TLS Tunnel Apk İndir – Ücretsiz ve Sınırsız VPN 2022

3.6.1

TLS Tünel apk, basit bir protokol olan TLSVPN protokolünü kullanan bir programdır. Ayrıca her bağlı kullanıcıya benzersiz bir dahili IP adresi atayarak aynı sunucudaki kullanıcılar arasında iletişime izin verebilir. Tek bir açılır menüde listelenen tüm hizmetleriyle çok basit bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Ayrıca, başlangıç ​​ekranına metin eklemek veya sunucuyla kişi alışverişi yapmak için bir SNI ayarlamak da mümkündür; bunların her ikisi de İnternet servis sağlayıcıları ve ağları tarafından getirilen kısıtlamalarla uğraşırken yararlı seçeneklerdir TLS Tunnel is a free VPN that aims to cross barriers imposed by internet providers and governments, and to guarantee privacy, freedom and anonymity to users.
Download APK
4.3/5 Votes: 122,756
Developer
EduardoTLS
Updated
July 11, 2021
Size
14M
Version
3.6.1
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TLS Tünel apk, basit bir protokol olan TLSVPN protokolünü kullanan bir programdır. Ayrıca her bağlı kullanıcıya benzersiz bir dahili IP adresi atayarak aynı sunucudaki kullanıcılar arasında iletişime izin verebilir.

Ücretsiz bir VPN hizmeti olan TLS Tunnel ile kullanıcı gizliliği, özgürlüğü ve anonimliği garanti edilir.
HTTPS sitelerinde kullanılan teknolojinin aynısı olan TLS 1.3’ü (ve isteğe bağlı olarak TLS 1.2) kullanarak bağlantıyı güvence altına alan ve müdahaleyi önlemek için bağlantı sırasında doğrulanan kendinden imzalı bir sertifikayla bağlantıyı koruyan temel bir protokoldür. Resmi sunucular TLSVPN kullanır.

Kullanmak için ne kayıt ne de para gerekli. İhtiyacınız olan tek şey, aktif bir internet bağlantısı veya erişiminizin kısıtlanması durumunda sağlayıcınızın sınırlamalarını aşma yeteneğidir.
SSH (Özel Sunucu) kullanımına ek olarak, sunucunuz bu tür bağlantıları kabul edecek şekilde yapılandırılmışsa bağlantı metnini ve SNI’yi de kullanabilirsiniz.

UDP, yalnızca sunucu badvpn-udpgw gibi bir UDP ağ geçidi çalıştırıyorsa özel sunucularda mümkün olacaktır. UDP olmadan bazı oyunları çevrimiçi oynayamaz veya bazı hizmetlere erişemezsiniz.
Ayrıca resmi sunucular, oluşturulan IP’yi kullanarak aynı sunucuya bağlı diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza izin verir. Diğer kullanıcılar sizin IP’nize erişebilecek ve siz de diğer kullanıcıların IP’lerine erişebileceksiniz.

Yasaklı sitelere giriş nasıl yapılır merak ediyor isen by yazımıza göz atınız.

TLS Tunnel Apk İndir

TLS Tüneli apk İndir ile tarafından kullanılan TLSVPN adlı temel bir protokol kullanır. Bağlanan her kişi için, aynı sunucudaki kişiler arasında iletişime izin veren dahili bir IP adresi de oluşturabilir.

Tek bir açılır menü ile oldukça basit bir arayüze sahiptir. Alternatif olarak, sunucuyla kişi alışverişi yapmak ve başlangıç ​​ekranını metinle kişiselleştirmek için SNI’yi kullanabilirsiniz. Her iki yaklaşım da, İnternet servis sağlayıcıları ve bağlantı için kullanılan ağlar tarafından dayatılan kısıtlamalarla uğraşırken faydalıdır.

Kendi sunucunuz olmaması durumunda, Özel Sunucu seçeneği, üçüncü taraf sunuculara erişim için ödeme yapmanızı sağlar. Lütfen TLS Tünelinin özel sunuculardan sorumlu olmadığını unutmayın, bu nedenle bir sorun olması durumunda sunucu sahibiyle iletişime geçin.

Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak bu ücretsiz vpn uygulamasını indirebilirsiniz.

TLS Tunnel Apk Download

TLS Tunnel is a free VPN that aims to cross barriers imposed by internet providers and governments, and to guarantee privacy, freedom and anonymity to users.

The available official servers use a proprietary protocol that we call TLSVPN, it is a simple protocol that protects the connection using TLS 1.3 (and TLS 1.2 optionally), the same used in HTTPS sites, with a self-signed certificate verified at the time of connection to avoid interception.

To use it, no registration or payment is required, just a functional internet connection or knowledge to go through your provider’s restrictions in case your access is blocked.
It is also possible to use your own server through SSH, (Private Server option), in the standard method using port 22 (SSH standard), or with connection text and SNI if the server is prepared to receive these types of connections.

TLS Tunnel APK Premium

The official servers allow the passage of any IPv4 protocol, whereas the SSH connection of private servers allows only the passage of TCP, UDP will only be possible on private servers if the server is running any UDP Gateway such as badvpn-udpgw, without the connection UDP, you will not be able to play some games online or access some services.

The official servers also allow you to communicate with other users connected to the same server through the generated IP, your IP will be accessible by other users and you will also be able to access other users, by default this is disabled to avoid security problems.

Remember that TLS Tunnel is completely free, but with the Private Server option, if you don’t have your own server, you can pay to have access to third party servers, keep in mind that TLS Tunnel is not responsible for private servers, so in case of problems with private servers, contact the server owner.

Images

What's new

Option to use the server's own DNS enabled by default (Official servers only)
Bug Fixes:
In the VPN service (Connect and reconnect)
When importing files
On automatic server and port selection.
When exporting files with the same name (rewrite file) on Android 11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *