Trash Tycoon Mod Apk ile Sınırsız Para Hilesi

0.5.3
APK indir
4.6/5 Oylar: 62,767
Geliştirici
AlexPlay LLC
Güncellendi
October 17, 2021
Boyut
153M
Sürüm
0.5.3
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Trash Tycoon Mod Apk ile Sınırsız Para Hilesi Trash Tycoon, para kazanabileceğiniz ve imparatorluğunuzu genişletebileceğiniz ücretsiz bir yaşam simülasyon oyunudur. İyi eğlenceler! Gezegenimizin atıl kurtarıcısı olacaksın ve yan iş olarak çöp satarak çok para kazanacaksın. Habersiz başarınız, başkalarının çevre sorunlarını kendi yaşamlarında dikkate almalarına neden olacak, bu da çevrenin korunmasına ve bu süreçte ormanlar ve tarlalar gibi doğal alanların korunmasına yardımcı olacaktır.

Waste Tycoon, atık işleme nesneleri oluşturduğunuz bir atık yeniden işleme simülasyonudur. Boşta kalan fabrikalarınızda, kompaktörlerinizde ve konteynırlarınızda daha fazla satış için çöpleri çöp küplerine sıkıştırın. Şaşırtıcı bir şekilde, bu çöpçü avına katılan çok sayıda katılımcı, geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanmayı amaçlıyor. Yeşillerden büyük bir teşekkür alacaksınız.

Boşta çalışan simülatörümüzle Varanasi, Akdeniz, Vezüv, Büyük Kanyon, Samsun sahili, Rub al Khali çölü, Mendenhall buzulu, Amazon ormanı, Afrika savanası ve Rusya’nın da dahil olduğu dünyanın en kirli noktalarını temizleyebilirsiniz. ormanlar. Tüm çöplerden kurtulmak zaman alıcı bir iştir, ancak başarılı olursanız zengin bir Çöp Adamı olursunuz.

Trash Tycoon Mod Apk

Büyükbaban sana şehrin dışında terk edilmiş bir çöplük bıraktı. Çöp sahasına vardığınızda tanıdık bir yüzle karşılaşacaksınız: büyükbabanızın geri dönüşüm asistanı. İlk birkaç jetonunuzu kazanmaya başlamak için paslanmış bir manuel kompaktör kullanın. Kendi başarı hikayeniz bundan sonra başlayacak.

Trash Tycoon  hile apk

Trash Tycoon  hile apk oynaması basit bir oyundur. İlk çöp küpünüzü sıkıştırmak için ecoclicker kullanmak yeterlidir. Daha hızlı tıkladıkça yolunuza daha fazla çöp gelir ve sonuç olarak muazzam bir Çöp İmparatorluğu inşa edebileceksiniz! Çöpleri sıkıştırıldıktan sonra piyasaya sürmenin zamanı geldi. Büyük bir kazancı geri almak için en iyi şansınızın ne zaman olduğunu görmek için alıntılara göz atın.

Daha yüksek bir seviye, kompaktörünüzü, konteynerinizi ve çöp kamyonunuzu geliştirerek tadına vardığınızda yeni dünyaların kapılarını açacak. Ecoclicker, dünyanın en kirli noktalarından bazılarını temizlemenize yardımcı olabilir. Yaşam simülatörünün ayrıca, sıkılırsanız keşfedebileceğiniz çok sayıda ilginç dalı vardır. Örneğin, madende arkeolojik araştırmalar yapabilir, Laboratuvarda yeni ekipman geliştirebilir ve Demir Ocağında kompaktörleri yükseltebilirsiniz. Ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra çok para harcayarak en iyi partiler için Müzayedede rekabet edebilirsiniz. Bununla birlikte, en önemli yan dal Yarış Dünyasıdır – daha spesifik olarak, Çöp Kamyonu Yarışları. Bu çöpçü sporları dünyasında, ilk yarış kamyonunuzu çöplerden toplayabilecek ve zirveye çıkmak için yarışabileceksiniz. HileliPc.com

Trash Tycoon  hile apk Özellikleri

  • Boşta bir simülasyon oyunu olan Trash Tycoon’u oynamak için İnternet bağlantısı gerekmez.
  • Bu ecoclicker’ı tek elle oynamak kolaydır, böylece bunu metroda, otobüste ve hatta banyoda bile yapabilirsiniz.
  • Hayat simülasyonu oyununu oynamadığınızda, çevrimdışı olarak bazı çöpler toplanacaktır.
  • Trash Tycoon boşta tıklama oyununda can sıkıcı reklamlar yok (bir eko-tıklayıcının can sıkıcı reklamları olmaması gerektiğini düşünüyor musunuz?
  • Grafiklerin yüksek kalitesine rağmen, boşta kalma simülatör oyunumuz yalnızca az miktarda depolama alanı kaplıyor.

A small life hack from the developer: log in to the Trash Tycoon idle simulator game several times a day to speed up your journey from trash to cash. That way you’ll succeed faster, Idle Tycoon. Forward to the eco-adventure!

Görüntüler

Yenilikler

We hope you enjoy our app!
We have updated:
- added new possibilities for improving the compactor, container and polygon;
- updated trading on the exchange;
- visual change of the map;
- visual changes to some windows;
- changes in UI design;
- perfomance mode for weak devices;
- and other changes.