Adorable Home MOD APK (Sınırsız Para)

1.16

Birçok oyuncu, her gün rahatlamalarına yardımcı olacak bir oyun istediklerinde Adorable Home MOD APK (Sınırsız Para) indirmeyi tercih ediyor. Bu, kedileri seviyorsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur. You and your partner have just moved to a new home in the suburbs with your furry companion, an adorable cat named Snow. What to do first? Let's clean up so you can start decorating!
APK indir
4.5/5 Oylar: 329,819
Geliştirici
HyperBeard
Güncellendi
17 Haziran 2021
Boyut
96M
Sürüm
1.16
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Birçok oyuncu, her gün rahatlamalarına yardımcı olacak bir oyun istediklerinde Adorable Home MOD APK (Sınırsız Para) indirmeyi tercih ediyor. Bu, kedileri seviyorsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

Adorable Home APK

Bana 2021’de en popüler oyun hangisi diye sorarsanız, bu oyunun en iyi cevap olduğunu söyleyeceğim. Adorable Home’un görüntüleri son zamanlarda sosyal medyada dolaşıyor. Basit ama çok ilginç oynanıştan dolayı, birçok oyuncu boş zamanlarında eğlenceli bir oyun haline gelmesi için yayıncı HyperBeard’dan son derece sevimli bir oyun seçti. Özellikle oyun size çok tatlı ama zorlu aşk hikayeleri sunuyor, her gün mutluluk için çabalamanızı gerektiriyor.

Oyun oynamak için HyperBeard oyunlarına güvenebilirsiniz. Sevimli, basit ve ilginç oyunlar yaratmak için sürekli olarak sevimli evcil hayvanlardan ilham alırlar. KleptoCats 2 ve Monkeynauts: Merge Monkeys! gibi bazı oyunları büyük ilgi görüyor. En yeni oyunları Adorable Home apk‘nın mobil oyun dünyasında neden bu kadar heyecana neden olduğunu öğrenmek için okumaya devamediniz.

Kendi aşk hikayeni yaz.

Oyunun başında sizi temsil edecek bir karakter ve eşiniz olacak bir karakter seçebilirsiniz. Eşcinsel bir aşk hikayesinde iki erkek veya kadın karakter de dahil olmak üzere herhangi bir karakteri seçebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

 

adorable home apk
adorable home apk

Siz ve sevgiliniz, Snow adında sevimli beyaz bir kediyle küçük, şirin bir daireye taşındığınızda, hikayeniz başlar. Burada, siz ve sevginiz birlikte yeni bir hayata başlıyorsunuz. Hayatınız oldukça sakin görünüyor. Sevgiliniz her sabah işe gidiyor ve evde kalıp evinize, bahçenize ve özellikle yaramaz kedilerinize bakmak sizin sorumluluğunuzda. Basit görünebilir, ancak Adorable Home size sayısız zorluk sunacaktır. Oyunda, bir şans verin.

Aşk

Oyunun tek para birimi aşktır. Tüm masraflarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Kedilerle ilgilenerek, akşam yemeği pişirerek, televizyonda reklam izleyerek vb. sevişebilirsiniz. Reklam izleyerek günde 5 defaya kadar çıkabilirsiniz. Ek olarak, Love’ı nakit olarak satın alabilirsiniz. Adorable Home MOD APK’mızı indirmek, daha fazla Love elde etmenin en basit yoludur.

Evinizi dekore edin

Evinize ilk taşındığınızda, sahip olduğunuz tek şey bir kanepe, bir kilim, bir televizyon ve bir sehpaydı. Biraz köhne ve olanaklardan yoksun. Evinizin daha modern olmasına yardımcı olmak için ek mobilya satın alın.

Eve çok fazla takılmayın ve mülkün geri kalanını unutun. 3000 Love için anında bahçenin kilidini açabilirsiniz. Ondan sonra dışarı çıkıp ağaçlar, salıncaklar ve benzeri bahçe süsleri satın alabilirsiniz.

Evcil hayvanınıza iyi bakın.

