Proton VPN Apk (Premium)

4.5.16.0
Proton VPN Apk (Premium) İndir
APK indir
4.2/5 Oylar: 87,335
Geliştirici
Proton AG
Güncellendi
Jan 20, 2023
Sürüm
4.5.16.0
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
10,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Proton VPN

Proton VPN, internette güvenli ve gizli bir şekilde gezinmek için CERN tarafından geliştirilmiş dünyanın tek ücretsiz VPN hizmetidir. Güvenliğinizi ve gizliliğinizi korurken, internetteki engellenen web sitelerine erişim ve akış platformlarına erişim sağlar. Proton VPN, kullanımı kolay ve ücretsizdir ve kullanıcıların güvenlik ve gizliliklerini korumalarını sağlar.

Proton VPN, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan bir güvenlik çözümüdür. Ücretsiz ve ücretli farklı planlar sunar. 7/24 özel internet erişimi sunar ve tarama geçmişinizi kaydetmez, reklam göstermez, verilerinizi üçüncü taraflara satmaz veya indirmeleri sınırlamaz. Ayrıca, Proton VPN’e büyük bir güvenlik ve gizlilik seviyesi kazandırır. Kullanıcıların verilerinin üçüncü taraflar tarafından paylaşılmasını önler ve verilerinin korunmasını sağlar.

ProtonVPN İndir Ücretsiz VPN Programı

ProtonVPN, Android, iOS ve Windows için ücretsiz olarak yayınlanan bir VPN uygulamasıdır. Hemen indirip güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenli ve anonim internete erişim için özel şifreleme algoritmalarını kullanır. Güvenli bir internete erişimin yanı sıra, ProtonVPN kullanıcılara ayrıcalıklı erişim sağlar.Özellikle çevrimiçi oyunseverler için çok özel bir avantajdır. ProtonVPN’in yeni çevrimiçi oyun sunucuları sayesinde, çevrimiçi oyun oynarken çekimleriniz ve pinginizi düşürebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcıların özel verilerinin korunmasını sağlamak için ProtonVPN, kullanıcılara tamamen güvenli bir web tarayıcısı sunar.

Proton VPN Apk

ProtonVPN, OpenVPN altyapısını kullanan ücretsiz bir servis olarak bilgisayarlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir aracı olarak dikkat çekiyor. Program, internette yaptığınız veri trafiğini farklı coğrafi konumdaki bir bilgisayara yönlendirerek, size bu farklı coğrafi konumdaki bilgisayardan internete bağlanıyormuş gibi internette gezinti yapma imkanı veriyor. Bu sayede bölge kısıtlamalarını ve internet sansürünü aşabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde, engellenmiş sitelere, örneğin Wikipedia’ya kolayca giriş yapabiliyorsunuz. ProtonVPN, aynı zamanda anonimliğinizi koruma ve kişisel bilgilerinizi güvende tutma konusunda da önemli bir aracı olarak karşımıza çıkıyor.

ProtonVPN Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Basit kullanım,
  • Otomatik konum,
  • Güvenli,

Sitemizde bulunan diğer vpn uygulamaları için tıklayınız.

Görüntüler

Yenilikler

- Improves login on restricted networks
- Improves bug report layout for better accessibility on small screens

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir