Alight Motion Pro Apk (Hileli) 4.4.6.5796 (Filigran Yok)

1.0.2
Alight Motion Pro APK Mod 4.1.0 (Filigran yok) - Android için Alight Motion pro APK uygulamasına ait en son sürümünü ücretsiz indirin. Akıllı telefonda video düzenlemenin keyfini çıkarın.
APK indir
2.8/5 Oylar: 346
Geliştirici
Salasin
Güncellendi
1 Nisan 2021
Boyut
50M
Sürüm
1.0.2
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Alight Motion Pro Apk– Video düzenleme ve videografi hayranı mısınız? O zaman, bu uygulama sizin için mükemmel bir uygulamadır! Android için Alight Motion hileli en son sürümünü ücretsiz indirin. Akıllı telefonda video düzenlemenin keyfini çıkarın.

Alight Motion Pro Apk Nasıl Kullanılır ?

Artık uygulamanın temel bilgileri hakkında genel bilgiler verdiğimize göre, nasıl kullanıldığını anlatalım. Tabii ki, öncelikle Alight Motion Pro apk indir ile cihazınızda önceden kurulu olması gerekir. 

Lafı fazla uzatmadan size videoları nasıl düzenleyeceğinizi öğreteceğiz. Tek ihtiyacınız olan uygulamanız ve hayal gücünüz.

Alight Motion Pro APK

Alight Motion Pro apk ile yeni bir projeye başlarken bir en boy oranı, çözünürlük, kare hızı ve arka plan seçmeniz gerekir. Üzerinde çalıştığınız projenin türüne bağlı olarak, bunlar değişebilir. İlk projeniz için 1080p çözünürlük ve 300 fps ile 1:1 en boy oranına sahip olmak iyi bir fikirdir. Ardından düzenleme ekranında ilginizi çekecek birkaç nokta var.

Zaman Çizelgesi: Zaman çizelgesi ekranın alt kısmında görüntülenir. Bu bölüm, projeniz için tüm ses ve görsel içerik katmanlarını tutacaktır.

Play Head: Zaman çizelgenizin ortasında Play Head olacaktır. Bu, videonun hangi noktasında o anda ekranınızda görüntülenmekte olduğunu göstermek için kullanılır.

İçerik Ekleme: Projenize bir arka plan görüntüsü, ses dosyası veya video eklemek için ekranın sağ alt kısmındaki artı işaretini seçin. Medya’yı seçmek, topladığınız birden çok medya arasından seçim yapmanızı sağlar.

Katman Düzenleme Paneli: Yeni bir katman oluşturulduğunda katman düzenleme paneli otomatik olarak açılır. Bu panel açıkken katmanınız üzerinde ücretsiz kontrole sahipsiniz. Ek olarak, aydınlatma efektleri veya başka bir şey eklemek, projelerinize düzenlenecek yeni bir katman ekleyecektir.

Dikkate Değer Birkaç Araç:

Ek olarak, yazılımı kullanırken dahil edilen araçları bilmek harika. Bununla birlikte, Alight Motion Pro Uygulaması ile yapılabilecek farklı şeylerden birkaçı:

  • Birden çok müzik, video, grafik ve ses katmanı ekleyin.
  • Ayrıca, yerden tasarruf etmek için bunları birleştirebilirsiniz.
  • Animasyonlu videolar oluşturmak için animasyon karesi animasyon araçlarını kullanın.
  • Hareketin görsel yanılsamasını yaratmak için hareket bulanıklığı ekleyin.
  • Çeşitli efektler ve renk düzeltme araçlarıyla görsellerinizi düzenleyin.
  • Degrade dolguları ve düz renk efektlerini kullanın.

Alight Motion Pro Apk İle Ses Nasıl Eklenir

Alight Motion Pro apk ücretsiz uygulamasıyla ilgili göze çarpan bir ayrıntı, videolarınıza ses ekleme özelliğidir. Ancak, birçok kullanıcının bunun nasıl yapıldığına aşina olmadığı da dikkat çekicidir. Video düzenleme işine girmek istiyorsanız, bu BÜYÜK bir sorun. Bu yüzden, aslında bunu nasıl yapabileceğinizi açıklamaya karar verdik.

Şaşırtıcı bir şekilde, Alight Motion Pro’ya ses eklemek basit ve anlaşılması kolaydır. Birkaç adımda videolarınıza müzik ve SFX ekleyebileceksiniz. Takip edin ve bunun nasıl mümkün olduğunu gerçekten anlayacaksınız.

  • İlk olarak, tercih ettiğiniz sesi içe aktarmak isteyeceksiniz. Bu, Android mobil cihazınızdaki bir ekran kaydından olabilir veya Instagram’dan indirilebilir. Bunu yapmak için Ayarlar’a gidin. Bu sekme üç nokta (…) ile tanınır.
  • Bu noktadan itibaren, Audio Extract öğesini seçin . Şimdi, ses dosyanız Alight Motion Pro’ya aktarılmalıdır. İlk video katmanını kaldırdığınızdan emin olun. Bunu yapmamak bazı ciddi gecikme sorunlarına neden olacaktır. Endişelenmeyin, videonuzu daha sonra tekrar ekleyebilirsiniz.
  • Müziğinizin ses düzeyi Hoparlör simgesi aracılığıyla kolayca ayarlanabilir. Not: Videonuz ses olmadan başlıyorsa, bunun nedeni ses düzeyinin önceden sıfıra ayarlanmış olması olabilir.

Hepsi bu kadar. Bazı kişiler, sesinizi içe aktarmak için Ayarları bulmakta sorun yaşayabilir. Öte yandan, videolarınızla ilgili bazı gecikme sorunları olabilir. Yine bunun nedeni, ilk video katmanının ses dosyasıyla örtüşmesi olacaktır. Videoyu daha sonra tekrar eklemeniz yeterlidir.

Sitemizi takip ederek, Android oyunları ve uygulamalarını en güncel sürümlerinden indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alight Motion Pro APK İndir – Filigran Yok, Pro kilidi açık

Uygulamanızdaki filigranı nasıl kaldıracağınızı öğrenmek istiyorsanız endişelenmeyin! Alight Motion Pro APK ücretsiz indirmesi ile ekstra çaba harcamadan bu avantajın eklenmesini sağlayabilirsiniz. Değiştirilmiş APK dosyası, orijinal uygulamada çok daha erişilebilir hale getirmek için birkaç ince ayar ile birlikte gelir.

Sonuç

Alight Motion Pro Apk, Android cihazlar için güçlü bir video düzenleme ve hareketli grafik aracıdır. Çarpıcı ve profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü ile hızlı ve kolay bir şekilde çarpıcı efektler ve animasyonlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza ses ve metin ekleyebilir ve bunları geliştirmek için uygulamanın yerleşik efektlerini kullanabilirsiniz.

Alight Motion Pro Apk ayrıca özel animasyonlar ve profesyonel görünümlü video efektleri oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli araçlar sunar.

Ayrıca bu uygulamaya benzer bir uygulama olan FaceApp Pro APK   ve son zamanlarda popüler olmayı başaran Driving School Sim Apk  sürümünü oynamanızı öneriyorum.

Görüntüler

Yenilikler

Alight Motion Pro Apk, telefonunuzdaki tüm videoları düzenlemenizi sağlayan Android için bir video düzenleme uygulamasıdır. İyi organize edilmiş bir arayüzle, videoları istediğiniz şekilde düzenlemeyi sadece birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir