Everdale APK İndir

8.97
Everdale 8.97 APK, Android 6.0 ve sonraki sürümler için ücretsiz bir uygulamadır. Everdale, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Telefonunuza indirmek ve kurmak kolaydır. HileliPc.com yalnızca Everdale 8.97 APK'ları için orijinal, ücretsiz ve değiştirilmemiş apk yükleyicisini paylaştığını lütfen unutmayın.
APK indir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Supercell
Güncellendi
18 Ağustos 2021
Boyut
153M
Sürüm
8.97
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Everdale 8.97 APK, Android 6.0 ve sonraki sürümler için ücretsiz bir uygulamadır. Everdale, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Telefonunuza indirmek ve kurmak kolaydır.
HileliPc.com yalnızca Everdale 8.97 APK’ları için orijinal, ücretsiz ve değiştirilmemiş apk yükleyicisini paylaştığını lütfen unutmayın.

Everdale 8.97 APK İndir
Everdale 8.97 APK İndir

Play Store‘da ortalama puan 5 üzerinden 4,90’dır. Everdale hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Supercell destek merkezini ziyaret ederek bunu yapabilirsiniz.

Bu sayfadaki tüm uygulamalar ve oyunlar yalnızca kişisel veya evde kullanım içindir. Apk indirmelerinden herhangi biri telif hakkınızı ihlal ederse lütfen bizimle iletişime geçin. Supercell, Everdale’in haklarına sahiptir ve onu bir ticari marka olarak kullanır.

​​Köyünüzü geliştirin ve köylülerinizi Everdale’de yemyeşil bir ütopik toplulukta yönetin!

İşbirliğine ve zekaya dayalı bir toplum yaratmak için arkadaşlarınızla oynayın. Tarım ve bahçecilik iki farklı şeydir. Bir şeyler toplayın ve yapın. Alıp satabilirsiniz. Emeğinizin meyvelerini toplayın ve faydalarını toplayın!

Köyünüzü inşa edin ve etrafınızdaki huzurlu toprakları genişletin. İstilaların, savaşların veya kayıpların olmadığı bir dünyada yükseltme yapabilir ve ilerleyebilirsiniz. Sadece köylülerinizin onlarla birlikte yarattığınız topraklarda gelişmesine izin verin.

Hayallerinizi hayata geçirmek için türünün tek örneği öğeleri toplayın ve oluşturun. Birlikte çalıştığımızda, başarabileceklerimizin sınırı yoktur! Köyünüzü aktif olarak yönetin veya sadece arkanıza yaslanın ve keyifli üretkenliğin tadını çıkarın.

Sizin ve arkadaşlarınızın başarabilecekleri sınırsızdır. Everdale ile huzurlu bir köy kurabilir ve kendi topluluğunuzu deneyimleyebilirsiniz.

Hayal dünyanızı oluşturun:

 • Hareketli bir köy inşa edin ve geliştirin.
 • Büyülü doğal kaynaklar için ekin yetiştirin ve kaynakları toplayın.
 • Köylülerinizin görünümünü değiştirin ve onlara yeni beceriler öğretin!
 • Çalışma becerilerinizi geliştirin.

Vadinizi büyütün:

 • Çeşitli harika karakterlere sahip maceralar sizi bekliyor!
 • Diğer ülkelerden tüccarlarla ilişkiler geliştirin.
 • Tekneler dolusu mal inşa edilir, üretilir ve satılır.
 • Tüm görevleri tamamlamak için arkadaşlarınızla işbirliği yapın!

Projeniz üzerinde çalışırken rahatlayın:

 • Yatıştırıcı müzik ve sesle birlikte oynayın.
 • İlerlemenizi durduran savaşlar veya istilalar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan inşa edin ve yükseltin!
 • Büyülü ruh varlıklarıyla zaman geçirin.
 • Huzurlu bir doğal ortamda rahatlayın.
Everdale apk
Everdale apk

Everdale’de hayalinizdeki köyü inşa edin!

Everdale APK İndir

Dışarıdan bakıldığında, Everdale oyunu geleneksel bir köy kurma ve savaş oyunu gibi görünüyor. Ancak grafiklere baktığımızda her detayın ayrı bir önem taşıdığını ve özenle tasarlandığını görüyoruz. Tabii ki iyi grafikler bir oyunu oynamayı zevkli hale getirmek için yeterli değil. Simülasyon oyunundaki gelişmelerin ucu açık ve bir sınırının olması Everdale APK dosyalarının bu kadar aranmasının sebebidir. Bir süre sonra piyasadaki benzer oyunların çoğu durağan hale geliyor ve parayı basan oyunu kazanıyor mantığına dönüyor. Ama işler bu sefer büyük ölçüde değişti. Kim oyuna daha stratejik yaklaşır ve düzenli oynarsa, rakiplerinin güçlerini eşitleyebilir ve akıllarını kullanarak onları yenebilir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir