Truck Simulator Ultimate Hileli Mod Apk -Para Hilesi

1.0.4
250 milyondan fazla oyuncunun oynadığı Bus Simulator : Ultimate yapımcılarından yepyeni bir oyun Truck Simulator : Ultimate. Truck Simulator: Ultimate, uzun bir oyun geliştirme geçmişi ve üst düzey bir tasarım sayesinde sizi en iyi kamyon sürücüsüne dönüştürecek. Önceki hitler arasında Bus Simulator: Ultimate, Driver Simulator ve... Bu oyunların tümü aynı şirket tarafından yayınlanıyor ve oyuncuların aradığı oyun simülasyonunu sağlıyor. Truck Simulator: Ultimate, önceki sürümlerden farklı olarak daha zorlu görevlerle daha çeşitli bir oyun deneyimi sunuyor. Aynı türden oyunlarda tam bir kamyon şoförü olmalısınız. Para kazanmak için oyuncuların dünya çapında kamyon sürmeleri yeterlidir. Ancak bu oyunla sadece dünyayı gezmekle kalmaz, aynı zamanda devasa bir ulaşım imparatorluğu da kurabilirsiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 122,657
Geliştirici
Zuuks Games
Güncellendi
17 Eylül 2021
Boyut
72M
Sürüm
1.0.4
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Truck Simulator Ultimate APK

Truck Simulator: Ultimate, uzun bir oyun geliştirme geçmişi ve üst düzey bir tasarım sayesinde sizi en iyi kamyon sürücüsüne dönüştürecek. Önceki hitler arasında Bus Simulator: Ultimate, Driver Simulator ve… Bu oyunların tümü aynı şirket tarafından yayınlanıyor ve oyuncuların aradığı oyun simülasyonunu sağlıyor.

Truck Simulator: Ultimate, önceki sürümlerden farklı olarak daha zorlu görevlerle daha çeşitli bir oyun deneyimi sunuyor. Aynı türden oyunlarda tam bir kamyon şoförü olmalısınız. Para kazanmak için oyuncuların dünya çapında kamyon sürmeleri yeterlidir. Ancak bu oyunla sadece dünyayı gezmekle kalmaz, aynı zamanda devasa bir ulaşım imparatorluğu da kurabilirsiniz.

truck simulator ultimate 1.0.6 apk para hilesi indir

Truck Simulator Ultimate uygulamsı ile  öncelikle küçük miktarlarda para kazanmak için paketler göndermelisiniz. Kendinizi kötü hissetmeyin; sermaye birikimi ve hızlı servet birikimi için harika bir temel. Yeterince sıkı çalışırsan oynamak sadece iki gün sürer; kendi küçük işinizi başlatabilirsiniz. O zaman iyi sürücüler kiralamaktan ve onlara bire bir olarak daha iyi kamyonlar sağlamaktan korkmayın. Kısa sürede pasif olarak para kazanıyor olacaklar. Siz işinize odaklandığınız sürece para size beklenmedik şekillerde gelecektir.

Zuuks games truck simulator ultimate

Halihazırda geniş bir ekibiniz olsa bile çalışmalarınız devam edecektir. Oyuncular düzenli olarak görevler almaya devam edecekler. Size uygun olan görevleri seçme ve tamamlama hakkına sahipsiniz. Elbette, yolculuktan sonra her zaman ödül olarak bir şeyler almak istersiniz. Öte yandan dünyayı dolaşmak, oyun geliştiricilerinin oyuncularını aktif olarak teşvik ettiği bir şeydir.

Truck Simulator Ultimate 2021 Apk

Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerin haritaları, oyuncuları çekmek için kullanılır. Çin’in manzarası ve kültüründen etkilenen bir Avrupalı ​​mısınız? Pekin, Şanghay, Wuhan ve diğerleri gibi şehirler Truck Simulator: Ultimate için ideal ortamlar olacak. Ayrıca, oyuncular oyunun 100’den fazla şehrinde iki aya kadar zaman geçirebilirler. Şehrin özellikleri daha sonra yeni güncellemelerle gerçek zamanlı olarak eklenebilir.

Truck Simulator Ultimate Hile Apk

Etkileyici bir kamyona sahip olmak için büyük bir birikmiş paraya ihtiyacınız olacak. Oyuncu, Truck Simulator: Ultimate’da çeşitli görevleri tamamladıktan sonra yeterli miktarda paraya ve kendi nakliye şirketine sahip olacak. Maceralarınızı daha keyifli hale getirmek için bu noktada kamyonlarınızı yükseltmeyi düşünün. Yepyeni bir kamyon satın alabilir ya da en sevdiğiniz kamyonu, yeterli paranız olana kadar küçük aksesuarlarla kademeli olarak yükseltebilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate APK Android OYUN CLUB

Oyuncular, 32’den fazla harika kamyonla modeli genişletebilir ve müşterilerinin seçimini artırabilir. Ayrıca mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde sürmek için mevcut gerçek dünya modelleri olacak. Daha pahalı modeller daha güçlü motorlara, daha hızlı araçlara ve daha büyük yakıt depolarına sahip olacak ve yakıt ikmali yapmak zorunda kalmadan daha uzun süre araç kullanmanıza olanak tanıyacak. Ayrıca yaratıcılığınıza bağlı olarak kamyonların renkleri değiştirilebilir ve Truck Simulator: Ultimate’a birçok ilginç çıkartma eklenebilir.

Truck Simulator : Ultimate Zuuks Games apk indir

250 milyondan fazla oyuncunun oynadığı Bus Simulator : Ultimate yapımcılarından yepyeni bir oyun Truck Simulator : Ultimate.

Dünyada ilk kez Simülasyon ve Tycoon oyunu bir ara.

Şirketini kur, çalışanlar işe al, filonu genişlet. Dünyayı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı ol. ?

? Minimum sistem gereksinimleri

?️ Truck Simulator : Ultimate için sistem gereksinimleri: Android 7.0 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular oyunu düşük ayarlarda oynamayı deneyebilir.

Türkiye, Amerika, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Güney Kore, Japonya, Çin, Brezilya, Azerbaycan gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde şirketini kur. Dünyanın en büyük lojistik şirketi ol.

Truck Simulator Oyun Özellikleri

– Çok oyunculu sezon. İster ortak kargo taşıyın, ister yarışlara katılın. Yepyeni bir multiplayer deneyimi sizi bekliyor.
– 100’den fazla şehirde çok çeşitli kargoları taşıyın
– Nakliye borsasında ihalelere katılın daha yüksek kazanç elde edin
– Kendi işinizi yönetin
– Kendi kamyon filonuzu oluşturun
– Çalışanlar işe alın maksimum kar için şirketinizi yönetin
– Ofislerinizi dilediğiniz gibi tasarlayın
– Kamyonlarınızı lamba, koruyucu demirler, korna, kokpit ışıkları ve daha fazla modifikasyon seçeneği ile güncelleyin
– 32+ Harika Kamyon ve Çekici
– Amerikan Kamyonları ve Avrupa kamyonları ile oynayın
– İkinci el çekici pazarı
– Detaylı Kokpitler
– Dinlenme tesisleri. Artık Dinlenme tesislerinde yemek ve içecek siparişi verebilirsiniz.
– DLC mod sistemi
– Türkçe seslendirme
– 250’den fazla radyo istasyonu
– Paralı otoban yolları
– Gerçekçi Hava Durumu
– Köy , Şehir , Otoban yolları
– Tamamen Türkçe oyun

Daha fazla özellik eklenmeye devam edecek!

Görüntüler

Yenilikler

Truck Simulator : Ultimate
- Yeni yollar eklendi.
- Ultimate üyelerine özel server eklendi.
- Optimizasyon sorunları düzeltildi.
- Sağ ayna eklendi.
- Multiplayer hata düzeltmesi yapıldı.
- Bazı önemli hata düzeltmeleri yapıldı.