Fun Run 3 Apk Para ve Elmas Hilesi Mod – Android Oyun İndir

4.10.1
Fun Run 3 apk İndirin Ve Mobil Cihazınızda Koşu Yarışınıza Başlayın! Sınırsız Para ve elmas hilesi kullanarak Fun Run 3 apk'da Karakteriniz için Ürün Satın Alabilirsiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 282,109
Geliştirici
Dirtybit
Güncellendi
9 Ağu 2022
Sürüm
4.10.1
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fun Run 3 apk İndirin Ve Mobil Cihazınızda Koşu Yarışınıza Başlayın! Sınırsız Para ve elmas hilesi kullanarak Fun Run 3 apk’da Karakteriniz için Ürün Satın Alabilirsiniz.

Fun Run 3 – Multiplayer Games Nedir?

fun run 3 apk

Fun Run 3, Fun Run koşu yarış oyunları serisinin üçüncü oyunudur. Android ve iOS çalıştıran cihazlar için video oyun geliştiricisi “Dirtybit” tarafından oluşturuldu.

Fun Run 3 APK Mod oyununun amacı, rakiplerinize karşı yarışırken çeşitli power-up’ları kullanmak, onları durdurmak veya yavaşlatmak ve ön sırada bitirmektir.

Arena modunda 8 oyuncuya kadar çevrimiçi oynayabileceğiniz Fun Run 3 APK 2022 oyununda çeşitli oyun modları vardır. Serinin ikinci oyunundan bu yana oyuna otuz yeni güçlendirici eklendi.

Koşarken rakiplerinize önünüzde bir kesme yıldızı, dinamit ve roket atabilirsiniz. Rakiplerinize kaybedilen tek bir saniye bile oyunu ilk bitirmenizi sağlayabilir.

Web sitemizden Fun Run 3 APK indirebilir ve Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

fun run 3 apk hile

Birçok farklı kıyafet satın alabilir ve arkadaşlarınızla şiddetle rekabet edebileceğiniz Fun Run 3 APK oyununda karakterinizi özelleştirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- Bug-fixes and stability improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir