Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Cihaza göre değişir

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.
APK indir
4.1/5 Oylar: 29,836,234
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
23 Mart 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google, yeni web tarayıcısı Google Chrome’un lansmanını açıkladığında, herkes şaşırmıştı. Kullanım kolaylığı, hız ve basitliğin reklamını yaptı. Web’in en popüler tarayıcılarından biri olan Google Chrome’un bu mobil sürümünün sunduğu tam da budur.

Google Chrome, sekmeler ve yer imleri dahil olmak üzere bir masaüstü web tarayıcısının tüm özelliklerini sağlar. Ayrıca, tek bir parmak hareketiyle ekranları çevirme yeteneği gibi cep telefonunu kullanmayı kolaylaştıran temel unsurları da içerir.

Google Chrome, sekmeler ve yer işaretleri dahil olmak üzere bir masaüstü web tarayıcısının tüm özelliklerini sağlar. Ayrıca, cep telefonunu kullanarak hızlandırılmış yükleme süresiyle hızlı gezinmeyi, özel göz atmayı, çok amaçlı adres çubuğunda arama ve göz atmayı ve telefonunuz ile cihazınız arasında yer imleri ve sekmeleri paylaşma özelliği, bu akıllı telefon sürümünde kayda değer özelliklerin tümü içerir. Google Chrome. Basit, tek parmak hareketiyle ekranları çevirebilme özelliği gibi.

Google Chrome, Android kullanıcıları için en iyi mobil web tarayıcılarından biridir. Elbette, makinenizde Google Chrome kullanıyorsanız ve bir Android telefonunuz varsa çok önemlidir. Web tarama alışkanlıklarınızı birçok platformda senkronize etmek hayatınızı değiştirebilir.

 

Görüntüler

Yenilikler

Chrome'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Bu sürüm kararlılık ve performansla ilgili iyileştirmeler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir