Bus Simulator Mod APK (Sınırsız para) – Android Oyun

2.0.6

Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun hilelerini ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc.com'a hoş geldiniz. Popüler oyun Bus Simulator Ultimate kullanıcılar arasında popüler olmaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Bud Simulator Ultimate 2.0.6 hile uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,992,436
Geliştirici
Zuuks Games
Güncellendi
Jul 8, 2022
Sürüm
2.0.6
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bus Simulator 2.0 APK Para Mod En Son Sürümü ile Ücretsiz Oyunu İndir! Oyun içeriğine göz atın! Mobil Bus Simülatörü Ultimate Mod APK ile Yorucu Görevler Yapmadan Para Miktarını Artırın!

Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun hilelerini ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc.com’a hoş geldiniz. Popüler oyun Bus Simulator Ultimate kullanıcılar arasında popüler olmaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Bud Simulator Ultimate 2.0.6 hile uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 

Bus Simulator: Ultimate Nedir?

bus simulator hile apk

Otobus Simulator Ultimate Apk, Zuuks Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir mobil oyundur. Bus Simulator Ultimate 2.0.6 hile Android ve iOS gibi mobil cihazlarda kullanılabilen bir otobüs sürme oyunudur.

Android otobüs sürme oyunu  Otobus Simulator Ultimate 2.0 6 hile ile tüm zamanların en iyi ve en gerçekçi oyununun keyfini çıkarın. En iyi ve en büyük oyun topluluğuna katılarak Android cihazınızda sonsuz eğlence ve oyun deneyimi yaşayın. 

Bus Simulator Ultimate, online platformlarda “Otobüs Simülatör: Ultimate” adı ile de karşımıza çıkmaktadır.

Şehirler arasında otobüs sürme deneyimini kullanıcılara sunan bu oyun, Türkiye Haritası’nı içinde barındırır.

Dünyada Türkiye dahil olarak, +10 ülkede kendi otobüs şirketinizi kurabilir ve çok oyunculu sezona katılabilirsiniz.

Oyunda detaylara oldukça yer verilmiştir. Otobüs ile seyahat ederken dinlenme tesisinde durabilir, değişen hava durumlarıyla karşılaşabilir, ücretli geçiş yollarından geçebilir, kullanımınıza sunulmuş +250 radyo kanalına ulaşabilirsiniz.

Otobüs Simulator 2 Hile yazımız ilginizi çekebilir.

Otobus Simulator Ultimate APK Para Mod 2022 yılında karşımıza çıkmıştır. Otobus Simulator Ultimate Mod APK Dayı ile sınırsız oyun deneyimini keşfedebilirsiniz. Ayrıca oyun Türkçe seslendirmeye sahiptir.

Sistem Gereksinimleri

bus simulator apk

Android ve iOS için Bus Simulator Ultimate Nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Hile Apk dosyasını indirmek ve yüklemek için hilelipc.com’a girin .
  2. Telefonunuzu/tablet bilgisayarınızı Otobus Simulator Ultimate 2.0.6  Apk dosyasını Android cihazınıza kurun.
  3. “Telefonunuz, güvenlik için yetkisiz kaynakların uygulama indirmesini ve yüklemesini önleyecek şekilde ayarlandı” uyarısına izin verin.
  4. Oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  5. İyi Oyunlar.

Otobus Simulator Ultimate 2.0.6 Hile

Build your bus business with your ideas and take it to the next level. Bus Simulator: Ultimate creates an environment suitable for today’s reality. Players, systems, traffic, weather, passenger feedback, vehicle control modes, and more… live a real experience with Bus Simulator: ultimate CPA MOD (money, gold) buy a car and a driver for you to download and rent.

To contact us if you need help, please specify your questions in the comments “. This is how we will answer your Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Cheat Question. You can follow us on our social media addresses. We would also like you to Check out our Other Apk Download Newsletter.

bus simulator 2.0 hile apk

Bu yazımızda Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Hile Apk ile ilgili önemli bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Otobus Simulator Ultimate 2.0.6 Apk dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görüntüler

Yenilikler

Bus Simulator : Ultimate - Added answer the passengers. - Added list view of cities and counties when creating an routes. - Rainy weather graphics quality has been improved. - Snow weather graphics quality has been improved. - General bug fixes.

Video

Hakkında bir yorum "Bus Simulator Mod APK 2.0.6 (Sınırsız para) – Android Oyun"

  1. ibrahim diyorki:

    2.0.4 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir