ROBLOX MOD APK İndir( Zıpla, Uç, Duvarlardan Geç, Kamera Görüşünü Kilitle, Gece Modu, Trol)

2.485.425755

ROBLOX devrim niteliğinde yeni bir kavramdır. Piyasaya sürüldükten sonraki ilk birkaç yıl içinde 100 milyon indirme sınırını hızla aştı. Şimdiye kadar, rahatlamanın bir yolunu arayan herkes, tamamen ücretsiz ve hiçbir kuralı olmayan bir oyun olan ROBLOX'u düşünüyor. Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!
Download APK
4.5/5 Votes: 4,727,163
Developer
Roblox Corporation
Updated
8 Temmuz 2021
Size
119M
Version
2.485.425755
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Zorlu rol yapma oyunlarını ve ayrıca kazanmanın bir yolunu düşünmenizi sağlayan taktik oyunları da unutun, ROBLOX MOD APK hepsini değiştirmek için burada. Basit oynanışı ile cihazınızda eğlence koleksiyonunda olmayı hak ediyor.

ROBLOX Hakkında

ROBLOX Nedir?

ROBLOX, geleneksel anlamda bir oyun değildir ve belirli bir içeriğe odaklanmamıştır. Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın katılabileceği ve içeriğe katkıda bulunabileceği bir oyun koleksiyonudur. Artık siz de bu faktörlerden biri olacaksınız. Eğlenin, başkalarıyla işbirliği yapın ve bir dizi sıkıcı görevin esiri olmaktan kaçının. Roblox, diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak sohbet etmenize ve etkileşim kurmanıza izin verirken aynı zamanda istediğiniz herhangi biri olarak oynamanıza izin verdiği için mini bir sosyal ağ gibi görünüyor!

Basit Ama Çekici Bir Oyun

roblox
roblox

ROBLOX’ta binlerce oyun oynadım ve şimdi aynı deneyime sahip olacaksınız. Rol yapma, yarış, eğlence ve bulmacalar dahil olmak üzere çok çeşitli türleri kapsarlar. Bazıları basittir, sistem tarafından tanımlandığında uygun karta geçmenizi gerektirirken diğerleri daha karmaşıktır. Bakmanız için bir senaryo bile var!

roblox nedir

İlk seçtiğim oyun Real Plane Physics Test’ti. İnsanlar bu siteyi kendi uçaklarını aramak veya inşa etmek için kullanabilir ve daha sonra gökyüzünde uçmak için kullanabilirler. Ancak harita oldukça büyük, bu da şaşırtıcı. Ayrıca operasyon hıçkırık olmadan gerçekleşir. Düşük konfigürasyonlu bir cihaz kullanıyorum ama gecikme yok. Oyun iyi işlemeye devam ediyor ve aradan geçen zamana rağmen orijinal şeklini koruyor. İçerik ise 14 yaşından küçük çocuklar için tamamen güvenlidir.

Keşfet

Seni durduracak ne var? ROBLOX ayrıca Minecraft’a benzer birçok macera, keşif ve yapıcı oyuna sahiptir. Etrafına dağılmış kare piksel bloklarıyla büyük bir haritaya taşınacaksınız. Her zaman ağaçlarla çevrili bir kale inşa etmek istediyseniz, şimdi tam zamanı. Ancak, diğer oyunculara dikkat etmelisiniz! Biraz yaramazlar, bu yüzden bazen üzerinde çalıştığınız sanat eserini mahvedebilirler.

Roblox Karakterinizi Özelleştirin

roblox karakterleri
roblox karakterleri

Oyuna ilk katıldığınızda sistem sizin için otomatik olarak bir karakter oluşturacaktır. Ancak büyük bir oyuncu topluluğuna katıldığınızda, sizin gibi çok fazla insan olduğunu hemen fark ediyorsunuz! Karakterinizin görünümünde değişiklik yapmanıza izin verin. Ekranın altındaki araç çubuğunda Avatar kategorisini seçin. Saç, yüz, vücut ve animasyon efektleri görünecek kısımlardan sadece birkaçı. Onu uzun, kıvırcık saçlı bir güreşçi veya at kılından yapılmış bir şapka takan bir kovboy yapın. Tamamen size kalmış!

Online Platform Uyumluluğu

Daha önce de belirtildiği gibi ROBLOX, herhangi bir platformda oynanabilen minyatür bir sosyal ağdır. Roblox Corporation, oyunun Windows, iOS ve Android sürümlerini yayınladı. Bu seçeneğin olması güzel değil mi?

Bu arada, aynı ortamdaki çeşitli cihazlarla yaşadığım deneyimin hala karşılaştırılabilir olduğunu belirtmek isterim. Çok fazla rekabet yok çünkü tüm oyuncular eğlenmek için birbirine bağlı!

ROBLOX MOD APK Sürümü

MOD Özellikleri

  • Atlama (Jump)
  • Uçmak (Fly)
  • Duvarlardan Geçmek (Pass Through Walls)
  • Kamera Görüşünü Kilitle (Lock Camera POV)
  • Gece modu (Night Mode)
  • Trol

Android için ROBLOX MOD APK İndirin

ROBLOX devrim niteliğinde yeni bir kavramdır. Piyasaya sürüldükten sonraki ilk birkaç yıl içinde 100 milyon indirme sınırını hızla aştı. Şimdiye kadar, rahatlamanın bir yolunu arayan herkes, tamamen ücretsiz ve hiçbir kuralı olmayan bir oyun olan ROBLOX’u düşünüyor.

Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!

 

Images

What's new

Roblox'un daha iyi çalışması için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. Bu güncellemeler, hız ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *