Stumble Guys Hile Apk 0.53 1(Sınırsız para) İndir

0.52

Yayıncı Kitka Games'in ilk oyunu Stumble Guys. Bilinmeyen olmalarına ve daha önce hiç ürün çıkarmamalarına rağmen, bu oyun hızla başarılı oldu ve herkes yeni oyunun tadını çıkardı. Bundan daha fazlası, Stumble Guys birbirine bağlı ve oyuncuların arkadaşlarıyla oynamasına izin veriyor. Bu oyunu Android cihazınıza yükleyin ve hafta sonu sıkıntısını unutun. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını tıklayarak Stumble Guys oyunu indirin.
Download APK
4.2/5 Votes: 287,974
Developer
Kitka Games
Updated
April 13, 2021
Size
97M
Version
0.52
Requirements
5.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Stumble Guys APK size özel bir görünüm setine erişim sağlar. Hemen bu oyuna katılın, koşunuza başlayın ve şampiyonluğu kazanın!

Fall Guys’a bir alternatif oynamak ister misiniz? Stumble Guys Hile APK Stumble Guys Hile apk 0.53 1 (Sınırsız para) İndir Sınırsız para ve değerli taşları hemen oynayın ve mobil için aynı deneyimi yaşayın. Engellerde birçok gerçek oyuncunun yanında savaşın.

Stumble Guys Oyun Hakkında

Fall Guys oynamak istiyorsun ama bilgisayarın mı yoksa paran mı yok? Bunu yapmanız anlaşılabilir çünkü bu, günümüzün en sıcak battle royale oyunlarından biri. Ancak benzer bir oyun olan Stumble Guys olduğu için Android sürümünü beklemenize gerek yok. Bu, bir dizi engelli parkurda birden fazla rakibe karşı oynamanıza izin veren çok oyunculu bir battle royale oyunudur. Kazanan tek kişi kalana kadar bu zorluklardan geçeceksiniz.

Oyunda zorlu engellerin üzerinden koşarken, koşarken, kayarken ve zıplarken kalbini çal. Oyun, hepsi rekabet edecek 32 oyuncuya kadar başlar. Bunlar gerçek oyuncular yani her şey gerçek zamanlı. Buzda, futbol sahalarında, devasa karolarda, sularda ve daha pek çok alanda engelli parkurlar olacak. Bu oyun, sadece bir oyuncu kalana kadar diğer oyuncularla rekabet etmeni sağlar!

Stumble Guys APK

Eğlenceli oyun

Stumble Guys’da hikaye yok ve benzersiz bir malzeme yok. Oynanışı çok sınırsızdır ve her maçın amacı bitiş çizgisini geçmektir.

Genel olarak, bana bir yarış oyununu hatırlatıyor. Yarışı tamamlamayan oyuncular, belirli sayıda oyuncu ödülü talep ettikten sonra diskalifiye olur ve kaybeden olur. Stumble Guys yarışta 32 sıranın 16’sını aldı. Kalan 16 oyuncuya daha az teşvik verilecek ve herhangi bir rütbe puanı kazanamayacak.

Bu oyun, oynanış açısından Fall Dudes 3D’ye gerçekten benziyor. Eğer ilgileniyorsanız, indirebilirsiniz.

Çok fazla rekabet var.

Rekabet, 32 oyuncuya kadar olan bir maçta hiç olmadığı kadar şiddetli. Harita, rakiple savaşma veya kötü oynama unsurları olmamasına rağmen, oyuncuların çökmesine neden olan birçok tuzağa sahiptir.

Oyuncuya şans eseri başlangıç ​​çizgisi atanır. Yarışma 16 kişi tamamlayana kadar sürdü.

Kendi deneyimlerime dayanan bir tavsiye, oyuncuların yavaş hareket etmeleri gerektiğidir. Yavaş ama istikrarlı bir şekilde. Stumble Guys download için önemli olan tek şey yarışı bitirip bitiremeyeceğinizdir. Bu yarışmada kazanan veya ikinci olan yoktur. Ayrıca, kendi sıranızı kaydedebilmeniz için sıralama puanları toplamanıza yardımcı olmanın bir yoludur.

Zorlukların üstesinden gelin

Stumble Guys apk uygulamasının harita sistemi çeşitlidir. Her harita, karşılaşacağınız farklı bir meydan okuma biçimini temsil eder. Oyuncu çevik değilse ve yeterince uyanıksa, engeller ve tuzaklar tehlikeli bir konuma yerleştirilir ve oyuncu kolayca başlangıç ​​çizgisine geri döner.

Bu oyunun haritaları bana hitap ediyor. Yarış başladığında, algoritma haritayı rastgele seçecek. Oyuncuların sıkılmaması için dahili bileşenler sürekli yenilenir. Bu arada, sık sık çarpışmalar meydana gelir ve parçayı her zamankinden daha keyifli hale getirir.

Gerçekte, oyuncuların sadece küçük bir yüzdesi yarışı ilk denemelerinde tamamlar. Acelesi olan insanların çoğu bir kartopu tarafından yere serilir, kamera bir kazaya neden olur veya kaygan yokuş çöker.

Kendi karakterinizi yaratın.

Stumble Guys’ın karakter sistemi, 3D oyunlardaki kadar iyi tasarlanmış veya gerçekçi olmasa bile gerçekten sevimli. Oyuncular ayrıca kendilerine daha ayırt edici bir görünüm vermek için görünümlerini değiştirebilirler.

Boyalı şapka ve tişört topluluğu içindeki genç bir adam varsayılan karakterdir. Biraz fazla sade olduğu için daha belirgin bir görünüme sahip olmasını mı istiyorsunuz? Eski şapkayı yeni bir saç stiliyle değiştirmelisiniz. Günlük kıyafetlerinizden bir takım elbise veya bir hip hop topluluğuna dönüşün.

Ek olarak, Stumble Guys bir polis, bir kovboy ve hatta bir cadı gibi giyinmenize izin veren çeşitli görünümler sunar.

Stumble Guys’ın MOD APK sürümü aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Unlocking Skins: Bu oyunun tüm skinleri mevcut. Ücretsiz olarak seçme ve oynama seçeneğiniz var.

Stumble Guys Mod APK 2023 İndir – Sınırsız Para ve değerli taşlar

Dostluk yarışmalarında engellerle arkadaşlarınızı yenmek ister misiniz? Stumble Guys’ı şimdi indirin ve sonuna kadar hayatta kalmaya çalışırken eğlenin.

Kitka Games, tanınmış bir yayıncı değil, ancak hızına ayak uydurur ve Stumble Guys gibi yüksek kaliteli oyunlar üretmeye devam ederse, gelecekte büyük bir hayran kitlesine sahip olacaklar.

Stumble Guys apk, oynaması eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu boş zamanlarınızda vakit geçirmenin bir yolu olarak kullanabilirsiniz. Ancak çevrimiçi oynamak için güvenilir bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını tıklayarak Stumble Guys oyunu indirin.

Images

What's new

Android için Stumble Guys APK'sını İndirin

Kitka Games, tanınmış bir yayıncı değil, ancak hızına ayak uydurur ve Stumble Guys gibi yüksek kaliteli oyunlar üretmeye devam ederse, gelecekte büyük bir hayran kitlesine sahip olacaklar. Stumble Guys, oynaması eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu boş zamanlarınızda vakit geçirmenin bir yolu olarak kullannabilirsiniz. Ancak çevrimiçi oynamak için güvenilir bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını tıklayarak Stumble Guys oyunu indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *