SimCity BuildIt Apk Hileli MOD (Para Hileli) İndir

1.45

Android için SimCity BuildIt MOD APK'sını indirin. Sınırsız Para Apk sı ile .
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,201,225
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Güncellendi
March 9, 2021
Boyut
138M
Sürüm
1.45
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

SimCity BuildIt Apk Hileli MOD 1.45 (Para Hileli) İndir

SimCity’de bir şehir inşa etmelisin. Electronic Arts’ın bir simülasyon oyunudur, eğer sık ​​sık mobil oyunlar oynuyorsanız muhtemelen aşina olduğunuz bir isim. Bitkiler vs. Zombies video oyunu serileriyle ve Real Racing 3 gibi spor oyunlarıyla tanınırlar. Bu, EA’nın bir simülasyon oyunundaki ilk denemesidir. Ve oyunun etkisi inanılmaz. Oyun şu ana kadar Google Play’de 50 milyondan fazla indirildi.

Nasıl Oynanır

1980’lerin sonunda başlayan ve o zamandan bu yana kayda değer bir ilerleme kaydeden SimCity serisi, birkaç nesil oyuncunun en iyi arkadaşı olmuştur. Başlangıçtan itibaren, bu yeni yineleme daha açık ve daha gösterişli görünüyor ve daha yakından baktığınızda şaşırtıcı ayrıntılar fark edeceksiniz. SimCity‘nin temel değerleri değişmedi.Bununla birlikte, yukarıdan ve kare şekillerden eski moda görünüm, inşa edebileceğiniz üç boyutlu bir evrene yol açmıştır.

Yakında düşüncelerinizi tüketen endişe, temel ihtiyaçlardan ziyade birinci sınıf ihtiyaçları karşılamakla ilgili olacaktır. Er ya da geç bir çörek dükkanınız olacak. Ardından, alışveriş merkezleri ve kumarhanelerin resimlerini canlandıracaksınız. Şehri deniz kenarında tatil köyleri inşa etmek veya Paris tarzında tasarım yapmak gibi tercihlerinize göre özelleştirmeye değer veriyorsunuz.

SimCity BuildIt Apk Hile

MOD özellikleri

Sınırsız Para / Anahtar : Başlangıçta 25000 Simoleon ve 50 SimCash var. Büyük işleri yükseltirken sayının çok küçük olduğunu hissedeceksiniz. SimCash’i yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanabilirsiniz. MOD sürümü bu oyunda tüm mali zorluklarınızı çözecektir. Size sonsuz miktarda para verir (SimCash, Simoleons, Key dahil)

Nasıl kurulur ve kullanılır

MOD sürümünün amaçlandığı gibi çalışması için SimCity BuildIt MOD APK’yi kurarken ve kullanırken dikkat etmeniz gerekir.

Adım 1 : APKMODY veya Google Play’den InternetGuard’ı kurun .

Bu gerekli bir adımdır, bu uygulama SimCity BuildIt’in İnternet’e erişimini ve oynarken hatasız olarak engellemeye yardımcı olacaktır.

Adım 2 : Oyunun MOD versiyonunu telefonunuza indirin ve kurun. Kurulumdan sonra, SimCity BuildIt’i telefonunuza kurmak için SimCity BuildIt Installer’ı açın.

Adım 3 : InternetGuard’ı açın, ekranın üst köşesindeki uygulamayı etkinleştirin. SimCity BuildIt’in tüm Wifi ve Mobil Veri erişimini engelleme.

4. Adım : Oyunu açın. Bu noktada oyun sunucuya bağlanmaya çalışacaktır. Ancak uygulamanın ağ erişimini engellediğimiz için bir süre hareketsiz kalacaktır (Birkaç dakika sürebilir, lütfen sabırlı olun).

Birkaç dakika içinde oyun çalışacak ve oyuna başarıyla gireceksiniz.

Android için SimCity BuildIt MOD APK’sını indirin

Bu oyun, şehrinize sıfırdan hareketli bir şehir haline gelene kadar baktığınızda size harika bir his verecek. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve kendi şehrinizi kurma hayaliniz varsa SimCity BuildIt, görmezden gelemeyeceğiniz bir oyundur.

Görüntüler

Yenilikler

simcity buildit mod apk 2020,
simcity buildit mod apk 2021,
simcity buildit mod apk son sürüm,
simcity buildit mod apk 1.30.6,
simcity buildit apk,
simcity buildit mod apk,
simcity apk mod,
apk simcity,

simcity buildit apk indir,

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir