Electrician Life Simulator Mod Apk [Sınırsız Para] İndir

1.1
Electrician Life Simulator MOD APK, gerçekte bir zanaatkarın işini keşfetmenize yardımcı olacaktır. Herkes bu işin çok tehlikeli olduğunu bilir, yeterli bilgiye sahip değilseniz, çalışma sırasında tehlikede olursunuz. Bu nedenle, uygulamaya başlamadan önce kendinizi tam bir bilgi birikimi ile donatmak için bu oyunu deneyimlemeye çalışmalısınız.
APK indir
4.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
SunyGames
Güncellendi
February 4, 2022
Boyut
139M
Sürüm
1.1
Gereksinimler
5.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Electrician Life Simulator MOD APK, gerçekte bir zanaatkarın işini keşfetmenize yardımcı olacaktır. Herkes bu işin çok tehlikeli olduğunu bilir, yeterli bilgiye sahip değilseniz, çalışma sırasında tehlikede olursunuz. Bu nedenle, uygulamaya başlamadan önce kendinizi tam bir bilgi birikimi ile donatmak için bu oyunu deneyimlemeye çalışmalısınız.

Electrician Life Simulator Hakkında

Elektrikçi Yaşam Simülatörü – Bir elektrikçinin günlük yaşamını simüle eder

Şu anda simülasyon oyunları, oyuncuların hayattaki birçok farklı alana erişmesine izin veriyor. Elektrikçi Yaşam Simülatörü de bunlardan biri. Bu oyun, oyuncuların bir elektrikçinin günlük hayatı hakkında bilgi edinmelerini sağlar. Resmi olarak çalışmaya başlamadan önce gerekli deneyim ve bilgiyi öğreneceksiniz.

Electrician Life Simulator Mod Apk
Electrician Life Simulator Mod Apk

Bu oyuna katılarak, elektrik onarım işine daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmak için her şey gerçeğe kıyasla önemli ölçüde kısaltılacaktır. Yayıncı SunyGames, ilk deneyiminde eksiksiz bir araç ve bilgi yelpazesi sunarken oyunculara karşı çok anlayışlı davrandı. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak ve anında kâr için elektriği onarmak. Elektrik onarım çalışmalarını hemen şimdi daha iyi anlamak için oyunu Google Play veya APK bağlantısını sitemiz üzerinden indirin.

Bir elektrikçinin işi hakkında bilgi edinin

Belirtildiği gibi, Electrician Life Simulator, oyuncuların elektrik sorunlarını çözme görevi ile gerçek elektrikçilere dönüşmelerini sağlar. Bu oyunda görünen birçok görev var. Sorunları gidermek istiyorlarsa, oyuncuların araçları kullanmasını ve farklı bilgiler öğrenmesini gerektirirler.

Endişelenmeyin, işinizi yapmak için kullanışlı araçlara sahip olacaksınız. Elbette doğru bir şekilde uygulamak için her cihazın kullanımını dikkatlice öğrenmeniz gerekiyor. Genel olarak, bu oyunun tadını çıkardıktan sonra, elektrikçi mesleği ile ilgili bir miktar uzmanlık bilgisi edineceksiniz.

Elektrik sorunlarını düzeltin

Diğer simülasyon oyunlarının çoğu gibi, oyuncular da müşterilerin ekstra gelir elde etmeleri için elektrik sorunlarını çözecekler. Başlangıçta, elektrik sorunları, oyuna hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olmak için nispeten basittir. Yavaş yavaş, olayların karmaşıklığı artacak ve farklı bilgiler gerektirecektir.

Elektrik sorunlarını düzeltin

Electrician Life Simulator’da yapmanız gereken epeyce iş var. Bu, prizleri ve anahtarları sabitlemeyi, kablolamayı değiştirmeyi ve hatta sigortaları kontrol etmeyi içerir. En önemli şey, onarım işlemi sırasında karakterinizin güvenliğini sağlamanız gerektiğidir. Her başarılı düzeltmeyle, yeni ekipman ve aletler satın almak için karşılık gelen miktarda bonus alacaksınız. Özel onarım araçları, işinizi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Sezgisel kontrol yöntemi

Electrician Life Simulator, oyuncuların gerçek bir elektrikçiye dönüştüklerini hissetmelerine yardımcı olan birinci şahıs bakış açısına sahiptir. Karakterinizin görünüşünü gözlemleyemeyeceksiniz, bunun yerine ileriye doğru görsel bir bakış olacak. Tipik olarak elektrik problemlerini, özel onarım ekipmanlarını ve hatta müşterilerinizi gözlemlemek.

Temel olarak, bu oyun aynı zamanda nispeten basit bir kontrol yöntemine sahiptir. Karakterin elektrik onarım yerlerine taşınmasına yardımcı olmak için ekranın sol tarafındaki sanal direksiyon simidi düğmesine dokunmanız yeterli. Ardından, sorun giderme işlemine devam etmek için ekranda bulunan eylem simgelerine dokunun. Bazen karşılaştıkları sorunu daha iyi anlamak için müşteriyle de konuşmanız gerekir.

Yüksek kaliteli 3D grafikler

Electrician Life Simulator’dan bir sonraki vurgu, yüksek kaliteli grafikler. Daha spesifik olarak, oyundaki ayrıntılar, oyuncuların gerçek bir elektrikçiye dönüştüklerini hissetmelerine yardımcı olmak için belirli bir canlılık sağlar. Özel öğeler ve elektrik sorunları çok başarılı bir şekilde ve gerçekte olduğu gibi tasvir edilmiştir.

Ayrıca her farklı görevde çevredeki konumlar da sürekli değişiyor. Bu sayede oyuncular uzun süre oyunun keyfini çıkarırken sıkılmayacaktır. Aslında her evin farklı bir dekorasyon yönteminin yanı sıra başka hiçbir oyunda bulamayacağınız birçok benzersiz durum var. Genel olarak, bu oyunun görüntü kalitesi gerçekten mükemmel ve sizi yarı yolda bırakmayacak.

Electrician Life Simulator nasıl kurulur

Adım 1: hilelipc.com adresinden Electrician Life Simulator APK dosyasını indirin.

Adım 2: Ardından, cihazınızın Ayarlarında bilgilerini arayın, gelişmişe gidin ve bilinmeyen kaynakların kilidini açın.

Adım 3: Electrician Life Simulator apk dosyasına tıklayın ve kurun.

Adım 4: Son olarak, oyunu açmanız, bilgilerinizi ayarlamanız ve hemen deneyimlemeniz yeterlidir.

Major Mayhem 2 MOD APK [Sınırsız Para] İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Android için Electrician Life Simulator MOD APK İndir

Electrician Life Simulator, yepyeni bir işle sizi tamamen oyun dünyasına çekecek. Bu, bir elektrikçinin çalışmasından ilham alan ilk oyun olmasa da, en eksiksiz içeriği sunduğuna inanıyoruz. Şimdiye kadar, bu oyun sadece mobil oyun pazarında piyasaya sürüldü, bu nedenle gelecek güncellemeler birçok yeni özellik getirecek.

Özellikler MOD

  • Sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

What's new:
- Added 3 new levels
- Added a panel with tasks
- Added new features
- Fixed minor bugs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir