Kıyma Dizisinde Çalan Müzik ve Şarkılar Neler ?

Bluetv ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Kıyma Dizisinde Çalan müzikler, şarkılar ve fon müzikleri izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Kıyma Dizisi 1. sezon bölümü izleme linki ve daha fazlası yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Blutv üzerinden yayınlanan Kıyma 1. sezon 1. ve 2. bölümü 24 Mayıs 2022 Salı günü yayınlandı. Bununla birlikte Kıyma dizisinde çalan müzikler, şarkılar fon müzikleri izleyiciler tarafından sıklıkla araştırılmaya başlandı. 

1) LVBEL C5 – ’10 numara

BluTV, en sevilen yapımlarından biri olan ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’nın yaratıcılarından yeni bir diziyi izleyicileriyle buluşturuyor. ‘Kıyma’, Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla yaşadıkları anlatılıyor.

Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Kıyma Dizisi 24 Mayıs Salı itibariyle yayınlanmaya başlandı. Blutv ekranlarında 1. bölüm ve 2. bölümü yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.