PUBG Mobile Görünmez Nick Yapımı

PUBG Mobile görünmez nick oluşturmak, oyunda adınızı gizlemek ve anonim bir gizemli suikastçı gibi oynamak için yapılan bir numaradır. Yapılan bu yöntem ile nickinize havalı bir görünüm katın.
4.3/5 Oylar: 10
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG Mobile görünmez nick oluşturmak, oyunda adınızı gizlemek ve anonim bir gizemli suikastçı gibi oynamak için yapılan bir numaradır. Yapılan bu yöntem ile nickinize havalı bir görünüm katın.

Hilelipc.com ile PUBG Mobile görünmez nick ile nasıl boş bir isim oluşturulacağına dair bilgileri sizler için araştırdık.

PUBG Mobile İçin Görünmez Nick Nasıl Oluşturulur?

PUBG Mobile oynarken görünmeyen nick olan birçok oyuncu görebilirsiniz. Havalı ve etkileyici gibi gözüküyor. Diğer oyuncuların kim olduğunuzu bilmemesi için adınızı gizleyebilirsiniz. Öncelikle, yeni bir hesap oluştururken bu ismi hemen oluşturmanız gerekiyor yoksa bir isim yenileme kartına ihtiyacınız olacaktır.

PUBG Mobile Görünmez Nick

Yeni kullanacağınız görünmez nick için, ī, ē ve ū olmak üzere özel karakterler içermelidir. Yeni isim kabul edilene kadar bu sembolleri farklı sıralarda denemelisiniz. Bu karakterler bu oyunda görünmez. Ancak, ā sembolü görünür. Yeni ad, üçten az ve yediden fazla özel harf içermemelidir.

Bu nedenle, benzersiz bir ada sahip olmak için en az 3 ila 6 özel karakteri benzersiz bir sırayla birleştirmelisiniz. Ayrıca, yeni adınızın tekrarlanmaması için büyük harf harflerini rastgele kullanabilirsiniz. Bu hileyi mobil sürümde PUBG boşluklu nick yazma oluşturmak için de kullanabilirsiniz.


Bu özel karakterleri girmek için telefon ekranındaki harf düğmelerine parmağınızı basılı tutun. Ardından, önerilen harfler görüntülenecektir. Özel karakterlerin düğmelerine dokunmak için basılı tutun ve seçin. Ardından, oluşturmuş olduğunuz yeni nicki kontrol edebilirsiniz. Görünmez bir ad yazıp yazmadığınızı kontrol edin.

PUBG Mobile İsim Yenileme Kartı Nasıl Alınır?

Pubg Mobile İsim yenileme kartları için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz:

  • Pubg Mobile oyuncuları 10. görevin tamamlanmasından sonra ücretsiz bir isim yenileme kartı açılacaktır. Bu yöntem ile herhangi bir ücret ödemeden bedava isim yenileme kartı alabilirisiniz.
  • Diğer bir yöntem mağazadan 180 UC satın alarak yenileme kartı alabilirsiniz.
  • Kullanıcı ödüllerini iade ederek: Bu süreçte oyunu en az 10 ya da 15 gün boyunca oynamanız gereklidir. Oyun için giriş yaptığınızda iade olan bir dizi kullanıcı görevleri gözükecektir. Bu görevlerin tamamlanması gayet kolay ve 400 etkinlik noktasına ulaştığınızda ücretsiz yeniden adlandırma kartına sahip olacaksınız.

Oyun içi adınızı değiştirmek istediğinizde, envantere gidin ve yeniden adlandırma kartını göreceksiniz. Ardından, “Kullan” düğmesine tıklayın ve yeni adı yazın. Bu özel karakterler klavye kutusunda görünür, ancak yeniden adlandırma kartında görünmez. “Bitti” düğmesine tıklamadan önce, isim kartında görünür bir karakter olup olmadığını kontrol edin.

Diğer kullanıcılardan benzersiz bir nick bulana kadar denemeniz veya büyük harfler kullanarak görünmez nick şansınızı arttırabilirsiniz. İnternette önerilen isimler büyük ihtimal ile diğer oyuncular tarafından alınmış olabilir. Bu nedenle, yeni kombinasyonları kullanarak ve şansınızı pubg görünmez nick için kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir