Bus Simulator City Ride Apk Mod Sınırsız Para Hileli APK

1.1.1
Bus Simulator City Ride Apk Mod 1.1.1 Sınırsız Para Hileli APK
APK indir
3.6/5 Oylar: 491
Geliştirici
astragon Entertainment GmbH
Güncellendi
Dec 15, 2022
Sürüm
1.1.1
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

“Bus Simulator City Ride APK Para Hileli Kullanarak En İyi Otobüsleri Sürmeye Başlayabilirsiniz! Bus Simulator City Ride APK 1.1.1 Versiyonu İle Güncel Sürümü Oyna!

Bir sonraki sürümde karşınıza çıkacak olan görevleri gerçekleştirerek kazanacağınız paraları kullanarak yeni araçlar satın alabilir ve onları sürebilirsiniz. Ayrıca yeni sürümde daha da geliştirilmiş bir şehir içerisinde süreceksiniz.

Geliştirilmiş grafikleri, gerçekçi ses efektleri ile Bus Simulator City Ride APK oyununu oynamaya başlamak için hemen aşağıdaki linkten indirip kurabilirsiniz.”

Bus Simulator City Ride
Bus Simulator City Ride

Bus Simulator City Ride Download APK

“Dünyaca ünlü otobüs üreticilerinin gerçekçi bir şekilde dizayn edilen araçları ile sürüş yapabileceğiniz hileli bir mobil oyundur. Ayrıca oyun içerisinde kendi taşıma şirketinizi kurabilir ve Havensburg şehrinde simülasyon deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Kendi taşıma şirketinizi kurarak, sürücülerinizi yönetebilir ve onları görevlere yönlendirebilirsiniz. Bu görevlerden başarılı bir şekilde tamamlayarak para kazanabilir ve şehirdeki diğer araçları satın alabilirsiniz. Otobüslerinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilir, renklendirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Volvo, Setra, Blue Bird, MAN, IVECO BUS, Mercedes gibi ünlü markaların 10 farklı otobüsünü kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Sürüş esnasında kamera açılarını kontrol edebilir, duraklardan yolcu alabilirsiniz.

Bu sürüş deneyiminde, bir otobüs sürücüsü olarak görev yapacaksınız. Sizden istenilen yolcuları toplamak ve doğru bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmak için çalışacaksınız. Ayrıca, sürücü olarak görev yaptığınız süre boyunca kazalara karışmayacak ve trafiğin akışına uygun bir şekilde hareket edeceksiniz.

“Bus Simulator City Ride APK Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Bu oyun sizleri gerçek bir otobüs sürücüsü olarak görecek ve sizleri yolların başına koyacaktır. Sürüş dinamikleri gerçekçidir ve sürüş sırasında birçok farklı otobüs türüyle karşılaşabilirsiniz. “

Bus Simulator City Ride APK Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, yazımız içerisinde bulunan Bus Simulator City Ride APK İndir bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bus Simulator City Ride APK Beta ile birlikte ücretsiz ve hileli oyun deneyimine katılabilirsiniz.

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak Bus Simulator City Ride APK dosyasını yükleyebilirsiniz. Bus Simulator City Ride APK Beta sürümüyle birlikte gelen yeniliklerden bahsedecek olursak, ilk olarak oyunun görsel efektleri biraz daha geliştirilmiş durumda.

Bus Simulator 2023 APK Mod 1.1.5 Sınırsız para Hileli İndir yazımız ilginizi çekebilir.

“Bus Simulator City Ride APK, “PEGI 3” ile birlikte “astragon Entertainment GmbH” tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Gerçekçi bir simülasyon oyunudur ve sürekli güncellenmektedir. Oyunun amacı, yolcularınızı zamanında ve güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırmaktır.”

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir