ReBrawl Mods APK (Android)

30.231

Brawl Stars'ı seviyorsanız ama bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, hemen ReBrawl Mods'u indirmelisiniz! Artan sayıda karakter, harita, görünüm ve kaynakla ve ayrıca sonsuz miktarda kaynakla oynayın!

Supercell, yıllar içinde Clash of Clans, Clash Royale ve en son çıkan Brawl Stars dahil olmak üzere son derece popüler ve bağımlılık yapan bir dizi oyun üretmesiyle ün kazandı. Milyonlarca oyuncu çok eğlenceli olduğu için bu oyunla iyi vakit geçiriyor. Ancak biraz daha fazlasını arıyorsanız ReBrawl Mod uygulamalarına göz atmalısınız.

iOS ve Android cihazlar için indirin ve özel sunucularda eğlenceli bir oyun oynarken iyi eğlenceler.
APK indir
3.6/5 Oylar: 20
Geliştirici
Supercell
Güncellendi
Sep 29, 2021
Boyut
187 MB
Sürüm
30.231
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Brawl Stars’ı seviyorsanız ama bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, hemen ReBrawl Mods’u indirmelisiniz! Artan sayıda karakter, harita, görünüm ve kaynakla ve ayrıca sonsuz miktarda kaynakla oynayın!

Supercell, yıllar içinde Clash of Clans, Clash Royale ve en son çıkan Brawl Stars dahil olmak üzere son derece popüler ve bağımlılık yapan bir dizi oyun üretmesiyle ün kazandı. Milyonlarca oyuncu çok eğlenceli olduğu için bu oyunla iyi vakit geçiriyor. Ancak biraz daha fazlasını arıyorsanız ReBrawl Mod uygulamalarına göz atmalısınız.

rebrawl mod apk

Bu, orijinaline göre bir gelişmedir ve tamamı Supercell meraklıları tarafından yapılmış üç farklı sürüm içerir. Sınırsız değerli taşlar ve eksiler gibi arzu edebileceğiniz tüm önemli iyileştirmelerle birlikte, bu heyecan verici oyun aynı zamanda çok sayıda yeni özelliğe sahiptir. Aslında, bu sürümde, önceki sürümde bile bulunmayan ek özellikler elde edebilirsiniz! Şu anda bu harika oyunla ilgileniyorsanız, incelememizde bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

ReBrawl Modları Nasıl Çalışır?

Bu yazıyı okuyorsanız, kesinlikle Brawl Stars’a aşinasınızdır. Oynamanın ne kadar eğlenceli olduğunun ve şu anda mevcut olan en iyi çok oyunculu oyunlardan biri olduğunun çok iyi farkındasınız. Bununla birlikte, bazı yönlerden eksik olduğunuz, daha doğrusu bazı yönlerden eksik olduğunuz izlenimini edinirsiniz. ReBrawl Modlarını oynayabileceğiniz ve zaten sevdiğiniz bir oyun hakkında yeni bir şeyler öğrenebileceğiniz için endişelenmemelisiniz.

Ama daha spesifik olarak, bu oyun nasıl işliyor? Her şeyden önce, bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirildiğinden bu, Google Play Store veya Apple App Store’da mevcut değildir. Amaçları, oyunu oynamak için daha eğlenceli ve yenilikçi bir yöntem sağlamaktı. ReBrawl Classic, ReBrawl Robots ve ReBrawl Legacy dahil olmak üzere üç farklı ReBrawl sürümü mevcuttur. Her birinin ayrı bir sunucusu olduğu için, farklı bir rakibe karşı oynayacaksınız. Ne yapmayı seçerseniz seçin, her zamankinden daha fazla eğlenmeyi bekleyebilirsiniz! Bu oyunda herhangi bir kısıtlama yoktur ve diğer kaynakların yanı sıra sonsuz bir mücevher ve para kaynağına sahip olacaksınız.

ReBrawl Modlarının 6 Özelliği

Artık ReBrawl Modlarının nasıl çalıştığını öğrendiğinize göre, bu oyunun ne kadar eğlenceli olabileceğini keşfetmenin zamanı geldi! İşte bu cihazın en şaşırtıcı altı özelliği.

3 Farklı Versiyon : Daha önce belirtildiği gibi, ReBrawl Mods, Brawl Stars video oyunu serisinin yeni ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Ancak, buradan seçilebilecek üç farklı sürüm ve sunucu var. Yeni başlayanlar için, birkaç küçük geliştirmeyle orijinal oyuna çok benzeyen ReBrawl Classic var. Orijinal oyundan çok uzaklaşmadığı için farklı bir şey arayan yeni başlayanlar için indirilebilecek en iyi oyunlardan biridir. Ancak, daha yoğun bir şey arıyorsanız ReBrawl Robots’u deneyebilirsiniz. Robotlar, Süper Saiyan Kavgacıları ve diğer benzer öğeler de dahil olmak üzere birçok tuhaf öğe burada bulunabilir. Son olarak, oyunun önceki iki versiyonunun bir karışımı olan ReBrawl Legacy var. Eski Android akıllı telefonları kullanan bireylerin çoğu bundan faydalanacaktır.

Yeni Skinler: Yukarıda listelenen tüm sürümlerde, oyunun orijinal sürümünde daha önce erişilemeyen yeni görünümler bulunmaktadır. Honeycomb Darryl, Mario Racer Carl, Blyat Shelly ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli görünümler mevcuttur. Her biri masaya farklı bir şey getirdiği için hepsinin olması ilginç. En önemlisi, oyunu indirdikten hemen sonra erişiminiz sağlanacağı için hiçbirinin kilidini açmanız gerekmeyecek.

Özel Haritalar : Ek bir bonus olarak, yaratıcılar bu oyunda keşfetmeniz için çok sayıda büyüleyici özel harita oluşturdular. Ek olarak, bu haritalar orijinal oyunda bulunabilen standart haritalara ektir. Mevcut sayısız cazibe merkezi arasında Denizaşırı Adalar, Retropolis Parkı, Çimenli Orman ve Cennet Şelaleleri ve daha birçok ilgi çekici yer bulunmaktadır. Ayrıca, orijinal oyundan farklı olarak, belirli haritalarla sınırlı değilsiniz. Kalbinizin zevkine göre oynayın ve deneyimi arkadaşlarınızla paylaşın!

Tüm Dövüşçüleri Maksimum Seviyeye Getirin : ReBrawl Modları ile artık Brawl Stars’taki tüm kavgacıların kilidini açma konusunda endişelenmenize gerek yok, bu da başka şeylere odaklanabileceğiniz anlamına geliyor. Bu alanda herhangi bir Brawler’ı anında ve maksimum seviyesinde kullanabileceksiniz. Bu, tüm Brawlers’ın zaten maksimum güçlerinde olduğu ve sonsuz miktarda kaynağa erişiminiz olsa bile, onları seviyelendirmek için herhangi bir mücevher veya kaynak harcamanıza gerek olmayacağı anlamına gelir.

Aynı Harika Grafikler ve Kontroller : En büyük yanı, görsellerin büyük ölçüde değişmeden kalmasıdır, bu yüzden oynarken hala orijinal oyunu oynuyormuşsunuz gibi görünür. Yaratıcılar, iyi bilinen bir oyunu çok daha iyi bir şeye dönüştürmek için mükemmel bir iş çıkardılar!

Oynaması %100 Ücretsiz : Yine de ReBrawl Mods’un en büyük yanı, indirmenin ve oynamanın tamamen ücretsiz olmasıdır! Koşulsuz! Elmas veya para karşılığında herhangi bir şey ödemeye gerek yoktur.

ReBrawl Mods APK İndir – Ücretsiz İndir

ReBrawl Mods, orijinal Brawl Stars oyununa göre her yönden çarpıcı bir gelişmedir. iOS ve Android cihazlar için indirin ve özel sunucularda eğlenceli bir oyun oynarken iyi eğlenceler.