Planner 5D Apk + MOD [Kilitler Açık] İndir

1.26.35
Planner 5D apk ile ev tasarımları oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Android için Planner 5D MOD APK İndir.
APK indir
3.8/5 Oylar: 312,730
Geliştirici
Planner 5D
Güncellendi
December 19, 2021
Boyut
136M
Sürüm
1.26.35
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Planner 5D apk ile ev tasarımları oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulama günümüzde en çok kullanılan ünlü bir iç tasarım uygulamasıdır. Hemen şimdi ücretsiz olarak indirin.

Planner 5D Hakkında

Planner 5D apk, mobil pazara yeni 2 uygulama çıkaran ve kullanıcılardan çokça sevgi alan aynı Planner 5D yayıncının bir uygulamasıdır. Kanıt, bu uygulamanın bugüne kadar Google Play‘de 10 milyondan fazla yükleme elde etti. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcılardan 300.000 puan alarak 5 üzerinden 4.2 puan aldı. Bu rakamlar, bugün mevcut olan en iyi konut tasarımı uygulamalarından biri olduğunu kanıtlamak için yeterli.

Planner 5D Apk + MOD [Kilitler Açık] İndir
Planner 5D Apk + MOD [Kilitler Açık] İndir

Temel olarak, bu Planner 5D apk, kullanıcıların herhangi bir uzmanlık bilgisi olmadan doğrudan mobil cihazlarında 2D ve 3D boyutunda evler ve iç mekanlar tasarlamasına olanak tanır. 

House Flipper Apk – House Designer yazımız ilginizi çekebilir.

Planner 5D nasıl kullanılır?

Bir tasarım uygulaması olmasına rağmen Planner 5D apk, kullanıcıların ilk kez kullanmasını kolaylaştıran sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1: Bina için doğru bir plan oluşturabilmek için kullanıcıların evlerinin yapısı hakkında düşünmeleri gerekir.

Adım 2: Ardından, kullanıcılar ekranda çok sayıda mobilyanın görüntülendiğini göreceklerdir. Göreviniz, beğendiğiniz mobilyaları doğru konuma sürükleyip bırakmaktır.

Adım 3: İç mekanı oluşturmayı bitirdikten sonra, evin genel tasarımına en iyi şekilde uyması için boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Adım 4: Son olarak, oyuncular ekrandaki yayınla düğmesi aracılığıyla tasarım görüntülerini 2B, 3B ve sanal gerçeklikte saklayabilirler.

 Planner 5D MOD APK İndir
Planner 5D MOD APK İndir

Android için Planner 5D MOD APK İndir

AutoCAD gibi teknik çizim programlarından farklı olarak Planner 5D apk, herhangi bir tasarım veya teknik çizim bilginiz olmasa bile tüm kullanıcılar için kullanılması uygundur. Bu uygulama, son derece basit birkaç dokunuşla evinizi kolayca tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Hilelipc.com üzerinden Planner 5D apk uygulamasını ücretsiz olarak indir.

Görüntüler

Yenilikler

Minor updates and fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir