YouTube Premium APK Reklamsız 17.41.36 İndir 2022

Cihaza göre değişir

Müzik videolarının arka planda oynatılmasını istiyorsanız ve en sevdiğiniz videoları izlerken reklamların dikkatinizi dağıtmasını istemiyorsanız, HİLELİPC tarafından YouTube Premium APK'yi indirin. Çoğunlukla Youtube, Android cihazlarda kullanılabilir. Ancak, çok fazla reklam içerdiğinde varsayılan uygulamadan memnun değilseniz, sitemiz üzerinden verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Premium APK sürümünü indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 88,647,713
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
25 Kasım 2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Müzik videolarının arka planda oynatılmasını istiyorsanız ve en sevdiğiniz videoları izlerken reklamların dikkatinizi dağıtmasını istemiyorsanız, HİLELİPC tarafından YouTube Premium APK indirin.

YouTube Premium Hakkında (Reklamsız)

YouTube, uzun süredir dünyanın en popüler video paylaşım platformlarından biri olmuştur. Ancak, TikTok veya Bigo’dan farklı olarak, YouTube, uzunluk veya içerik kısıtlaması olmaksızın neredeyse tüm video ve tür türlerini içeren çok yönlü bir depo işlevi görür. Sonuç olarak, bu uygulamanın dünyadaki en popüler web sitelerinden / uygulamalardan biri olacağına şüphe yok.

YouTube Premium’un reklamsız APK sürümü mevcuttur. Sağladığımız Premium sürümü kullandığınızda, özellikleri ve avantajları gelin gözden geçirelim.

Resmi müzik videolarının yüksek tanımlı keyfini çıkarın.

YouTube’un gelişimi iki aşamaya ayrılabilir: 2005-2011 ve 2011-günümüz. YouTube şu anda hızlı bir büyüme yaşıyor ve birçok kişi ve işletme buna güveniyor. Sonuç olarak YouTube, markalardan yeni ürünlere, müzik fragmanlarına / ünlü şarkıcı ve grupların MV’lerine kadar her şey için güçlü bir reklam geliştirme platformuna dönüştü.

Ve şimdiye kadar, YouTube evrensel video platformu haline geldi. En sevdiğiniz grupların haberlerini takip edebilir, videonun ne zaman başlayacağı için bir hatırlatıcı ayarlayabilir ve dünyadaki hemen hemen her şarkıyı veya müzik videosunu arayabilirsiniz.

Hayranlarla Canlı Yayın Yapın

Tanınmış şarkıcı ve oyuncuların çoğunun kendi YouTube kanalı var. Ayrıca hayranlarıyla paylaşmak ve iletişim kurmak için zaman zaman talk show düzenliyorlar. O zaman canlı yayına katılabilir, sorular sorabilir ve idolünüzle etkileşim kurabilirsiniz. YouTube’da videonun yanına (veya altına) bir yorum bırakarak idollerinizle etkileşim kurabilirsiniz.

Ek olarak, Canlı Akış özelliği, yayıncılara çalışacakları bir yer sağlar. Pewdiepie’ye aşina mısınız? Streamer, dünyanın dört bir yanından tanınmış bir youtuber’dır. Düzenli olarak oyun akışı yapmaya, benzersiz ürünleri sergilemeye ve seçtiği oyunlarla mükemmel içerik oluşturma sergilemeye devam ediyor. Tabii ki, onunla aynı şeyi yapabilir ve bir kanal ve Canlı yayın başlatabilirsiniz.

Yeni içerikleri Keşfetmek

Bugün, YouTube istikrarlı bir şekilde gelişiyor ve ilerliyor. Yeni özellikler arasında, editör tarafından seçilen özel içeriğin yanı sıra Oyunlar, Haberler, Müzik ve Trendler gibi favori kategorilerinizi bulmanızı sağlayan keşif de bulunuyor.

Ek olarak, YouTube iki yeni özellik sundu: Hikaye ve Kısa Video. Facebook ve Instagram’ın Hikaye özelliklerine benzer şekilde tasarlanmıştır. Bir sosyal ağ gibi, deneyimlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Ancak insanlar bir gönderiyi beğenebilir, beğenmeyebilir, paylaşabilir ve herkese açık yorumlar bırakabilir.

Video paylaşım topluluğu, ancak dikkatli bir şekilde videolar kontrol ediliyor

Aslında, YouTube’da sizin tarafınızdan veya başka bir kuruluş tarafından paylaşılan tüm içerik denetlenir. Çalıştırma lisansı yoksa veya korsan veya uygunsuz içerik içeriyorsa, kısa süre içinde kaldırılacaktır.

Ara sıra bir kanal oluşturabilir ve videolarınızı orada yayınlayabilirsiniz. Politikayı ihlal etmeseniz bile, YouTube kullanıcılar tarafından çok sık rapor ediliyorsa dikkate alacak ve size hatırlatıcılar gönderecektir. Bu nedenle, herkese ne anlatmaya çalıştığınızdan emin olun.

Çevrimdışı Görüntüleme

YouTube, uygulamayı kullandığınızda videoları galerinize, koleksiyonunuza veya favorilerinize kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca videoları bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra izleyebilirsiniz.

YouTube’un Premium APK Sürümü

Premium Özellikleri

 • Arka Planda Oynatma: YouTube’un gelişiminin ilk aşamalarından beri, bu, kullanıcıların beklediği özelliklerden biridir. İnsanlar zaman zaman Youtube’u bir MP3 oynatıcı uygulamasına tercih ediyor. Ancak, cihazın ekranını her zaman açık tutmaları gerekir, aksi takdirde uygulama videoyu otomatik olarak duraklatır. Sonuç olarak, arka plan müziği seçeneği oluşturuldu. Premium planın bir parçası olarak gelir. Daha iyi bir deneyim için, kullanıcıların aylık veya yıllık ödeme yapması gerekecektir. Premium APK sürümümüz ise tamamen ücretsiz olduğu için herkes için geçerli bir seçenektir.
 • Reklam yok: Reklam her zaman can sıkıcıdır. Sahibi tarafından bir videonun ortasına reklamlar yerleştirilebilir. Sonuç olarak, reklam oynamaya başlayacak ve videonuzu kesintiye uğratacaktır. Reklamlar artık Premium APK sürümünde mevcut değildir.

YouTube Premium APK Nasıl Yüklenir ?

Sadece YouTube Premium APK’sını indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Ardından,  talimatları izleyin.

Android için YouTube Premium APK İndir

Çoğunlukla Youtube, Android cihazlarda kullanılabilir. Ancak, çok fazla reklam içerdiğinde varsayılan uygulamadan memnun değilseniz, sitemiz üzerinden verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Premium APK sürümünü indirebilir ve kullanabilirsiniz.

YouTube Premium Mod APK version 16.42.34 is available for download (Premium Unlocked)

Now you can get YouTube Premium Mod APK Latest Version for free on your Android smartphone. This YouTube pro membership allows you to experiment with a plethora of various feature enhancements.

Nobody need an introduction to the most widely used video-streaming service, which has become widely available around the globe. However, you may just only a few details about the premium edition of the app, which is accessible for Android-based smartphones and tablets. Purchasing YouTube Premium for Android is a choice that you will undoubtedly be pleased with. Installing the programme is simple and straightforward.

YouTube Premium Features are available to subscribers

As a result, why would anybody want to contemplate a paid membership version of the finest video platform the world has to offer? This is especially true given the fact that YouTube is currently available for free to its customers. The truth is that this membership is quite beneficial, with several features and perks that make it well worth the money spent.

If you can make it through the rest of this article, you will see why it is a good idea to include YouTube Premium in your monthly subscription plans. So, here are the many benefits that you will get if you decide that this is the membership plan that is right for you:

YouTube as a starting point:

 • Watch videos without being interrupted by advertisements. You have access to the millions of distinct pieces of material that are scattered out over the famous social networking website. As a result, you will never be disturbed while watching your films, since everything will be supplied to you without any advertisements.
 • Download all of the videos and view them when you are not connected to the internet. There is a long list of video on YouTube that cannot be downloaded for offline viewing on the original version of the site. As a result, upgrading to premium will provide you with immediate access to store any movie that is made accessible via your mobile device.
 • Play films in the background while you work. If you are not already able to do so, you may begin monitoring all of your views in the background while you are multitasking right now. When you do not have enough time to view all of the various videos accessible, this is a fantastic function to have handy. Alternatively, you may need to do further study on the issues you are now monitoring.

YouTube Music:

 • First and foremost, a new and enhanced interface for the Music area will be introduced. You will be able to explore, choose, and listen to all of your favourite songs and jams that are accessible via the app with relative ease and convenience.
  Once again, you may enjoy listening to one song after another without being interrupted by advertisements. YouTube Music Premium Apk is completely ad-free and has no advertisements.
 • You may also listen to your music when not connected to the internet. This is ideal for lengthy car journeys or road excursions, as well as for studying or working out at the gym when you do not have access to WiFi or any other means of listening to music.
 • Music may also be played in the background if desired. When it comes to YouTube Music, this is the fulfilment of a lifelong desire. Users all across the world are still perplexed as to why background listening is not included as a standard function. Because the premium version provides you with this feature. The finest things in life are not without a cost.

YouTube Kids:

When it comes to the kid-friendly version of the famous app, there is just one feature that is shared throughout all of the versions — ad-free films. Your children will never annoy you again because of a misplaced advertisement or an interruption when they are viewing their favourite children’s show. Ad-free films are without a doubt one of the most beneficial things that anybody could possibly want for. In addition, this is true for users of all ages.

All of these extra services are available for a fee if you subscribe to the service. Do you believe it is a reasonable trade-off? If you do not know what to do, there may be a solution.

YouTube Premium Mod APK is available for free download.

So, is there a method to have these premium features installed on your device and connected to your account without spending a dime? With the YouTube Premium Unlocked Mod APK, you may be able to avoid paying for premium features. Although this is a positive development, there is still a cost to be paid.

In the event that you are detected utilising the premium features of YouTube on your account when there is no paid activity, you may face legal penalties. For starters, your account will be permanently suspended, and you will no longer be able to use any Google services.

Since a result, proceed with care while using this programme, as we are not liable for any consequences. Now is the time to get the YouTube Premium Mod APK for Android devices. Begin enjoying ad-free films and music, as well as offline entertainment and even background fun, as soon as possible.

Yenilikler

Yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olmak için ürünle ilgili eğitim materyallerine ve bildirimlere göz atın. Bu öğelerde, özelliğin kullanımı hakkında bilgi paylaşılır.

Mod Özellikleri

 • Reklamsız
 • Sınırsız Para
 • Vip Açık
 • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.