Adorable Home oynarken asıl göreviniz evcil hayvanlarınıza bakmaktır. Bu oyundaki kediler çok sevimli ve uysal görünüyorlar ama dikkat ederseniz sürekli sinir bozucu olduklarını göreceksiniz. Üç tür bakım konusunda endişelenmelisiniz:

  • Tırnakları kesin: Kedinin tırnaklarını kesmek için ekranı kaydırın. Pençeleri her zaman hareket edecek ve sizin için zorlaştıracak. Kedinize zarar verirseniz çok kızacaktır.
  • Banyo: Çoğu kedi banyo yapmaktan hoşlanmaz. Banyo yapmaya zorlandıklarında her zaman sinirlenirler ve sinirlenirler. Oyunda, duşun sıcaklığını ayarlamak ve kediyi yıkamak için ekranı eğmeniz gerekiyor. Bence Adorable Home’un en zor işi kedileri yıkamak.
  • Okşama: Oldukça basit bir görev. Kedilerinizin istediği pozisyonda okşayarak. Vurmak için doğru yeri seçmek için her kedinin yalan duruşunu hatırlamanız gerekir.

Ayrıca daireniz için çok sayıda kedinin yanı sıra köpek ve kuş gibi diğer evcil hayvanları da satın alabilirsiniz. Her evcil hayvan size pasif sevgi şeklinde biraz sevgi sağlar. Yakın zamanda çok sevilmek istiyorsanız bence çok fazla evcil hayvan satın almalısınız. Sevimli evcil hayvanlarınızla selfie çekmeyi unutmayın!

Sevdiğin kişiye iyi bak.

Evcil hayvanınızın bakımına ek olarak tüm dikkatinizi eşinize vermelisiniz. Ona bir bento kutusu yap. Aşkı, sevgilinizin yemeklerine harcarsınız. Yemeğini beğenirlerse biraz sevgi göreceksin.

Sevgilini artık umursamıyorsan, gidebilir. 1000 Love için partnerinizden de ayrılabilirsiniz.

Grafikler ve ses

Grafikler bir çizgi roman gibi basit 2D olmasına rağmen, HyperBeard her ayrıntıya çok dikkat ediyor. Kedilerden eve, bahçeye, ağaçlara, evin iç kısmına, bulaşıklara kadar her şey çok şirin. Adorable Home, kahramanı olduğunuz bir aşk hikayesi gibidir. Evin düzeni güzel bir aşk hikayesi için idealdir. Özellikle büyük değil, ama manzara, boşluk ve onunla ilgili her şey sanki bir tabloymuş gibi. Özellikle dışarıdaki manzarayı değiştirmek için havayı değiştirebilirsiniz.

Yayıncı HyperBeard, oyunları için müzik seçmeyi de biliyor. Çalarken melodik ve tatlı müzikten hoşlanırsınız. Aşk hikayenize romantizm katar ve sizi daha ilginç hikayeler yazmaya motive eder.

Adorable Home MOD APK sürümü

MOD özelliği

Sınırsız Para: Love, oyundaki tek para birimidir, bu nedenle ne kadar harcayabileceğinizin bir sınırı yoktur. Sevildiğini hissettirebilecek herhangi bir aktivite. Ayrıca oyundaki her şey için Love ile ödeme yapabilirsiniz. APKMODY’nin MOD sürümü size sınırsız Love verir. Sonuç olarak, oyundaki her şey için alışveriş yapma ve ödeme yapma özgürlüğüne sahipsiniz.

MOD sürümünü kullanırken aşağıdakileri aklınızda bulundurun:

Paranızı kullandığınızda, küçülmek yerine büyüyecektir.

Paranızı henüz almadıysanız, makalenin altına bir yorum bırakın. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Android için Adorable Home MOD APK İndir

Adorable Home’un bu kadar popüler olmasının çeşitli nedenleri var. Ayrıca oyun, oyunculara aşk ve yaşam hakkında çok sayıda anlamlı mesaj veriyor. Partnerinizle her gün yaptığınız küçük şeyleri görmezden gelmeyin. Oyunda daha fazla aşk yaşayacaksınız ve gerçek hayatta aşkınızın daha romantik ve mutlu olmasına yardımcı olacak.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Görüntüler

Yenilikler

We’ve had such a big response and wanted to give something back. We’re not only extending the PRIDE event till July 15 but we’re giving out a free in-game gift. Just open the game before July 15 to unlock it for your Adorable Home.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir