Major Mayhem 2 MOD APK [Sınırsız Para] İndir

1.200.2022020815
Major Mayhem 2 MOD APK, oyuncuların yetenekli bir ajanın yalnız yolculuğuna katılacağı ilginç bir sahne oyunudur.
APK indir
4.4/5 Oylar: 129,121
Geliştirici
Rocket Jump Games
Güncellendi
February 8, 2022
Boyut
100M
Sürüm
1.200.2022020815
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Major Mayhem 2 MOD APK, oyuncuların yetenekli bir ajanın yalnız yolculuğuna katılacağı ilginç bir sahne oyunudur. Göreviniz, oyundaki ana karakterin önündeki tüm düşmanları yenmesine yardımcı olmak, böylece birçok farklı zorlukla yeni seviyeler açmak. Bu yazıda, bu oyun hakkında daha fazla bilgi edelim.

Merge Monsters Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Major Mayhem 2 Hakkında

Major Mayhem 2 – Çeşitli ortamlarda sonsuz savaşlara katılın

Major Mayhem 2 MOD APK
Major Mayhem 2 MOD APK

Major Mayhem’in başarısının ardından, bu oyunun bir sonraki sürümü resmi olarak Major Mayhem 2 olarak piyasaya sürüldü. Bu basit bir oynanışa sahip ancak oyuncular için gerçek zorluklar getiren bir oyundur. Oyuna katılarak, oyuncu tüm düşmanları yok etmek için ilerlemek için karakterini sürekli olarak kontrol edecektir. İlk sürümle karşılaştırıldığında, bu oyun görüntü kalitesi ve oynanış açısından güçlü bir gelişme kaydetti. Bu sayede, yayıncı Rocket Jump Games’in bu ürünü oyunculardan hızla büyük ilgi gördü. Şu anda oyun Google Play‘de 10 milyona ulaştı ve bu sayı hala sürekli artıyor.

Kaçırılan bir kız arkadaşı bulma yolculuğu

Diğer toksik aksiyon oyunları gibi, Major Mayhem 2 de son derece basit bir oynanış sunuyor ancak son derece bağımlılık yapan özelliklere sahip. Daha spesifik olarak, oyuncu, kız arkadaşını kurtarmak için yola çıkan genç bir savaşçıya dönüşecek. Çok uzun zaman önce kötü adamlar tarafından kaçırıldı, hemen harekete geçmezsen kız arkadaşını bir daha asla göremeyebilirsin.

Oyundaki göreviniz, karakterinizin düşman saldırısından kurtulmasına yardımcı olmak ve böylece onları yenmek için makul atışlar yapmaktır. Kulağa basit geliyor, ancak uygulandığında çok zor olacak. Hızlı bir şekilde kaybetmek istemiyorlarsa, oyuncuların oyun sırasında çok odaklanmaları gerekir.

Bu oyunda yapmanız gereken tek şey koşmak, saklanmak ve ateş etmek olmak üzere üç ana eylemden oluşuyor. Özel olan şey, bu oyunun oyuncuların hassas nişan alma işlemleri yapmasını gerektirmemesidir. Aksine, onları göz açıp kapayıncaya kadar kolayca yok etmek için ekrandaki düşman simgesine dokunmanız yeterlidir. Ayrıca masum insanların ortaya çıkması da size bazı zorluklar getirecektir. Yanlışlıkla bir rehineyi vurursanız, hemen kaybedersiniz.

Oyunda zorluk zamanla artar

İlk seviyeler, oyunun getirdiği işlemlere alışmanıza ve ustalaşmanıza yardımcı olmak için nispeten basit olacaktır. Sonraki mücadelelerde, işler son derece şiddetli olacak ve oyuncuları her zaman verilen görevlerle meşgul hissettirecek. Şimdiye kadar, Major Mayhem 2, oyunculara benzersiz zorluklarla 50 farklı seviye sunuyor. Oyunda mevcut olan tüm zorlukların üstesinden gelmek için harika dövüş yeteneğinizi kanıtlayın.

Major Mayhem 2’deki operasyon da oldukça basit. Oyuncuların, karakterin uygun eylemleri gerçekleştirmesine yardımcı olmak için ekrana dokunması yeterlidir. Tüm düşmanları yenmek için makul manipülasyonlar yapın ve doğru atışlar yapın. Karakterin oyunda sadece bir canı olduğunu unutmayın. Eğer yenilirse, yenilgi alacak ve her şeye en baştan başlayacaksınız.

Yeni karakterlerin ve silahların kilidini açın

Major Mayhem 2, oyunculara birçok kahraman ve ilgili seçenekler sunuyor. Karakteriniz için en iyi görünümü oluşturmak için birçok farklı kıyafeti birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, bir sonraki savaşa hazır olmak için kendinize doğru silahları seçmelisiniz. Spesifik olarak, bu oyun makineli tüfekler, el bombaları, tüfekler ve daha fazlasını içeren 20’den fazla farklı silah sunuyor. Her savaştan sonra, karşılık gelen miktarda bonus alacaksınız, bu bonusu istediğiniz her şeyin kilidini açmak için kullanın.

Güzel grafikler, canlı ses

Major Mayhem 2 oldukça basit grafiklerle entegre edilmiştir, ancak oldukça etkilidir ve oyuncuların telefonlarında harika deneyim anlarının keyfini çıkarmasını sağlar. Her seviyede bağlamı değiştirmek, size oyun sırasında sıkılmadığınızı hissettirecek. Ayrıca, oyundaki ses sadece arka plan müziği ve çeşitli savaş sesleridir. Bu, basit bir oynanışa sahip olan ve oyunu deneyimlerken oyunculara heyecan getiren oyunlar için oldukça uygundur.

Major Mayhem 2 nasıl kurulur

Adım 1: Major Mayhem 2’yi APK sürümünü hilelipc’den indirin. Herhangi bir Android cihaz için ücretsizdir.

Adım 2: Cihazınızda bilinmeyen yüklemeyi etkinleştirin. Bunu “ayarlar” -> “gelişmiş” -> “bilinmeyen kaynaklar”a giderek yapın.

Adım 3: Major Mayhem 2 apk dosyasını açın ve “install” öğesini seçin.

Adım 4: Kurulum tamamlandıktan sonra mevcut ikona tıklayarak hemen oynayabilirsiniz.

Android için Major Mayhem 2 MOD APK İndir

Major Mayhem 2, oyuncuları daha ilk deneyimden çeken çok yeni bir çalışma stiline sahip. Boş zamanlarınızda sizi eğlendirebilecek bir oyun arıyorsanız Major Mayhem 2 son derece mantıklı bir seçim olacaktır. Oyunda sizi bekleyen zorlukların üstesinden gelmeye hazır mısınız? Hilelipc.com üzerinde verilen APK İndir bağlantısını kullanarak oyunu indirin.

Özellikler MOD :

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

Major Mayhem 2 has never looked so good!
- Super smooth gameplay.
- Crisp and clear graphics.
- Upsized and updated to for all the latest devices!
- Bug fixes and optimisations.
- Ads bugs fixes

Change log: https://www.rocketjumpgames.com/mm2changelog.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir