Shadow of Death APK (Sınırsız Para)

1.101.0.0
  • Ödeme
Shadow of Death apk sürümünün geçmişteki ezici başarısından sonra, yayıncı Bravestars Games, Shadow of Death adlı bir sonraki sürümü resmi olarak yayınladı
APK indir
4.5/5 Oylar: 314,892
Geliştirici
Bravestars Games
Güncellendi
November 1, 2021
Boyut
176M
Sürüm
1.101.0.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shadow of Death apk sürümünün geçmişteki ezici başarısından sonra, yayıncı Bravestars Games, Shadow of Death adlı bir sonraki sürümü resmi olarak yayınladı. Şu anda Google Play ve App Store’da ücretli olarak mevcut APK dosyasını indirebilirsiniz.

Shadow of Death APK
Shadow of Death APK

Shadow of Death’nin konusu hala oyunun ilk versiyonunu takip ediyor ve çok fazla değişmedi. 2. bölümdeki hikayeyi anlamak için bu oyunu öğrenmeniz ve deneyimlemeniz gerekiyor. 2. bölümde oyuncular, hafıza kaybı olan ve karanlık bir zamanda yaşayan cesur bir şövalye olan Maximus’un hikayesini keşfetmeye devam edecekler. Maximus karakterini kontrol edebilecek, ışığı dünyaya geri getirmek için tüm canavarları yok edebileceksiniz. Peki geçmişte yaşananlar, Aurora ülkesinin karanlığa gömülmesine neden oldu? Çevrimdışı olarak en doğru yanıtı almak için oyun deneyimine katılın.

Dövüş stili hack-n-slash

Oyuncuların yeni deneyimi hissetmelerine yardımcı olmak için yayıncı Bravestars Games, Shadow of Death 2’yi son derece benzersiz ama daha az garip olmayan bir dövüş sistemi ile donatmaya karar verdi. Spesifik olarak, oyuncular hareket etmek için karakterlerini kontrol etmeye devam edebilecekler. Ve yerleşik sanal düğme sistemi aracılığıyla beceri efektlerini başlatın. Ekranda görüntülenen her sanal düğmenin tamamen farklı bir rol oynayacağını unutmayın. Bu nedenle oyuncuların, düşmanları anında yok etmek için güçlü taktik dizileri oluşturabilmek için bunları düzgün bir şekilde birleştirmeleri gerekir.

Shadow of Death nasıl oynanır?

Yolculuğa başlarken, ormandaki canavarları yok etmek için karakterinizi kontrol etmelisiniz. Onunla karşılaştıklarında Maximus’a saldıracaklar. Canavarların sonsuz olduğunu ve deneyim boyunca çok hızlı çoğalabileceklerini unutmayın.

Shadow of Death nasıl oynanır?
Shadow of Death nasıl oynanır?

Sadece normal canavarlarla savaşmak zorunda kalmayacak, aynı zamanda oyuncular da patronlarla muazzam hasarla savaşmak zorunda kalacak ve son derece tehlikeli beceri setlerine sahip olacaklar. Bu nedenle, düşmanlardan gelen saldırılardan nasıl kaçınacağınızı öğrenmeniz gerekir. Aynı zamanda zayıflıklarını bulun ve onları uygun şekilde kullanın. Genel olarak, Shadow of Death’nin oynanışı, önceki sürüme kıyasla çok fazla değişmeyecek.

Karakterler

Shadow of Death’deki karakter sisteminden bahsetmişken, sadece 1 karaktere sahip olmak nispeten nadirdir. Bu, oyuncunun çok fazla seçeneği olmamasını sağlar, karakterin görünümünü diğer kıyafet ve aksesuarlarla değiştirebilirsiniz.

Ekipman Yükseltmesi

Oyuncu, önceki sürümdeki ekipmandan kolayca memnun hissedebiliyorsa. Shadow of Death’i deneyimlemek kesinlikle şaşırtıcı olacaktır. Spesifik olarak, bu oyun oyunculara her savaş aşaması için son derece yoğun ve kullanışlı bir ekipman sistemi sunar. Bu, oyuncuların gücü en üst düzeye çıkarabilmeleri için her bir öğe hakkındaki bilgileri anlama konusunda gerekli deneyime sahip olmalarını gerektirir.

Karanlık grafikler

Shadow of Death apk grafikleri ışık ve gölgeden ilham alarak mutlak bir kontrast oluşturur. Ayrıca beceri ve karakter kombinasyonlarından son derece muhteşem efektler. Oyundaki grafiklerin kalitesi sadece 2D’de dursa da, ayrıntıların çoğu, eğlence sırasında nispeten güzel ve pürüzsüz olarak gösteriliyor. Genel olarak, bu oyunun görüntü kalitesi gerçekten güzel ve dünyadaki tüm oyuncuların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir.

Survivalcraft 2 Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Android için Shadow of Death Apk İndir

Genel olarak, Shadow of Death  şu anda gerçekten en deneyimli oyundur. Hızlı tempolu hack-n-slash oynanışına sahip, yoğun bir silah sistemi ve ayrıca internet bağlantısı gerektirmiyor. Elbette bu oyun karanlık gece deneyimine büyük ilham kaynağı olacak. Ayrıca hilelipc.com üzerindeki APK İndir bağlantısı üzerinden yada Gogole Play üzerinden oyunu kolayca indirebilir ve hızlı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

New in Shadow of Death version 1.101.0.0

✔️ Fixed minor bugs
✔️ Improved performance

Our development team is continually improving the game to deliver better mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Shadow of Death.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir