Worm Hunt Mod Apk [Sınırsız Para] İndir

1.6.1
En büyük solucan olma amacıyla dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla rekabet etmek için şimdi Worm Hunt MOD APK indir.
APK indir
4.1/5 Oylar: 8,478
Geliştirici
Wild Spike
Güncellendi
February 8, 2022
Boyut
73M
Sürüm
1.6.1
Gereksinimler
5.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

En büyük solucan olma amacıyla dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla rekabet etmek için şimdi Worm Hunt MOD APK indir. Geleneksel yılan oyunu serisine kıyasla yeni mekaniklerle birlikte en iyi kontrol yeteneğinizi sergileyeceğiniz yer burası. Öncelikle, bu oyunun neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edelim.

EverMerge Mod Apk [Sınırsız Para] İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Worm Hunt Hakkında

Worm Hunt – Klasik yılan avı oyunundan ilham alan oyun

Klasik yılan oyunundan esinlenilen bir diğer oyun olan Worm Hunt ise bahsetmek istediğimiz isim. Bu oyun kısa süre önce piyasaya sürüldü ve oyuncuların harika eğlence anlarının keyfini çıkarmasına yardımcı olacak yeni bir esinti getirmeyi vaat ediyor. Bu, yayıncı Wild Spike’ın bir ürünüdür. Son derece basit bir oynanışa sahip olan ancak oyuncuların gözlerini deneyimden alamamalarını sağlayan ürünler için fazla ünlüler.

Worm Hunt Mod Apk
Worm Hunt Mod Apk

Getirdikleri ile Worm Hunt, bugün oyun pazarında kesinlikle aynı türdeki oyunlara ciddi bir rakip olacak. Ayrıca mevcut yılan oyunu türünde bir numaralı pozisyonu tekeline alması bekleniyor. Gerçekten de, bu oyunun tadını çıkarırken birçok özel iyileştirme bulacaksınız. Kendiniz keşfetmek için oyunu Google Play veya App Store üzerinden indirmeyi deneyin.

io oyun serisi hakkında

Bu, piyasada uzun zaman önce ortaya çıkan bir oyun serisidir, minimalist oyun aracılığıyla oyunculara son derece rahat anlar getirir. Bu türdeki çoğu oyun, oyuncuları bir internet bağlantısı aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla yüzleşmek zorunda oldukları şiddetli savaşlara götürecektir. Her oyun farklı bir tarzda inşa edilmiştir, bu da oyuncuların deneyimlemek için uygun bir oyun seçmesini kolaylaştırır. Peki ya sen? Stres atmanıza yardımcı olacak bir oyun bulmakta sorun yaşıyorsanız, Solucan Avı akıllıca bir seçim olacaktır.

En büyük solucandan kaçınma savaşı

Worm Hunt’ta birçok farklı rakiple yüzleşmeniz, ardından eğlenceli bir rekabette onları yenebilmek için onları hızlı bir şekilde manipüle etmeniz gerekecek. Oyundaki kontrol yöntemi oldukça basittir. Solucanınızın belirtilen yönde hareket etmesini kontrol etmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Bu, oyuncuların ilk kez Worm Hunt oyununa alışmaları için zaman kazanmalarına yardımcı olacak.

Oyunda oyuncular belli bir amcayı kontrol edecek. Herkesin görevi, mümkün olduğu kadar çok yemek yemek ve en büyük solucan olduğunu kanıtlamaktır. Aynı zamanda diğer rakiplerin saldırılarına karşı güvenliği sağlayın. Aslında bu oyunda rekabet kaçınılmaz bir unsur, bu yüzden zihinsel olarak hazırlanmanız gerekiyor.

Bir rakibi yenerken, solucanınızın boyutu artacaktır, bu da hareket etmenin eskisinden daha zor olacağı, ancak saldırırken bir avantajı olacağı anlamına gelir. Rakibiniz çok büyükse, sakin olun ve durumu tersine çevirmek için mantıklı kararlar verin.

Karakterler için görünümlerin ve becerilerin kilidini açın

Aslında, Worm Hunt ayrıca oyuncuların solucanları için yeni görünümlere sahip olmalarını sağlar, böylece eğlenirken sıkılmazlar. Her farklı etkinlikte, sonraki seviyelerde kullanmak üzere değerli kaplamalar alma fırsatınız var. Cadılar Bayramı, Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü ve daha fazlası gibi tanıdık olaylar olabilir. Aynı zamanda, her seviyede kazanma oranını artırmak için solucanınızın becerilerini yükseltmeye dikkat edin. Bu oyun birçok farklı beceri sunar ve oyuncular kendi tercihlerine göre seçim yapabilir.

Skor tablosunda yüksek pozisyona ulaşın

Solucan Avı, oyuncuların skor tablosunda yüksek başarılar elde etmelerini sağlar. Oyun, oyuncunun bir önceki seviyede elde ettiği veya gerçek zamanlı olarak sıraladığı puan sayısına göre sıralamalar sunar. Oyuncular yüksek bir rütbeye ulaştıktan sonra etraflarındakilere gösteriş yapabilir ve yarattıkları rekoru aşmaları için onlara meydan okuyabilir. Getirilen sıralama sistemi ile Worm Hunt, oyunu uzun süre deneyimlerken oyuncuların sıkılmamasına yardımcı olacak.

Eğlenceli grafik stili

Oyun, oyuncuların oyundan zevk alır almaz heyecanlanmalarını sağlayacak son derece canlı tanımlanmış ayrıntılarla birleştirilmiş güzel görüntü kalitesine sahiptir. Solucan Avı’ndaki renkler, ana renk olarak parlak tonlar ile oldukça göz alıcı tasarlanmış, bu sayede oyundaki detayların ön plana çıkarılarak oyuncuların kolayca gözlemlenmesine yardımcı oluyor. Her seviye sizi oyunu oynarken kesinlikle bir cazibe yaratacak farklı bir konuma getirecektir.

Worm Hunt nasıl kurulur

Adım 1: Worm Hunt apk dosyasını hilelipc.com’dan indirin.

Adım 2: Android cihazınızda bilinmeyen kaynakların kilidini açın.

Adım 3: Worm Hunt apk dosyasını yükleyin.

Adım 4: Solucan Avı’nı açın ve en büyük solucan olmak için savaşın tadını çıkarın.

Android için Worm Hunt MOD APK İndir

Şu anda oyun pazarında Worm Hunt’a doğrudan birçok rakip var. Ancak, bu oyunun en sıcak oyunlardan biri olmak için diğer ürünleri tamamen yenebileceğine inanıyoruz. Worm Hunt, birçok yaştan oyuncuya uygun basit bir tarzda inşa edilmiştir. Bu oyunda çok fazla manipüle etmenize gerek kalmayacak ama yine de getirdiği eğlenceyi çabucak hissedeceksiniz.

Özellikler MOD :

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

• Added Christmas event from Dec 20 - Jan 9: new Endless mode, holiday shop, Christmas leaderboard • Golden Hills booster works on all values • Added detailed statistics after each battle • Additional reward for a Top-place in regular game mode • Game optimization

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir