bir diğeridir. Tamamen benzersiz çiftlikler tasarlayabilir ve Facebook arkadaşlarınızı bir veya iki sezon boyunca size yardımcı olmaya davet edebilirsiniz. Hay Day, yeni bir şey sunmasa da iyi bilinen ve gösterişli bir oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayan eğlenceli ve çekici bir sosyal oyundur.

Sitemizde bulunan diğer çiftlik oyunlarına göz atınız. FarmVille 2 Apk Sınırsız Para Hileli Mod

Images

What's new

Android için Hay Day MOD APK'sını İndir

Hay Day, dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuyla oldukça popüler bir çiftlik oyunudur. Hay Day, dünyadaki herhangi bir çiftlik oyununun en çok oyuncusuna sahiptir. Oyun hem Android hem de iOS platformlarında mevcut ve güzel çiftlik oyununu oynamak için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir linkleri takip ederek Hay Day'i indirebilirsiniz. Hay Day Hile Apk, tüm enerjinizi ve yeteneklerinizi alacak bir çiftliği yönetmekle görevlendirildiğiniz bir sosyal yönetim oyunudur. Çiftliğinizde çeşitli mahsuller ekin ve hasat edin. Bunu yapmak için, parmağınızla ekrandaki öğeleri kaydırın. Benzer bir kontrol cihazı kullanarak, çiftlik hayvanlarıyla (her biri kendi kişiliğine sahip) oynayacak veya gölde balık tutmaya gideceksiniz. Hay Day Apk Hile, diğer sosyal oyunlar gibi, Facebook ve diğer sosyal ağ arkadaşlarınızla ticaret yapmanıza olanak tanır. Çiftliğiniz için ayrıntı düzeyi ve çeşitli özelleştirme fırsatları, Hay Day'in önemli satış noktalarından bir diğeridir. Tamamen benzersiz çiftlikler tasarlayabilir ve Facebook arkadaşlarınızı bir veya iki sezon boyunca size yardımcı olmaya davet edebilirsiniz. Hay Day, yeni bir şey sunmasa da iyi bilinen ve gösterişli bir oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayan eğlenceli ve çekici bir sosyal oyundur. [xyz-ips snippet="3kelime"]

Video

A comment on "Hay Day Apk – Hay Day Hile – Sınırsız Para-Değerli Taşlar ve Tohumlar"

  1. Mhmdalmr says:

    Para lazim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *