Spotify Premium Apk – Mod İndir

Cihaza göre değişir

Spotify premium apk ile Podcast'leri dinleyin ve sevdiğiniz müzikleri bulun.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 21,134,849
Geliştirici
Spotify Ltd.
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
16 Aralık 2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

İstediğiniz tüm müzikleri sınırsız dinlemenin bir yolu arıyorsanız  Spotify Premium APK Mod 2022 sayesinde artık var! İstediğiniz tüm şarkıları dinleyin ve yayınlayın!

Spotify Premium Hakkında

Spotify, günümüzün en büyük müzik akışı platformu olduğu için yaygın olarak tanınmaktadır. Dünya çapında 170 milyondan fazla kullanıcısıyla, bunun bir ev ismi olduğunu söylemek abartı olmaz. 2008 yılında Spotify AB adlı bir İsveç şirketinden başlatılan platform, daha fazla rakip ortaya çıkana kadar istikrarlı bir şekilde büyüdü. Bugün Apple Music, Pandora, iHeartRadio ve daha pek çok popüler akış platformu olmasına rağmen, Spotify hala bir numara. 

Spotify Premium APK

Spotify Premium nasıl çalışır?

Spotify, tüm şarkıları tek bir yerde toplamak için tasarlanmış bir dijital müzik platformudur. Bu sayede onları YouTube’da dinlemeniz veya telefonunuza indirmeniz gerekmez. Bunu, istediğiniz zaman erişebileceğiniz ve çalabileceğiniz devasa bir CD ve plak koleksiyonu olarak düşünün! Ancak burası dijital bir platform olduğu için fiziksel bir alana sahip olmanıza gerek yok. Kullanmak için bir akıllı telefona veya bir bilgisayara veya hatta bir tablete sahip olmanız yeterlidir.

Ancak Spotify Premium bundan çok daha fazla yeteneğe sahiptir. Buzdağına dokunmaya yeni başlıyorsun. Kısacası, müzik dinlediğiniz CD’lere ve diğer web sitelerine olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırabilir. Çünkü kullandığınız cihazdan giriş yapabileceğiniz bir uygulaması ve web sitesi var. Bunun dışında, önerdiğiniz şarkıları ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirmek için tasarlandı. Bu, zevkinize uygun şarkıları düzenli olarak bulabileceğiniz anlamına gelir.

Spotify’ın Beğenebileceğiniz 10 Özelliği

Spotify Premium hakkında daha yeni konuşmaya başladık ama ne kadar etkileyici olduğunu zaten gördük. Peki ya size bu konuda beğeneceğiniz 10 özelliği verdiğimizde?

  • Tercihlerinize göre bir sürü şarkı keşfedin – Normalde, şarkı dinlemek istediğinizde onları YouTube veya Google’da ararsınız. Ama sorun şu ki, yeni şarkıları süpermarketlerde veya radyoda duymadığınız sürece bilmiyorsunuz. Ancak günümüz teknolojisi sayesinde bu, Spotify Premium gibi bir müzik akış platformu tarafından kolayca çözülebilir. Bunun çalışma şekli, uygulamanın geçmişte ne dinlediğinize bağlı olarak benzer parçaları akıllıca önermesidir. Ne istediğini tam olarak bilen bir arkadaş gibi, sen söylemeden ya da ipucu vermeden. Bu özellik ne kadar kullanışlı ve havalı? Buradaki 50+ milyon şarkıdan oluşan devasa kitaplık sayesinde potansiyel olarak milyonlarca şarkıyı dinleyebilirsiniz.
  • Çok sayıda podcast ve radyo istasyonunun varlığı – Şarkıların yanı sıra podcast’ler de deli gibi yayılıyor. Günümüzde, her zamankinden daha fazla podcast var gibi görünüyor. Bu tam olarak yeni bir şey olmasa da, Spotify sayesinde artık bir trend. Burada, farklı konularda bir sürü farklı podcast’i dinleyebilirsiniz. Sadece rahatlamak, para tavsiyeleri dinlemek veya ilişki tavsiyeleri almak için ihtiyacınız olan her şey için bir podcast bulabilirsiniz. Aynısı Spotify Premium’daki radyo için de geçerlidir. Bir düğmeye dokunarak bölgenizdeki birçok yerel radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz!
  • Çalma listeleri oluşturun ve paylaşın – Bu uygulamayı bu kadar kişisel yapan bir diğer şey de çalma listeleri oluşturup paylaşabilmenizdir! Hoşunuza giden yeni bir şarkı bulursanız, onu sayısız çalma listenizden birine ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, spor salonu için, uyurken, seyahat ederken veya müzik yapmak istediğinizde her şey için bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Daha da güzeli, çalma listenizi arkadaşlarınızla, ailenizle veya dünyayla paylaşabilmenizdir. Onları kendi dünyanıza götürün ve enfes müzik zevkinizi gösterin.
  • Muhteşem ses kalitesi – Spotify’ın ücretsiz sürümü zaten üstün ses kalitesine sahip olsa da, premium sürümde daha da yüksek olabilir. Spotify Premium, premium aboneliklerini seçtiğinizde iki kat bit hızı sunar. Bu, artık 160kbps’de ücretsiz olandan 320kbps dinleyebileceğiniz anlamına gelir. Normal kulaklıkları dinlerken fark fark edilmese de, toplam müzik meraklıları için oldukça açık. Pahalı kulaklıklarla müzik akışı yaptıklarında, daha ayrıntılı çıktılar ve son derece yüksek kaliteli sesler duyabilirler.
Spotify Premium APK
  • Çevrimdışı müzik indirin – Spotify sorunsuz müzik akışı yapmamıza izin vermiş olsa da, internet bağlantısı olmadığında bir tane üretir. Bu sorun, dışarıda veya plajdayken en sevdiğiniz şarkıları dinlemek istediğinizde ortaya çıkar. Şarkıları önceden indirmeli misiniz? Peki ya yeterli depolama alanınız yoksa veya yeni şarkılar dinlemek istiyorsanız? Bu sorun Spotify Premium ile çözülmüştür. Artık şarkıları çevrimdışı kullanım için indirebilir, böylece istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Spotify’da 10.000’e kadar şarkıyı çevrimdışı olarak indirebilirsiniz!
  • Tonlarca tür – Müziğin evrensel bir dil olduğu söylense de, farklı insanların farklı müzik zevklerine sahip olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu nedenle, sadece en popüler olanları dahil etmek iyi bir fikir değildir. Neyse ki Spotify, popüler olanların çok ötesine geçen binlerce farklı tür içeriyor. Bu, country, hard rock, tekno, pop, folk, klasik, metal, vals ve daha birçok farklı türde parçayı dinleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu sınıflandırma aynı zamanda her tür altındaki parçalara kolayca göz atmanızı sağlar, bu da istediğiniz yeni şarkıları bulabileceğiniz anlamına gelir.
  • Premiumda reklam yok – Spotify’ın ücretsiz sürümü yeterli olsa da dinlemek istediğinizde reklamlar can sıkıcı olabilir. Dinleme deneyiminizin birkaç dakikada bir çalan abartılı reklamlarla kesintiye uğramasını istemezsiniz. Bu nedenle Spotify Premium oluşturuldu. Burada daha azıyla yetinmek zorunda değilsiniz. Müdahaleci reklamlar, şarkılar arasında reklamlar ve diğer reklam türleri yoktur.
Spotify Premium APK
  • Sınırsız atlama – Ücretsiz sürümde karışık bir çalma listesinde akış yaparken kaç şarkı atlayabileceğinizin de bir sınırı vardır. Spotify Premium’dan yararlandığınızda bu sınır kaldırılır. Sizin için mükemmel olanları elde etmek için şarkıları istediğiniz kadar aktarın ve atlayın.
  • Şarkı Sözleri – Tüm parçalarda söz olmasa da Spotify Premium’daki şarkıların çoğunda söz vardır! Bu şekilde, onları Google’da aramanız ve başka bir uygulama veya sekme açmanız gerekmez. Şarkı sözleri, akış sırasında okuyabileceğiniz parçalara gömülüdür. Bu sayede aynı anda hem dinleyebilir hem de biraz karaoke yapabilirsiniz.
  • Platformlar arası kullanılabilirlik – Spotify Premium bir platform olduğundan, her cihaz tarafından kullanılabilir. Var olan her cihazda kullanmak için web sitesine giriş yapabilirsiniz. Veya uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Günlük Karışımlar – İlgi alanlarınıza göre yeni çalma listeleri içeren Günlük Karışımlar da var. Rastgele müzikler yerine dinlemeye daha yatkın olduğunuz yeni müzikler keşfetmenizi sağlayacak olan budur. Bunun nedeni, geçmiş akış şarkılarınızı ve alışkanlıklarınızı analiz etmesi ve buna dayalı olarak şarkı ve çalma listeleri önermesidir.

Çevrimdışı indir – Şarkıları istediğiniz yerde dinlemek için Spotify Premium’da çevrimdışı olarak indirebilirsiniz! İndirebileceğiniz çok sayıda şarkı var, böylece her seferinde internete bağlanmak zorunda kalmazsınız.

Veri tasarrufu modunu açın – Akış sırasında veri bağlantısı kullanıyorsanız, veriden ve dolayısıyla paradan tasarruf edebilirsiniz! Sadece Veri Tasarrufu modunu açın ve verileri kaydederken müzik dinleyebileceksiniz. Spotify, bu özellik açıkken veri kullanımını %75’e kadar azaltabileceğini iddia ediyor!

Spotify Premium APK İndir

Spotify Premium, gerçekten herkes için tasarlanmış birinci sınıf bir müzik akışı platformudur. Beklediğiniz tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir!

Yenilikler

Spotify Premium Apk müzik seviyenler için harika bir uygulama , Müzik Dinleme Uygulaması Spotify tam sana göre. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

Geliştirici uygulamaları

Mod Özellikleri

Reklamasız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.