Cafe Racer Apk Sınırısız Para Hileli Mod İndir

9
Cafe Racer apk indir ile bisikletlerin en son sürümünü aç ve aksiyon dolu motosiklet yarışlarının tadını sınırsız para hile ile çıkar. Oynanışı kişiselleştirmenize izin vermek için üst düzey özelleştirme seçeneklerine sahiptir.
APK indir
4.6/5 Oylar: 138,974
Geliştirici
PiguinSoft
Güncellendi
May 8, 2022
Sürüm
9
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Cafe Racer apk indir ile bisikletlerin en son sürümünü aç ve aksiyon dolu motosiklet yarışlarının tadını sınırsız para hile ile çıkar. Oynanışı kişiselleştirmenize izin vermek için üst düzey özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Cafe Racer Hakkında

Cafe Racer, PiguinSoft tarafından geliştirilen bir yarış oyunudur. Optimum eğlence için benzersiz düşük poli grafiklere ve çılgın ses sistemlerine sahiptir.

Ek olarak, oyunda yakıt çubuğu ve zamanlayıcı yok! Bu nedenle, sadece kontroller ve adrenalin dolu karşılaşmanın her anının tadını çıkarırken boyun kıran hızlara ulaşmanızı sağlamakla ilgili olacak.

cafe racer apk

Daha da iyisi, Cafe Racer son derece gerçekçi bir ortamda geçiyor. Bir an için de olsa bunun sadece bir oyun olduğunu unutacaksınız! Unutulmaz yarış maceralarına hazırsanız, bugün Android için Cafe Racer apk uygulamasını indirin.

Cafe Racer Apk Oyun indir club

Cafe Racer, basit bir birinci şahıs oyun konsepti kullanan basit bir android oyun club oyunudur – motosikletinizi hiçbir sınırlama olmaksızın kontrol edin. Seviyeye ve kişiselleştirme seçeneklerinize bağlı olarak değişen gerçekçi bir ortamda ayarlanır.

Arka plan ortamı öncelikle basit ve ilham vericidir. Amaç, oyuna konsantre olmanıza izin vermektir.

Oyuna başladığınızda motosikletinizi seçecek ve beğeninize göre özelleştireceksiniz. Daha sonra, çevreye uyum sağlamanıza izin vermek için yarışınıza basit bir seviyede başlayacaksınız.

Cafe Racer APK Ücretsiz İndir 

Cafe Racer APK 2022, oynanışa daha fazla heyecan katacak ekstra özelliklere sahiptir. Onlar içerir:

  • Cafe Racer MOD APK Sınırsız Para. Bu sürüm herhangi bir sınırlama olmadan gelir. Beğendiğiniz her şeyi elde edebilirsiniz! Para ilavesi ile motosikletinizi yükseltebilir ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Kilidi Açılmış Bisikletler. Cafe Racer MOD APK sınırsız para ve kilitsiz bisikletler, herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz bisiklete erişmenizi sağlar. Ek olarak, herhangi bir güçlük çekmeden beğeninize göre değiştirebilirsiniz.
  • Reklamsız. Cafe Racer MOD APK yeni sürümü oynarken sizi rahatsız edecek uygulama içi reklamlar bulunmamaktadır. Sonuç olarak, oyun deneyimi daha keyifli ve heyecan verici. 
  • Sınırsız Dış Görünüm. Cafe Racer MODS, benzersiz oyun ortamlarıyla birlikte gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız seçeneğiniz olacak. İster şehirlerde ister okyanuslarda yarışmak isteyin, bu sürümde her şeye sahip olacaksınız!
  • Sınırsız Özelleştirme Seçenekleri. Cafe Racer Garage MOD APK, oyunu kişiselleştirmenize izin veren sayısız seçenekle birlikte gelir. Garaja sınırsız erişime sahip olabilirsiniz, böylece bisikletinizi canavara dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm yedek parçalara sahip olabilirsiniz!

Cafe Racer MOD APK indir, kesinlikle baş döndürücü hızların tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şey. Son derece sezgisel kontrolleri, daha fazla oyun için özlem duymanıza neden olacak.

Sonuç Olarak 

Yarış oyunlarının hayranıysanız, Cafe Racer APK’nın yeni ve geliştirilmiş oyununu kesinlikle seveceksiniz. Size meydan okuyacak ve rekabet avantajınızı ortaya çıkaracak!

Heyecan verici bir oyun deneyimi sunan son derece duyarlı grafiklere sahiptir. Sezgisel kontrollerin tadını çıkarırken hızlı tempolu bir yarışta sokaklarda koşacaksınız.

Zaman öldürmek ve birkaç dakika içinde istediğiniz zaman eğlenmek için harika bir yol!

Görüntüler

Yenilikler

- New track - New lighting system, new helmet rain effects - Handling overhaul: peg scraping, updated wheelie logic and pivot points - New collision system - New Customization parts - Updated photo studio controls with added effects - Ad powered double rewards - Free paint shop and customization options - Bike color sets - New NPC car and general car love: New lights, new brains, mild facelifts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir